1 818 10

Ворожий дрон пошкодив енергооб’єкт на Сумщині, понад 100 тисяч споживачів залишилися без світла

шахед

У ніч проти 6 липня внаслідок падіння ворожого дрона було пошкоджено енергооб’єкт у Сумській області.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики.

Через це знеструмлювалися побутові та промислові споживачі у Сумській (зокрема місто Суми) та Харківській областях.

Зазначається, що споживачів у Харківській області заживили. Водночас на Сумщині станом на на ранок залишаються знеструмленими 100,4 тисячі абонентів у 348 населених пунктах.

Наразі тривають відновлювальні роботи.

Наслідки обстрілів

Як повідомлялося, через масштабні обстріли енергетичної інфраструктури після 22 березня 2024 року Україна втратила близько 9 ГВт потужностей. Зокрема, дуже постраждали теплові електростанції державної компанії "Центренерго" та гідроелектростанції "Укргідроенерго".

Через дефіцит потужності внаслідок обстрілів оператор енергосистеми НЕК "Укренерго" з початку травня почав обмежувати енергоживлення промисловості, а з 14 травня обмеження електропостачання поширили на побутових споживачів.

Топ коментарі
+5
Уже навіть дрони збивати нічим? Енергооб"єкти захистити нічим? Навіть від дронів?Де ППО і ПРО , обдолбані продажні мерзотники з Банкової??? Браття, зеленський з кодляком ведуть Україну до погибелі. Фронт сиплеться. Цю наволоч треба терміново відправляти у відставку і вішати на гілляках і шибеницях. Інакше Україні хана.
показати весь коментар
06.07.2024 14:42 Відповісти
+2
Як це - упав дрон і світла немає вже 13 годин. Що, він летів , заморився і упав де попало а в результаті отаке в області. Одного дрона уже не можуть збити. Ну скільки вже можно навалювати зеленої брехні.
показати весь коментар
06.07.2024 14:09 Відповісти
+2
Мне тоже. Но результат выборов на лицо.
показати весь коментар
06.07.2024 16:57 Відповісти

Завантаження...