12 139 52

Завтра світло вимикатимуть всю добу, електроенергії одночасно не буде у половини споживачів, – "Укренерго"

світло

Завтра, 2 липня, обленерго будуть одночасно задіювати три черги відключень упродовж всієї доби з шести.

Про це йдеться в повідомленні "Укренерго".

"Причина – значне зростання енергоспоживання через спеку", – пояснили в компанії.

У понеділок, 1 липня, упродовж усієї доби по всій країні діють графіки відключень електроенергії. Утім, кількість черг графіків збільшена з 16:00 до 24:00.

Наслідки обстрілів

Як повідомлялося, через масштабні обстріли енергетичної інфраструктури після 22 березня 2024 року Україна втратила близько 9 ГВт потужностей. Зокрема, дуже постраждали теплові електростанції державної компанії "Центренерго" та гідроелектростанції "Укргідроенерго".

Через дефіцит потужності внаслідок обстрілів оператор енергосистеми НЕК "Укренерго" з початку травня почав обмежувати енергоживлення промисловості, а з 14 травня обмеження електропостачання поширили на побутових споживачів.

Взимку відключення електроенергії може тривати по 12 годин на добу, розповідав генеральний директор енергетичної компанії Yasno Сергій Коваленко. За його словами, це базовий прогноз, ситуація може як покращитися, так і погіршитися.

Топ коментарі
+17
От просто цікаво, а що зроблено владою щодо цієї проблеми за 2 місяці?

Окрім ******* і констатації того, що і так всі знають.

Бо вже третій рік щотижня хтось з країн-партнерів передає або величезні гроші, або обладнання для енергетики.
Де це все???!!!
показати весь коментар
01.07.2024 17:59 Відповісти
+11
показати весь коментар
01.07.2024 18:03 Відповісти
+8
зеленский и его энергетическая шобла фсбшника Деркача - просто УБЛЮДКИ - американцы и европейцы еще пол года назад вроде поставили газотурбинные генераторы-подстанции которые давно бы уже обеспечили работу Киева на=пример без отключений?
КУДА ДЕВАЕТСЯ НОЧНАЯ ЭЛЕКТРИКА которую раньше продавали в ЕС или по дешевому ночному тарифу - это диверсия и саботаж ЗЕ предателя!
показати весь коментар
01.07.2024 18:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ще раз підніміть тарифи і електроенергії вистачить всім.
показати весь коментар
01.07.2024 17:56 Відповісти
ЦЯ банда дбає лише про багатих. Був варіант ,що ті що споживають більше 300 квт платять по 11 гривень. Менше б включали кондиціонери.
показати весь коментар
01.07.2024 18:18 Відповісти
це безглуздо, ви все оптом дорожче купуєте?
показати весь коментар
01.07.2024 18:55 Відповісти
Це поганий варіант. Тому, що у більшості нових будинків нема газу і централізованого гарячого водопостачання. І до того ж сім'я з 4-5 осіб споживає більше, ніж якийсь одинак. І не тому, що вона дуже багата а просто тому, що їсти і митися треба всім. Тариф має бути однаковим для всіх. Кому не вистачає, хай оформлює субсидії.
показати весь коментар
01.07.2024 19:43 Відповісти
Так багато пенсіонерів та бюджетників споживають до 100 квт ,а ці суки не захотіли залишити нам старий тариф 2.64. До речі , я живу вдвох з батьком в 16 поверхівці і теж немаю газу ,але вкладаюсь в 100квт , хоча користуюсь холодидьником ,електроплитою ,телевізором і ноутом. І до вашого відома ,субсидії дають в опалювальний період на централізоване опалення ,а на електрику субсидій ніхто не дає.
показати весь коментар
01.07.2024 21:34 Відповісти
мені тут розказували що вдвох неможливо вкластися в 100 квт....
показати весь коментар
01.07.2024 23:49 Відповісти
Особисто в мене двокімнмтна квартира дві людини за червень 100 квт, тим більше зараз відключення так і 100 квт вистачить.
показати весь коментар
02.07.2024 16:23 Відповісти
Де це все???!!!
показати весь коментар
01.07.2024 17:59 Відповісти
показати весь коментар
01.07.2024 18:07 Відповісти
У "правильних" людей.
https://dumskaya.net/news/odesskie-kommunalshchiki-razdali-gumanitarnye-ge-184798/ua/ Набирає обертів скандал із генераторами, отриманими Одесою як гуманітарна допомога від Німеччини та Італії, які дивним чином опинилися в комерційних структурах, що належать друзям і знайомим мера Геннадія Труханова.
показати весь коментар
01.07.2024 18:09 Відповісти
ой, вам шо, жалко?
показати весь коментар
01.07.2024 18:14 Відповісти
Набирає обертів скандал - це занадто гучно сказано. Бо все з'їде знову тихенько і зникне з поля зору ніхто і оком не встигне кліпнути.
Скандал - це про розголос, про засудження дій, про кримінальну справу, про розслідування, про звільнення з посади з подальшим судом. А це - це не скандал, це просто гаряча новина. Ну і як гаряча, коли всі і так про це знають і не дивуються, трохи тепленька.
показати весь коментар
01.07.2024 19:24 Відповісти
поки що когенераційні енергетичні установки малої та середньої потужності, які нам передала USAID на Новий рік, накопичуються десь у підземному сховищі. Мабуть почнуть їх взимку встановлювати і монтувати. Але це не точно.
показати весь коментар
01.07.2024 18:15 Відповісти
а скільки їх передано? є інфа, що вистачить хоча би заживити лікарні в парі областей? ще цікаво було би подискутувати зі свідками зради бубочки-єрмака про їхню готовність платити 20 гривень за кВт*год з цих генераторів
показати весь коментар
01.07.2024 18:19 Відповісти
відомо, що з майже сотні одна встановлена у Житомирі, а одна встановлена ще взимку у Староконсянтинові, і ця КГУ генерує одночасно теплову й електричну енергію для забезпечення потреб міських котелень в електропостачанні, і таким чином забезпечує безперебійне постачання тепла об'єктам критичної та соціальної інфраструктури, розташованої поблизу, а також мешканцям багатоквартирних будинків.
Але про ці КГУ не дуже багато інформації.
показати весь коментар
01.07.2024 18:29 Відповісти
на Киев без отключений хватит
показати весь коментар
01.07.2024 18:48 Відповісти
Ви розумієте скільки щороку буде потрібно палива щоб забезпечити електрикою пів-країни цими генераторами? Це не вихід.
показати весь коментар
01.07.2024 18:33 Відповісти
я не енергетик, тому не можу відповісти на ваше питання. Може якщо зустрінетесь тут з Evgeny Magirus, то може він зможе вам відповісти на питання, для чого нам ці КГУ.
показати весь коментар
01.07.2024 18:40 Відповісти
ничего мы из кацапских миллиардов высчитаем и потом еще триллион накинем за моральный ущерб и утраченную выгоду
показати весь коментар
01.07.2024 18:50 Відповісти
більш докладно про ці КГУ https://www.facebook.com/Ministry.for.restoration/posts/825948626239987?ref=embed_post тут .
показати весь коментар
01.07.2024 18:56 Відповісти
якщо ти знаєш як за рік побудувати підземну елекстростанцію потужністю в пару атомних енергоблоків, то кажи, гадаю всім буде цікаво
показати весь коментар
01.07.2024 18:15 Відповісти
Про нові електростанції то хай зебіли мріють.

Рецепт вже давно відомий та озвучений - розподілена система газогенераторів. І на це прстійно надають гроші та обладнання.

Що зроблено?
Де забезпечено нормальне електропостачання хоч динамо-машинами, хоч хом'ячками у колесі?
показати весь коментар
01.07.2024 18:44 Відповісти
а кто тебе будет делать? директор Энергоатома холуй сбежавшего деркача или министр энергетики Галущенко его же шавка - команда саботажников которую крышует зеленский потужно працює
показати весь коментар
01.07.2024 18:52 Відповісти
Да мені пофіг, хто конкретно.

Я, як сумліннмй платник податків та кінцевий споживач маю право знати про те, що зроблено.

І так повинно бути зі всім. За кожний пройоб нинішню владу треба бити сцяними ганчірками по пиці.

Захід повінен кошмарити ЗЄ за кожну копійку.
А всередині його повинні кошмарити ми.

Поки це падло або не повіситься, або не піде ***** зі всім своїм сраним виводком.
показати весь коментар
01.07.2024 19:01 Відповісти
я не казав про підземну електростанцію Ви неуважно прочитали мій комент.
показати весь коментар
01.07.2024 18:46 Відповісти
ну так а де взяти генерацію? прії про газові мініелектростанції - це діч, де взяти стільки газу? мережа дизельних генераторів в кожен багатоквартирний будинок - їх треба тисячі і вартість кіловатгодини буде в рази вищою, ніж зараз. Вітряки і сонячні панелі ненадійні у тому сенсі, шо штиль і хмари вбивають все. от я і думаю - може я шось пропустив і є якісь рішення, які працюють на велосипедній тязі
показати весь коментар
01.07.2024 19:10 Відповісти
ці КГУ не для постачання кінцевому споживачу. Вони для вироблення енергії для функціонування підприємств теплопостачання. Вони генерують електроенергію в першу чергу для цих підприємств теплопостачання.. Це дозволяє містам мати безперебійне теплопостачання в умовах аварійних або планових відключень електроенергії. І тільки у другу чергу\попутно залишкова вироблена установками електрична енергія може відпускатись в мережу для інших споживачів, що може зменшити дефіцит в енергосистемі в пікові години.
показати весь коментар
01.07.2024 19:18 Відповісти
показати весь коментар
01.07.2024 18:03 Відповісти
Украина не экспортирует электроэнергию в ЕС, но обеспечивает транзитные перетоки из одних европейских государств в другие.

Об этом https://hromadske.ua/suspilstvo/226658-bud-iaka-insha-enerhosystema-******-yevropy-vze-davno-b-skolapsuvala-interviu-z-ochilnykom-ukrenerho-volodymyrom-kudrytskym сообщил председатель правления НЭК "Укрэнерго" Владимир Кудрицкий в интервью hromadske

Он пояснил, что Румыния может транспортировать электроэнергию через Украину в Венгрию из-за слабых связей в своей энергосистеме.

Як таке можливо? Бо нам казали що ЛЕП побили рашисти. Що змушені зупиняти реактори через пошкодження електромереж???
показати весь коментар
01.07.2024 18:06 Відповісти
переток енергії з східних країн ЄС до укранської мережі і назад в плані стабілізаційних заходів системи у більшому чи меншому об'ємі відбувається майже кожну добу, бо у нас зараз спільна енергосистема. Енергетики про це знають.
показати весь коментар
01.07.2024 18:24 Відповісти
ви неуважно читали. Якій перетік при пошкоджених ЛЕП?
Голова «Укренерго»: окупанти пошкодили практично всі гідро- та теплоелектростанції країни, Ще й малюнок виклав. Питання. Що змінилося за 2 роки? https://dumskaya.net/allnews///2022/11/22/ 22 листопада 2022 , 20:53
показати весь коментар
01.07.2024 18:58 Відповісти
ви неуважно читали. Це карта пошкодження мереж на момент 15.11.2022.
показати весь коментар
01.07.2024 19:11 Відповісти
ви не читаєте. Питання - що зробило Укренерго з 22 р.?
показати весь коментар
01.07.2024 19:13 Відповісти
Це питання вже не до мене. Я не відповідаю за дії компрадорських ділків від енергетики.
показати весь коментар
01.07.2024 19:20 Відповісти
Це ціна отіх генеральних директорів.Як оклади собі по 2 міліона ставіть - це добре.А як шось робити за ці гроші - це путін винен.
показати весь коментар
01.07.2024 18:09 Відповісти
ви такі кумедні!
мабуть забули, як ми дружно, за наш рахунок долали ковідлу?
оті безглузді маски, оті щеплення, ті карантини.
чи ви, з якогось переляку, вирішили, що інші побутові питання, під час війни будуть вирішуватись, якось інакше?
крадуть всі, хто наближений! без гальм, без страху, безмежно!

а сбу, тим часом, "арештовує" якихось, акторів, типу планували замах та заворушення.
а сбу, тим часом. арештовує" якусь типографію, що промислово, підпільно друкувала, нє не гроші. водійські посвідчення та військові квитки.
показати весь коментар
01.07.2024 18:19 Відповісти
Цікаво, а Конча-Заспа у якій половині буде?
показати весь коментар
01.07.2024 18:24 Відповісти
Ой, а що сталося? "В Україні встановили тільки одну когенераційну установку з 96 . Попенко повідомив, що агентство USAID передало Україні 96 когенераційних установок загальною потужністю 55 МВт для 32 міст і трьох університетів. З них встановили тільки одну в Житомирі."
показати весь коментар
01.07.2024 18:30 Відповісти
во-во саботаж команды зеленского во всей красе - просто твари квартальные или кремлевские
показати весь коментар
01.07.2024 18:54 Відповісти
який саботаж? Всі задіяні... У Кончі-Заспі
показати весь коментар
01.07.2024 19:00 Відповісти
конча заспа херню берет там у каждого солнечные батареи и свои генераторы
показати весь коментар
01.07.2024 19:06 Відповісти
Не саботаж - а наполеглива праця на приєднання України до рф.
показати весь коментар
01.07.2024 19:06 Відповісти
зеуроды
показати весь коментар
01.07.2024 18:48 Відповісти
Відключення світла населенню України - це зброя рф.
Квартал95 - слуги рф - використовує цю зброю ще й для підняття тарифів - мародерити на повну.
показати весь коментар
01.07.2024 19:04 Відповісти
А в Ахмєта і льовочкиних буде?
показати весь коментар
01.07.2024 19:08 Відповісти
Відчувається «потужна робота» щодо саботування Урядом, держСекретарями ЦОВВ та Укренерго і ДЕТЕК з ОДА, норм Закону України «ЗАКОН УКРАЇНИ

Про функціонування паливно-енергетичного комплексу в особливий період»

(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2006, № 52, ст.526)
Дивне мовчання, КОСТІНА МАЛЮКА ДБР НАБУ ВЕРХОВНОГО СУДУ… та ще з десяток структур і органів за цим Відвертим порушенням закону!!
Може, забарилися, через катлєтині та безумної витівки, з «дивними грошами» у тумбочках їх Рідні!!?!?!?
показати весь коментар
01.07.2024 19:15 Відповісти
Як тільки електроенергія з'являється-з усіх вікон кондери гудуть та конденсат л'ється. Головою люди не думають, що замість півдоби без світла будуть сидіти по дві третини доби через аварійні відключення. Вмикайте ще більше кондерів.
показати весь коментар
01.07.2024 19:23 Відповісти
ахметово-зеленская шайка будет уничтожена
показати весь коментар
01.07.2024 19:53 Відповісти
Тільки дебіли можуть відключати потужності днем, коли сонячні електростанції виробляють найбільшу потужність. А тепер скажіть, що Укренерго не працює на кацапів. Керівництво Укренерго має відповісти за зло, яке робить Україні. Укренерго також має відповісти, що вони побудували за роки війни, та куди пішли гроші Західних країн, наданих для відновлювання енергетики?
показати весь коментар
01.07.2024 22:39 Відповісти
Зарплати членів правління "Укренерго" становлять близько 250-300 тисяч гривень на місяць, голови правління - Володимира Кудрицького - приблизно 420 тисяч.
показати весь коментар
01.07.2024 22:51 Відповісти