Багатоквартирним будинкам дозволили брати доступні кредити на купівлю генераторів

Кабінет Міністрів розширив дію програми "Доступні кредити 5-7-9%" на купівлю генераторів об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельними кооперативами.
Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.
"Внесено зміни до Порядку надання фінансової державної підтримки суб'єктам підприємництва. Надано можливість ОСББ та ЖБК отримувати кредити по програмі "Доступні кредити 5-7-9%" для впровадження заходів з енергоефективності", – повідомив Мельничук.
Зокрема, це включає купівлю та влаштування генеруючих установок, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії, установок зберігання електричної енергії та допоміжного обладнання в сумі до 5 млн грн.
Передбачено термін кредиту до 5 років та відсоткову ставку для ОСББ та ЖБК на рівні 7%.
4 липня повідомлялося, що Київська міська рада збільшила суму відшкодування вартості незалежних джерел електроенергії, які придбані об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, обслуговуючими кооперативами, юридичними особами та управителями багатоквартирних житлових будинків.
Відтепер співвласники будинків, поверховістю до шести поверхів, зможуть отримати до 100 тис. грн компенсації, будинків від 7-16 поверхів – до 200 тис. грн компенсації, будинків від 17 поверхів та з даховими або вбудовано-прибудованими котельнями – до 300 тис. грн компенсації.
То хто там у Раді оплесками долоні стер, проводжаючи цього чорта? Га, зелена мафіозна компашка...??? А зараз з людей три шкіри дерете
---
1-2% доступні, а це грабіж!