2 554 16

Американський гігант Caterpillar остаточно пішов з Росії

caterpillar

Американський машинобудівельний гігант Caterpillar завершив продаж своїх російських активів місцевій компанії "ПСК-Нові рішення", яка належить вірменському інвестиційному фонду Balchug Capital.

Угоду було офіційно завершено 14 червня, повідомляє Reuters із посиланням на документи російської компанії.

Вартість угоди не розголошується.

Як повідомлялося, один з найбільших світових виробників будівельної та гірничовидобувної техніки – американська корпорація Caterpillar – вирішила призупинити постачання та виробництво техніки в Росії у березні 2022 року. Згодом вона домовилася про продаж своїх російських активів місцевому ТОВ "ПСК-Нові рішення". У листопаді 2023 року угоду дозволив російський президент Путін.

Caterpillar мав два виробничих майданчики в Росії – у Ленінградській області та у Новосибірську, де вироблялися великовантажні самоскиди, гідравлічні екскаватори, кузови для кар’єрних самоскидів, а також компоненти для машин та обладнання.

Топ коментарі
+6
Історія повторюється.
Спочатку Рузвель визнав у 1933 році Мордор, а потім створив у ній 500 військових заводів різного профілю. Завдяки цьому мордор зміг розпочати разом із гітлером Другу світову війну. Саме завдяки Рузвельту!!! Саме тому в хуьла на столі стоїть бюст Рузвельта.
І ось повтор - хуьло 20 років смоктало із Заходу технології та інвестиції, завдяки таким, як Меркель, нассасало величезні запаси грошей, на які зараз він веде війну і утримує армію. В "іскандерах", якими ******** Україну, досі стоять західні комплектуючі. Ленін правильно сказав - "вони самі продадуть нам мотузку, на якій ми їх повісимо!"
показати весь коментар
17.06.2024 19:17 Відповісти
+3
Тепер головне - передати активи в управління комусь з дон-донів.
руснявий стиль менеджменту зробить свою справу.
показати весь коментар
17.06.2024 18:34 Відповісти
+3
Я так розумію, вони так довго виходили бо начали працювати місцевих інженерів на їхніх заводах по виготовленню техніки. Зараз Катерпілер буде просто називатися яким небудь Русічем чи Кацапичем. Але по факту це буде той самий CAT. Так би українцям хтось ,,шкодив,,. Понабудували б заводів відомих брендів, а потім кинули б іх в нас. Мовляв, продовжуйте без нас.
показати весь коментар
17.06.2024 19:05 Відповісти

Завантаження...