2 523 16

Американський гігант Caterpillar остаточно пішов з Росії

caterpillar

Американський машинобудівельний гігант Caterpillar завершив продаж своїх російських активів місцевій компанії "ПСК-Нові рішення", яка належить вірменському інвестиційному фонду Balchug Capital.

Угоду було офіційно завершено 14 червня, повідомляє Reuters із посиланням на документи російської компанії.

Вартість угоди не розголошується.

Як повідомлялося, один з найбільших світових виробників будівельної та гірничовидобувної техніки – американська корпорація Caterpillar – вирішила призупинити постачання та виробництво техніки в Росії у березні 2022 року. Згодом вона домовилася про продаж своїх російських активів місцевому ТОВ "ПСК-Нові рішення". У листопаді 2023 року угоду дозволив російський президент Путін.

Caterpillar мав два виробничих майданчики в Росії – у Ленінградській області та у Новосибірську, де вироблялися великовантажні самоскиди, гідравлічні екскаватори, кузови для кар’єрних самоскидів, а також компоненти для машин та обладнання.

Топ коментарі
+6
Історія повторюється.
Спочатку Рузвель визнав у 1933 році Мордор, а потім створив у ній 500 військових заводів різного профілю. Завдяки цьому мордор зміг розпочати разом із гітлером Другу світову війну. Саме завдяки Рузвельту!!! Саме тому в хуьла на столі стоїть бюст Рузвельта.
І ось повтор - хуьло 20 років смоктало із Заходу технології та інвестиції, завдяки таким, як Меркель, нассасало величезні запаси грошей, на які зараз він веде війну і утримує армію. В "іскандерах", якими ******** Україну, досі стоять західні комплектуючі. Ленін правильно сказав - "вони самі продадуть нам мотузку, на якій ми їх повісимо!"
показати весь коментар
17.06.2024 19:17 Відповісти
+3
Тепер головне - передати активи в управління комусь з дон-донів.
руснявий стиль менеджменту зробить свою справу.
показати весь коментар
17.06.2024 18:34 Відповісти
+3
Я так розумію, вони так довго виходили бо начали працювати місцевих інженерів на їхніх заводах по виготовленню техніки. Зараз Катерпілер буде просто називатися яким небудь Русічем чи Кацапичем. Але по факту це буде той самий CAT. Так би українцям хтось ,,шкодив,,. Понабудували б заводів відомих брендів, а потім кинули б іх в нас. Мовляв, продовжуйте без нас.
показати весь коментар
17.06.2024 19:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тепер головне - передати активи в управління комусь з дон-донів.
руснявий стиль менеджменту зробить свою справу.
показати весь коментар
17.06.2024 18:34 Відповісти
а що передавати ?
приміщення для отвьорточной сборки ?

.
показати весь коментар
17.06.2024 19:20 Відповісти
Маю дещо з електроінструменту цього бренду. Хороша якість. Надійність теж на висоті. І технологічні рішення свіжі. Навіщо воно кацапам? 🤔 Вони ж рукожопі.
показати весь коментар
17.06.2024 18:53 Відповісти
техніка Caterpillar з США, спортивне взуття бренду з китаю (відмінна якість!), кацап просто мимо повз
показати весь коментар
17.06.2024 18:58 Відповісти
добре, ковша Caterpillar"ського кацапу в сраку, лопатами хай риють
показати весь коментар
17.06.2024 18:53 Відповісти
Я так розумію, вони так довго виходили бо начали працювати місцевих інженерів на їхніх заводах по виготовленню техніки. Зараз Катерпілер буде просто називатися яким небудь Русічем чи Кацапичем. Але по факту це буде той самий CAT. Так би українцям хтось ,,шкодив,,. Понабудували б заводів відомих брендів, а потім кинули б іх в нас. Мовляв, продовжуйте без нас.
показати весь коментар
17.06.2024 19:05 Відповісти
ти зовсім дурний ?
які заводи Катерпілєра в рашці ?

приміщення для отвьорточной сборки
показати весь коментар
17.06.2024 19:28 Відповісти
Читав про більше ніж про 50 відсотків локалізації.
показати весь коментар
17.06.2024 19:42 Відповісти
еге ж, двигуни, трансмісії, гідравліка...

і всьо широкої лінійки

.
показати весь коментар
17.06.2024 19:57 Відповісти
Це все постачатимуть друзі з Індії, де Катерпіллер виробляється для всього світу. Просто маркування буде Абібасному вигляді.
показати весь коментар
17.06.2024 20:02 Відповісти
Наприклад, Кока-Кола покинула росію, зараз знову повертається. Але річ в тім, що напої ніхто не переставав випускати. Просто пройшов локальний ребрендінг. Всі кацапи знають,що умовна Каца-Кола це оригінальний продукт просто із зміненою назвою для місцевого ринку.
показати весь коментар
17.06.2024 20:06 Відповісти
кока-локовий лімонад тобі збадяжать на будь-якому заводі з виборництва сітра.
але Катерпіллер це трішки інше
ні, можна звісно Москвіч відновити, чи Волгу - кітайськіє товаріщі зроблять це за мзду нємалую і з якістю препаршивою

показати весь коментар
17.06.2024 20:11 Відповісти
Історія повторюється.
Спочатку Рузвель визнав у 1933 році Мордор, а потім створив у ній 500 військових заводів різного профілю. Завдяки цьому мордор зміг розпочати разом із гітлером Другу світову війну. Саме завдяки Рузвельту!!! Саме тому в хуьла на столі стоїть бюст Рузвельта.
І ось повтор - хуьло 20 років смоктало із Заходу технології та інвестиції, завдяки таким, як Меркель, нассасало величезні запаси грошей, на які зараз він веде війну і утримує армію. В "іскандерах", якими ******** Україну, досі стоять західні комплектуючі. Ленін правильно сказав - "вони самі продадуть нам мотузку, на якій ми їх повісимо!"
показати весь коментар
17.06.2024 19:17 Відповісти
Все буде як сказав Бжезинський:
новий світовий порядок будуватиметься проти росії, на руїнах росії,
і за рахунок росії.
показати весь коментар
17.06.2024 22:01 Відповісти
Так, але не проти росії, а всупереч, стримуючи агресію росії