У "Дії" з’явиться помічник на основі штучного інтелекту

Це чатбот, який отримав ім’я Надія, повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.
"Хочемо використати для цього технологічне рішення від однієї з топових міжнародних компаній. Це буде чатбот нового покоління, який у чаті спілкуватиметься людяною мовою й допоможе розв’язати нескладну проблему. Його основними перевагами будуть швидкість відповіді та економія часу й ресурсів команди підтримки "Дії", – пояснив міністр.
Він додав, що наразі якість відповідей ШІ-помічника влаштовує команду лише на 80%, тому триває робота над покращенням цього показника.
"Плюс не зовсім влаштовує швидкість відповідей. Працюємо й над цим. Це буде революційна технологія не тільки для України, а й для урядів усього світу. Під час бета-тестування зможете навчити помічника якісніше відповідати на запити", – зазначив Федоров.
Як повідомлялося, цього тижня Міністерство цифрової трансформації розпочало бета-тестування послуги відображення освітніх документів у додатку "Дія".
Подивіться на тих, хто це впроваджує - клінічні ідіоти, креакли під кайфом.
І це буде чимось керувати.
Що може бути жахливіше...
Наразі ваш запит обробити неможливо
Потому что курирующий вашу учётную запись дежурный офицер отошёл выпить кохве и выкурить сигару
Спробуйте, будь-ласка, пізніше.