5 264 51

Мережі Zara та Bershka повертаються в Україну, – ЗМІ

zara

Іспанський ритейлер Inditex, який володіє брендами Zara, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Uterque, Oysho і Massimo Dutti, відкриє частину магазинів у Києві в квітні 2024 року.

Як пише Financial Times, про це Inditex повідомив своїх орендодавців. Відновлення роботи почнуть з 20 магазинів, зокрема у торговельних центрах Києва, передає Forbes.

Загалом Inditex планує відкрити 50 із 84 магазинів в Україні.

У компанії підкреслили, що Inditex надаватиме пріоритет безпеці співробітників і клієнтів і адаптуватиме свої плани до ринкових обставин. Деяких українських співробітників вже відправили на навчання до Польщі для підготовки до повернення на роботу.

Inditex закрила свої магазини в Україні, серед яких були бренди Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti та Bershka, 24 лютого 2022 року, у день повномасштабного вторгнення Росії. Відтоді компанія припинила доставляти товари до країни, але продовжувала платити податки та заробітну плату своїм українським працівникам.

Inditex також зберігала свої договори оренди з орендодавцями під час закриття магазину, але не розголошує, на яких умовах.

Топ коментарі
+4
7 років мак не родив і голоду не було. zara, bershka....ніачом.
показати весь коментар
01.03.2024 12:33 Відповісти
+4
это прям как эшелон боеприпасов!, Слава Заре! Слава Бершке!!!
показати весь коментар
01.03.2024 12:46 Відповісти
+3
Тішся...шо люди будуть мати роботу...що не всі поїдуть за кордон...
показати весь коментар
01.03.2024 11:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ой, б..... ще секонд хенд повертається! Нам ви так важливі! Краще в себе бомжей поодягайте! В нас свої виробники є, набагато краще за вас!
показати весь коментар
01.03.2024 10:35 Відповісти
Тішся...шо люди будуть мати роботу...що не всі поїдуть за кордон...
показати весь коментар
01.03.2024 11:57 Відповісти
тобто ви реально думаєте що люди будуть в зарі за 10к впахувати замість поїхати закордон? При теперішньому рівні продаж (а там продавці поголовно на процентах), вихлоп буде хіба десь у Києві... Решта ніачом, просто хай відкривають бутік на банковіть, може наш наркоман Нетряпкович буде і купувати
показати весь коментар
02.03.2024 22:42 Відповісти
Хтось буде. Працюють же люди на касі за 10к? А якщо ніхто не захоче за 10к, будуть пропонувати 12к і так далі, поки не знайдуть охочих.
показати весь коментар
03.03.2024 21:03 Відповісти
І при такому розкладі, коли головна теза: "хтось буде працювати", в нас ні рівень зарплат, ні ставлення до найманих робітників не покращиться .....
Працю потрібно поважати, а не жити з поняттям ХТОСЬ.... ато і далі будемо забугор на заробітки їздити, якщо звісно колись таки відкриють кордони
показати весь коментар
04.03.2024 11:17 Відповісти
І справді - вибачте мене, що не знаю поіменно, з прізвищами та по-батькові всіх, хто захоче працювати в Зарі. Мій косяк. Я наведу справки, взнаю всіх, познайомлюся особисто - і тоді Вам відпишуся. Ще раз, вибачте.
показати весь коментар
04.03.2024 11:35 Відповісти
Ну а якщо серйозно, то для того, щоб була достойна мінімалка, і люди навіть на некваліфікованій роботі отримували нормальну зарплатню, то для цього треба хоча б правильно голосувати. А я більш ніж певен, що не менше 90% майбутніх працівників Зари за 10-12 тисяч, в 2019му проголосували по приколу.
показати весь коментар
04.03.2024 11:49 Відповісти
Тут я з вами цілком згоден....
показати весь коментар
04.03.2024 11:55 Відповісти
Олена, а ще краще на картонці штани приміряти
показати весь коментар
01.03.2024 12:19 Відповісти


До війни, на українських фабриках відшивали Zara, якщо ти не вкурсі.
показати весь коментар
02.03.2024 10:03 Відповісти
і що, всеодно лайняна продукція, ширнепотріб
показати весь коментар
03.03.2024 07:20 Відповісти
А вони закрили свої крамниці в расєї. Якщо ні - то навіщо вони нам треба
показати весь коментар
01.03.2024 10:57 Відповісти
А тебе в Google забанили ?
показати весь коментар
01.03.2024 11:55 Відповісти
Inditex офіційно вийшов із парашиї у 2022-му. Ті магази які працюють - нелегальні. Вони ніякого відношення до Inditex не мають
показати весь коментар
02.03.2024 10:02 Відповісти
посмотрел колекции....может я уже старый но я бы за такие футболки точно полторушку грн не отдал а и 30 на секонде не бал бы_)
показати весь коментар
01.03.2024 12:29 Відповісти
7 років мак не родив і голоду не було. zara, bershka....ніачом.
показати весь коментар
01.03.2024 12:33 Відповісти
Це молодіжні бренди. Пенсіонарам ******* моду не зрозуміти.
показати весь коментар
02.03.2024 10:04 Відповісти
Це бренди-плагіатори, які нічого свого не вигадують, а копіюють дизайнерські моделі і шиють свій непотріб з жахливих синтетичних тканин у Китаї та Бангладеш.
показати весь коментар
02.03.2024 10:43 Відповісти
З яких пір бавовна - синтетична тканина?
показати весь коментар
02.03.2024 11:58 Відповісти
А, зрозуміла. На склад тканини ти не дивишся перед покупкою.

Подивись тоді на бірці склад трикотажу, костюмів, ******, светрів, шапок, шкарпеток. Майже все з поліестеру, хоча іноді вони можуть туди плюнути 5% вовни, 10% віскози, або 2% кашеміру.
показати весь коментар
02.03.2024 13:15 Відповісти
Можеш не розказувати лекцію про різницю між натуральними і синтетичними тканинами, я це добре знаю. Поліестр ношу тільки у одязі в якому займаюся спортом. А сукні не ношу😎
показати весь коментар
02.03.2024 21:11 Відповісти
ну, тоді, очевидно, твоє все спєрєді. ще трохи і ти не не розумітимеш молодіжні бренди))
показати весь коментар
04.03.2024 09:00 Відповісти
і іспанський Ланос, ой, вибачте, Сеат))))
показати весь коментар
01.03.2024 12:37 Відповісти
это прям как эшелон боеприпасов!, Слава Заре! Слава Бершке!!!
показати весь коментар
01.03.2024 12:46 Відповісти
Благодетели *ля.
показати весь коментар
01.03.2024 13:00 Відповісти
Краще б IKEA повернулась та збудувала справжній свій супермаркет, а не якійсь відділ обмеженої кількості товарів, який був до великої війни.

А що до Zara, то нічого дивного, що повертається, вона ж раісю втратила, тому хоч на нас трохи заробить.

Ненавиджу цю лінійку швидкої моди, в якій працюють массмаркет бреди. Вони стільки виробляють свого мотлоху, що наша планета може не витримати стільки відходів від виробництва. Хоча, ***** все одно її знищить, тому *****.
показати весь коментар
01.03.2024 14:07 Відповісти
Я тебе ненавиджу за те що ти не сортуєш сміття загиджуючи нашу неньку своїм хламом. І що з того?
показати весь коментар
02.03.2024 10:07 Відповісти
Що з того? Ти дебіл, тому і не розумієш елементарних речей. Я не купую швидку моду, яка засмічує планету не тільки масштабним виробництвом, а й звалищами своєї синтетичної продукції яка не продалась. Ці тканини та екошкіра ще більш небеспечні, ніж будь-яке сміття.

Я сортую сміття вже давно.
показати весь коментар
02.03.2024 10:28 Відповісти
Прекрасно
Значит - Киев становится безопасным городом
А какой это FUCK для рашки
Из которой эти бренды ушли
А самое главное - деньги украинцев от продаж
Пойдут на пополнение украинского бюджета
А значит и на армию
показати весь коментар
01.03.2024 14:22 Відповісти
Секонд нікуди й не дівався, а за Zara надзвичайно радію (сарказм),
нах вони нам здались, але очевидь нові зелені скоробагатьки втомились за кордон ганяти на закупки...
показати весь коментар
01.03.2024 20:49 Відповісти
ще й під виглядом "волонтерської" допомоги...
показати весь коментар
01.03.2024 20:51 Відповісти
Повернення Inditex зі своїми брендами в Україну - це дуже хороший сигнал. По-перше, світові гіганти бачать, що Україна частково стає безпечно для ведення бізнесу. По-друге, мене вже ******* домінування польського хламу в столичних торгових центрах. Хай всі ті хєрові reserved, cropp, house, sinsay, соснуть хєра з приходом Zara, P&B, Bershka і більше не демпінгують на ринку.
показати весь коментар
02.03.2024 10:13 Відповісти
Ага, а тепер нехай соснуть наші виробники, які шиють дуже якісну стильну продукцію, набагато якіснішу ніж зара та бершка, я вже мовчу про непотріб від страдіваріус.

про яку небезпеку в Україні ти взагалі ляпаєш?
показати весь коментар
02.03.2024 10:23 Відповісти
Тільки щось вашої продукції немає ні в Республіці, ні в Лавіні, ні в Дрім тауні. А полські виродки мають сосати.
показати весь коментар
02.03.2024 12:01 Відповісти
Бачу - ти ще той «патріот».

Не моєї, а нашої української продукції, яку з поверненням зари взагалі ніхто вже ніколи не побачить. Наші бренди продають продукцію в інстаграмі обмеженої кількості покупців, хто про них знає, поки мега маркети зара енд манго повністю захопили нашого споживача. А поляки це чи іспанці - мені по цимбалах, мені за наших виробників боляче.
показати весь коментар
02.03.2024 13:21 Відповісти
По-перше, класичний одяг я купую з 2004-го року в одеському Arber! Сasual купую у наших в "Оcean" на Майдані, однак у цьому бренді дуже маленький вибір приходиться добивати h&m. По-третє, українських чоловічих брендів, навідміну від жіночих, не так вже і багато з адекватним цінником, а платити космічний цінник у всі.свої - то якось не розумно. У стафф зимову парку брав до війни - норм якість. Ну і джинси. Жоден з укр брендів не виготовляє ******* джинси які на мені нормально сидять і в яких комфортно. Декілька раз купляв Mango, однак там вартість жєсть - багато не на купуєш, тому чекаю на відкриття саме Zara та P&B, заради джинсів і розпродажів.
показати весь коментар
02.03.2024 20:58 Відповісти
Сам любитель швидкої сміттєвої моди, а мене за щось ненавидиш.

А навіщо тобі джинси зара, якщо є Levi's?
показати весь коментар
02.03.2024 23:01 Відповісти
у левіса шалений цінник, якщо ти в тємі. І левіс - це та сама швидка сміттєва мода тільки з Америки, а не Іспанії
показати весь коментар
03.03.2024 08:03 Відповісти
Ну, 150 долярів за Лівайс - це не такі вже і шалені гроші. Зато там якість перевірена роками, а особливо тканина занадто міцна та добре тримає форму роками. А у зари коліна висять вже за кілька місяців. Єдине, чим зара може приваблювати - це новомодними фасонами і крій у них теж непоганий. Але Лівайс кращій все одно. До речі, я це знаю, тому що сама ношу чоловічі джинси, вони ідеально сидять на жіночій фігурі, а ця нова тема джинси-бойфренди на жінках - це взагалі ідеально у Лівайс шукати. Речі треба купувати якісні.
показати весь коментар
03.03.2024 10:18 Відповісти
А хіба 150 баксів за джинси - не шалені гроші? Ти серйозно?! Мала, вибач, але у нас дуже різні рівні доходів аби ти мене переконала, що витратити 10-15% моєї зп на одні джинси - це нормально. Краще я хєрову Zara візьму на розпродажі за 900 грн чи ще хєровіший P&B за 600 і тут якість буде на рівні з mango за 2200
показати весь коментар
03.03.2024 12:21 Відповісти
Так я і знала та ще раз переконалась, що «швидка мода» завжди перемагає серед споживачів. Саме тому бренд Zara та його засновник один з самих найбагатших людей світу.
показати весь коментар
03.03.2024 13:31 Відповісти
Collin's - дуже норм джинси за співвідношенням ціна-якість. Kotton дешеві ще і непогані.
показати весь коментар
03.03.2024 10:47 Відповісти
Я намагаюся купувати наше, але коли Авіація Галичини підняли ціни в пару разів і парить футболки за 800-900 грн, то це НЕНОРМАЛЬНО, якими б якісними вони не були.
Купував одяг Наш Формат (так-так, в книжковому магазині була колись лінійка одягу), так там футболки якісні з патріотичними принтами були від 99 грн!
показати весь коментар
02.03.2024 13:41 Відповісти
Зайшла зараз на сайт зара: чоловіча футболка з цупкої бавовни - 999 гривень. І ці футболки купують чоловіки, і психологічно для них це не дуже дорого, бо воно імпортне, а от нашого виробника футболка за таку ціну - це вже НЕНОРМАЛЬНО
показати весь коментар
02.03.2024 14:09 Відповісти
999 грн за футболку - це ненормально для будь-якого виробника...
показати весь коментар
03.03.2024 10:49 Відповісти
Пане Stark, я вас трохи виправлю: 999 грн ща футболку - це ненормально для будь-якого українця, а для виробника - це нормальна світова ціна, є футболки класу «люкс» з ціною у десять разів вищою.
показати весь коментар
03.03.2024 11:00 Відповісти
І скільки там собівартості з 999 грн? Найк футболка для тренувань із технологіями всілякими (щоб не пітніти і тд) зараз 799 грн коштує. А тут звичайна бавовняна з принтом, який можна за 100 грн набити, коштує 999...
показати весь коментар
03.03.2024 11:26 Відповісти
Про собівартість взагалі краще не думати, тому що доведеться переходи на одяг власного хенд мейд.

Наприклад: культова сумочка Шанель, про яку мріють усі жінки світу, навіть ті, хто каже «я не мрію» все одно мріють. Зараз вона коштує в середньому 6000 євро, а її собівартість 50 євро. Так це лакшері сегмент, але ж все одно ця сумочка не має стільки коштувати.
показати весь коментар
03.03.2024 11:48 Відповісти
враження , що ти з торгових центрів не вилазиш і тепер ЩЕ більше часу будеш там проводити.
показати весь коментар
04.03.2024 09:06 Відповісти
Я в екстазі. Що робити? Донатити чи Za-рити? Біжу до Бурідана з його ослом радитися.
показати весь коментар
02.03.2024 13:46 Відповісти
їдіть нах зі своїм шматьйом !
показати весь коментар
03.03.2024 10:46 Відповісти