У Москві зламали провайдера, який забезпечував інтернетом держструктури РФ, – розвідка

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.
"21 та 22 січня російські користувачі стали масово скаржитись на відсутність інтернету та неможливість зв’язатись зі службою підтримки "Акадо". У результаті виниклих проблем як у Москві, де розташована штаб-квартира провайдера, так і в низці регіонів Росії значно ускладнена або неможлива діяльність державних відомств агресора", – йдеться у повідомленні.
Зокрема, ця компанія забезпечує послугами адміністрацію Путіна, ФСБ, ФСО, органи місцевого самоврядування у Москві та інших регіонах, "Сбєрбанк" та інші об’єкти.
Точний масштаб збитків для Росії уточнюється.