1 613 14

Українці за час війни задонатили на банки monobank мільярд євро

забезпечення,виплати,грошове,бойові

Від початку повномасштабної війни українці задонатили в "банки" віртуального monobank мільярд євро.

Про це повідомив співзасновник банку Олег Гороховський у Telegram.

"1 мільярд євро . Тисяча-тисяч-тисяч. Стільки люди задонатили на банки від початку повномасштабної війни. Усі компліменти вже кліше. Скажу, що справжня честь бути причетним до такого", – зазначив він.

українці задонатили мільярд євро

Як повідомлялося, упродовж 2023 року українці задонатили через monobank 27,4 млрд грн, що майже втричі більше, ніж торік. Кількість донорів також зросла – до 5,4 млн, у 2022 році таких людей було 3 млн.

Станом на грудень 2023 року 66% українців донатять на підтримку українських військових, 46% роблять це регулярно з кожної зарплати.

За дев’ять місяців 2023 року три найбільших фонди України зібрали 12,5 млрд грн. Найбільше коштів збирає платформа United24.

Топ коментарі
+10
і тому ці виродки хочуть запровадити обмеження на карткові перекази ??
показати весь коментар
12.02.2024 13:57 Відповісти
+6
Скільки вкрали можновладці ніхто порахувати не хоче?
показати весь коментар
12.02.2024 13:56 Відповісти
+2
Тому потрібно підняти комуналку, заблокувати обмежити перекази, вбити бізнес т.д.
показати весь коментар
12.02.2024 14:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Скільки вкрали можновладці ніхто порахувати не хоче?
показати весь коментар
12.02.2024 13:56 Відповісти
і тому ці виродки хочуть запровадити обмеження на карткові перекази ??
показати весь коментар
12.02.2024 13:57 Відповісти
ну вони іншою причиною прикриваються, а насправді так.
показати весь коментар
12.02.2024 14:00 Відповісти
Такий поток грошей, п'ятсот мільйонів евро на рік - ну як не осідлати?
показати весь коментар
12.02.2024 16:09 Відповісти
кліка дєрьмака, за цей же час забила свої банки десятками мільярдів євро з міжнародної допомоги
показати весь коментар
12.02.2024 13:58 Відповісти
Це добре. А де вони?
показати весь коментар
12.02.2024 14:00 Відповісти
таким народом реально можна пишатись
без жартів
показати весь коментар
12.02.2024 14:02 Відповісти
Тому потрібно підняти комуналку, заблокувати обмежити перекази, вбити бізнес т.д.
показати весь коментар
12.02.2024 14:26 Відповісти
так! Щомісяця доначу по 100 євро! На протязі двох років це вже 2400 євро. Якщо таких як я хоча б 0,5 млн - то схоже на правду!
показати весь коментар
12.02.2024 14:35 Відповісти
це дешевше, ніж життя!
показати весь коментар
12.02.2024 15:26 Відповісти
Я доначу через Приватбанк, і ось чому:

https://t.me/IrritableOrcChannel/5698 Irritable Orc , 11 Feb, 10:44

На днях "Справа громад" передала пять мобильных банно-прачечных комплексов бригадам ПВО.

Я не утверждаю, что здесь причинно-следственная связь прямая. Но в целом хорошо вымытый боец, не отвлекающийся на то, чтобы чесаться, должен быть эффективнее.

Ну вы поняли. Ревизиты "Справа Громад":
5169 3305 2068 6400 💳 ПРИВАТ24
5375 4115 0177 8331 💳 ІНШІ БАНКИ
показати весь коментар
12.02.2024 16:31 Відповісти