2 540 14

"Має бути як офіс Google": В Україні обрали першу школу для архітектурної трансформації. ФОТО

Школа на Київщині пройде архітектурну трансформацію

В одному з сіл Київської області обрали першу школу, яка в межах пілотного проєкту пройде архітектурну трансформацію. Процес розпочнуть упродовж року, а профінансує модернізацію Бельгія.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.

Також він опублікував ілюстрації майбутнього вигляду школи. "Це буде абсолютно новий підхід до шкільного простору. З великою площею перед школою, внутрішнім двориком для відпочинку на свіжому повітрі, амфітеатром для навчання, більшими актовими залами", – наголосив він.

Школа на Київщині пройде архітектурну трансформацію

Школа на Київщині пройде архітектурну трансформацію

Школа на Київщині пройде архітектурну трансформацію

Школа на Київщині пройде архітектурну трансформацію

Як повідомив урядовець, раніше були презентовані дизайн-проєкти для трансформації шкільних просторів. Повоєнна відбудова відбуватиметься саме на їх основі. У межах пілоту і за підтримки партнерів відбудують 5 шкіл, які постраждали через війну.

"Школи не мають нагадувати приміщення лікарні. Вони повинні бути схожими на маленький офіс Google чи Netflix, на місце, де народжуються проривні ідеї та мрії. Умови, у яких відбувається освітній процес і формування дітей як особистостей, дуже важливі", – підсумував Федоров.

Топ коментарі
+3
А чим гірше село Київщини? Для чого ви тут розпалюєте ворожнечу? Обравши будь-яку школу у будь-якому селі будь-якої області - можна задавати такі саме питання.
Щодо ж Херсоннщини чи Харківщини - для кацапів буде "справою честі" влупити по такій школі і там їм це зробити простійше.
показати весь коментар
25.06.2024 12:52 Відповісти
+2
зараз це на часі і дуже важливо? може краще на ці кошти придбати щось для війська.
показати весь коментар
25.06.2024 12:41 Відповісти
+1
Замість того щоб перенести частину приміщень під землю для безпеки та енергоефективності дегенерати влуплять вагони грошей в акваріум
показати весь коментар
25.06.2024 12:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
зараз це на часі і дуже важливо? може краще на ці кошти придбати щось для війська.
показати весь коментар
25.06.2024 12:41 Відповісти
Все це фінансується спеціальними європейськими цільовими програмами, які принципово не фінансують нічого, що пов'язано з війною. Нам що відмовлятися?
показати весь коментар
25.06.2024 13:32 Відповісти
хай буде, аби не вкрали.
показати весь коментар
25.06.2024 13:43 Відповісти
А чому б не в одному із сіл Сумщини, Харьківщини, Чернігівщини, чи Полтавщини? Чим гірші села Херсонщини?
показати весь коментар
25.06.2024 12:47 Відповісти
показати весь коментар
25.06.2024 12:49 Відповісти
Як завжди, дорого - богато бажано чужим коштом У них війни немає, вони схиблені на "великих будівництвах" Як на військо не буде грошей чи буде Україна?
показати весь коментар
25.06.2024 12:49 Відповісти
Для цього Найєма і прибрали. Класного кадра ви втратили. А міг би працювати і з вірою та правдою.
показати весь коментар
25.06.2024 12:55 Відповісти
А як щодо беспеки у такій школі? Там заплановані класи для навчання у бомбосховищі?
показати весь коментар
25.06.2024 12:53 Відповісти
до цього часу всі проекти були лише для крадівництва бюджетних грошей.
показати весь коментар
25.06.2024 12:55 Відповісти
Все це гарно але після війни, бо перша ж расєйська ракета зрівняє все це з землею.
показати весь коментар
25.06.2024 13:33 Відповісти
Це як будувати скляні РВВС і всім патрульним купити електрокари. І шо? "Мусора" перестануть бути "мусорами"? Стануть розумними, ввічливими, законослухняними і перестануть брати хабарі? Система освіти є закономірним наслідком всієї державної системи України, що згнила від корупції. І це не змінити "школою ******** архітектури".
"Може щось у консерваторії підправити?" (с)
показати весь коментар
25.06.2024 13:42 Відповісти
І влупити цю красоту серед лісу з мільйону дерев поряд з університетом президента!
показати весь коментар
25.06.2024 13:51 Відповісти