4 244 27

Bloomberg оновив рейтинг найбагатших бізнесменів. Ахметов – єдиний українець

арно,бернар

Відповідний рейтинг Bloomberg опублікував 1 травня, передає Укрінформ.

Відповідно до нього, статки Арно становлять $215 млрд. Від початку року вони виросли ще на $7 млрд.

На другому місці розташувався засновник і ексгендиректор Amazon Джефф Безос, статки якого оцінюють у $198 млрд, що більше на $20,8 млрд, ніж станом на початок року.

Трійку лідерів замикає засновник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск – $194 млрд.

До десятки найбагатших людей також увійшли засновник Meta Марк Цукерберг ($153 млрд), засновник Microsoft Білл Гейтс ($149 млрд), співзасновники компаній Google, Alphabet Ларрі Пейдж ($146 млрд) і Сергій Брін ($138 млрд), колишній гендиректор Microsoft Стів Балмер ($130 млрд), американський інвестор і філантроп Воррен Баффет ($132 млрд) та засновник і голова корпорації Oracle Ларрі Еллісон ($129 млрд).

Єдиним українцем у переліку є Рінат Ахметов, він посів 438 місце зі статками $6,34 млрд. У 2024 році вони зросли на $499 млн.

Топ коментарі
+6
Ахметов все робив,щоб війна 2014 р. прийшла на Донбас.А сьогодні найбагатший в Україні - буде колись йому ,,нагорода''....?
показати весь коментар
01.05.2024 15:40 Відповісти
+3
Ахметов-лох.За майже 30 років мізер.Як що розрахувати його заробіткі в баксах за 5років при чьому маючи промислову(металургійну і енергетичну базу).Він заробив меньше чем "презідент-простий парень з народу".Хтось каже що можна в США заробити капітали на природніх ресурсах,технологіях,услугах.Но Україна переплюнула усіх.Можна заробляти на сцені,корчячи рожи,кидати тупі шутки,і навздогнати одного з одіозних алігірхів,як що тебе оберуть у презіденти.
показати весь коментар
01.05.2024 14:58 Відповісти
+3
Єдиним українцем у переліку є Рінат Ахметов ...".

БРЕХНЯ! Я так гадаю, що Військовий Вождь та Єрмак , а може ще й Шурма, також є доляровими мільярдерами ... тільки офшорними.

Це тільки лох73% може думати про їх честноту ... а розумні люди добре знають , що так звана "земельна реформа" , легалізація грального бізнесу , "медичного" канабісу ... робилася не за "дякую". А ще є "велике будівницьство"-крадівницьтво . А ще - мародерство західної допомоги під час цієї війни !

Вова Оманський та його вірний Єрмак навіть не могли собі уявити , що так можна збагатитися під час кривавої війни !

За це треба дякувати "мудрому наріду73%"! Хотіли мати Президентом веселого хлопчиська замість Шоколадного Злодія , який робив цукерки на фабриці в Липецьку , а також був алкашом та ще свого брата вбив ( була така цікава інформація на телеканалах Хасид-ТВ перед останніми виборами Президента , коли вони лоху73% впарювали цього веселого хлопчиська в якості нового Президента) - ось і маєте "веселе" та розкішне життя ... але не для себе.
показати весь коментар
01.05.2024 15:16 Відповісти

Завантаження...