1 351 21

"Укрпошта" випустить марку, присвячену сплаті податків

Укрпошта випустить марку, присвячені податкам

У четвер, 27 червня, "Укрпошта" проведе спецпогашення нової марки – "Податки. Армія. Перемога".

Про це повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський у Telegram.

"Податками ми спільно підтримуємо ЗСУ. Як сказав президент, зарплата одного військового – це податки 6-8 працюючих українців. Тож доводити важливість теми буде зайвим. Це база, ґрунт і фундамент, який ми закладаємо в майбутню перемогу і незалежність кожного куточку нашої країни", – зазначив він.

Новим поштовим випуском "Укрпошта" долучається до всеукраїнської інформаційної кампанії "Наші податки – наш захист!".

На поштовому випуску зображено монету номіналом 1 гривня. Набір включає аркуш "Податки. Армія. Перемога", конверт "Перший день" та картку.

Укрпошта випустить марку, присвячені податкам

Топ коментарі
+8
Хай "Укрпошта" краще випустить марки, які стосуються скорочення числа дармоїдів у своєму штаті та зниження рівня "зряплат" у своїй верхній ланці! А то кажуть - у керівника "Укрпошти" "зряплата" набагато вища, ніж у керівника поштового управління США і уже добирається до посадового окладу американського президента!
показати весь коментар
26.06.2024 11:04
+6
Гєтьманцєв. Мотузка. Мило. Ото марка.
показати весь коментар
26.06.2024 11:13
+5
Ви просто заздрите - подумайте в кого відповідальності більше - в керівника самої видатної пошти ********** -Смілянського чи якогось президентика провінційної америки?
показати весь коментар
26.06.2024 11:08
Коментувати
Сортувати:
Хай "Укрпошта" краще випустить марки, які стосуються скорочення числа дармоїдів у своєму штаті та зниження рівня "зряплат" у своїй верхній ланці! А то кажуть - у керівника "Укрпошти" "зряплата" набагато вища, ніж у керівника поштового управління США і уже добирається до посадового окладу американського президента!
показати весь коментар
26.06.2024 11:04 Відповісти
Ви просто заздрите - подумайте в кого відповідальності більше - в керівника самої видатної пошти ********** -Смілянського чи якогось президентика провінційної америки?
показати весь коментар
26.06.2024 11:08 Відповісти
Вам що,мало що вони барахло своє на колесах продавали на аукціоні с понтом "на армію"?
показати весь коментар
26.06.2024 11:16 Відповісти
А друга частина марки буде? З віллами, майбахами, будиночками в Іспанії тощо?
показати весь коментар
26.06.2024 11:04 Відповісти
З курячими яйцями. З яйця стирчить патрон, закручений у дулю
показати весь коментар
26.06.2024 11:48 Відповісти
Потрібно такі марки декому з чиновників на лоба приклеїти. Молекулярним клеєм.
показати весь коментар
26.06.2024 11:06 Відповісти
укр_адипошта знову жжот )))
показати весь коментар
26.06.2024 11:10 Відповісти
поки в країні, народне повстання, не знищить оцього паразита, під назвою влада, ніяких перетворень не буде!
зі спаленням сирітських маєтків, мерседесів, каліцтвом оцих мародерів!
це, як з кацапами, перемовини не можливі! тільки тотальне знищення!
показати весь коментар
26.06.2024 11:12 Відповісти
Агітація смілявському на премію Але цікаве інше... хто помітив лозунг на марці, нічого не нагадує))) Зелені полупокери почали користуватися лозунгами нанависного їм "папєрєдніка"?)
показати весь коментар
26.06.2024 11:12 Відповісти
А Ви як собі думали? Чому Ахметову можна, а Смілянському - ніт?
показати весь коментар
26.06.2024 11:21 Відповісти
Гєтьманцєв. Мотузка. Мило. Ото марка.
показати весь коментар
26.06.2024 11:13 Відповісти
Гєтманцєв. Звьоздочка. Решітка.
Ще можна сівковича на задньому плані...
показати весь коментар
26.06.2024 11:57 Відповісти
Потрібно було зробити буклет.
Спочатку про сплату податків. Потім куди вони йдуть. З фото вілл та хатинок держслужбовців.
Вийшла би повна серія.
показати весь коментар
26.06.2024 11:16 Відповісти
Хм-м-м... Серія "Маєтки посадовців". Звучить, як... (тут мені забракло цензурних слів).
показати весь коментар
26.06.2024 11:24 Відповісти
Ну и навіщо, яка її місія, що символізує
показати весь коментар
26.06.2024 11:24 Відповісти
нахера ! ! !
показати весь коментар
26.06.2024 11:28 Відповісти
А треба "Податки - велике ЗЄкрадівництво".
показати весь коментар
26.06.2024 11:31 Відповісти
Актуальне гасло на сьогоднішній день. Минулий, себе вже вичерпав.
показати весь коментар
26.06.2024 11:45 Відповісти
Куме, а ви чули, що Укрпошта надрукувала нову марку " Податки. Армія. Перемога." ? І шо, влада Зеленського буде менше красти? Ні , ви будете більше сплачувати!
показати весь коментар
26.06.2024 11:57 Відповісти
Але ж не дають сплачувати податки, щоби сплатити податок треба офіційно працевлаштуватися або відкрити бізнес, де гарантії безпеки, що за таку дію відразу не мобілізують?
показати весь коментар
26.06.2024 12:42 Відповісти
Краще б "Донати. Армія. Перемога!"

І донати - цільові, знайомим військовим чи перевіреним волонтерам.

На податки зе-банда покладе бруківку чи відремонтує дорогу за 20 км від фронту, щоб кацапам було краще пересуватись, мабуть.
показати весь коментар
26.06.2024 12:51 Відповісти