5 001 25

Рада ухвалила законопроєкт про підвищення акцизів на пальне до рівня європейських

бензин,заправка,азс

Верховна Рада ухвалила в другому читанні законпроєкт №11256-2, який передбачає підвищення акцизів на пальне.

Про це повідомляє заступник голови комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат від фракції "Голос" Ярослав Железняк.

"Парламент прийняв законопроєкт 11256- 2 про підвищення акцизного податку на паливо. Правка (№267) про газ теж була підтримана", – зазначив він, додавши, що за відповідне рішення проголосував 231 народний депутат.

Що передбачено законопроєктом

Законопроєкт №11256-2 передбачає поетапне підвищення акцизів на різні види пального до 1 січня 2028 року.

Як пише галузеве видання enkorr, згідно з графіком, на бензини ставки акцизу зростатимуть наступним чином: з 1 вересня 2024 року – до €242,60/1 000 л, з 2025 року – до €271,70/1 000 л, з 2026 року – до €300,80/1 000 л, з 2027 року – до €329,90/1 000 л, з 2028 року – до €359/1 000 л.

На дизпальне: з 1 вересня 2024 року – до €177,60/1 000 л, з 2025 року – до €215,70/1 000 л, з 2026 року – до €253,80/1 000 л, з 2027 року – до €291,90/1 000 л, з 2028 року – до €330/1 000 л.

На скраплений газ (пропан або суміш пропану з бутаном): з 1 вересня 2024 року – до €148/1 000 л, з 2025 року – до €173/1 000 л, з 2026 року – до €198/1 000 л, з 2027 року – до €223/1 000 л, з 2028 року – до €250/1 000 л.

Закон має набути чинності з 1 вересня 2024 року.

Топ коментарі
+27
Зелені хочуть підтягнути Україну до Європейського рівня - правда поки тільки в плані податків, комуналки та поборів . В плані пенсій та допомоги - тут вектор направлений до країн Африки ....
показати весь коментар
18.07.2024 11:43 Відповісти
+24
Вітаю всіх хто готів щоб було смішно...
показати весь коментар
18.07.2024 11:38 Відповісти
+14
Ага, акцизы и цены европейские, а зарплаты *опские.....

Когда вы уже нажретесь, клоуны....
показати весь коментар
18.07.2024 11:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вітаю всіх хто готів щоб було смішно...
показати весь коментар
18.07.2024 11:38 Відповісти
Можна вже упісятися.
показати весь коментар
18.07.2024 12:11 Відповісти
Криміналізація офшорів, чесні ціни на ремонти держпідприємств, порядок на митницях і податковій, незахмарні зарплати суддям і чиновникам, посадки з конфіскаціями корупціонерів- ні, не їх метод
показати весь коментар
18.07.2024 12:49 Відповісти
І тих вітаєш хто сміявся в 2015 році коли після падіння цін на нафту втричі, ціна на бензин в Україні виросла вдвічі? 😏
показати весь коментар
19.07.2024 09:48 Відповісти
А имели на это право,избиратель разрешил?
показати весь коментар
18.07.2024 11:43 Відповісти
Зелені хочуть підтягнути Україну до Європейського рівня - правда поки тільки в плані податків, комуналки та поборів . В плані пенсій та допомоги - тут вектор направлений до країн Африки ....
показати весь коментар
18.07.2024 11:43 Відповісти
Ага, акцизы и цены европейские, а зарплаты *опские.....

Когда вы уже нажретесь, клоуны....
показати весь коментар
18.07.2024 11:44 Відповісти
Економіці буде піздець
показати весь коментар
18.07.2024 11:47 Відповісти
Всем, кто визжит про европейские зарплаты и пенсии должен учесть одну деталь - производительность труда!
Так вот, в довоенное время (до 2022 г.) в Германии, например, она была в 6-7 раз выше !
С какого перепугу мы можем рассчитывать на европейскую зарплату и пенсию ???
показати весь коментар
18.07.2024 11:49 Відповісти
А яклго біса нам тоді влада напарює європейські ціни та акцизи...?!!!
Чи ми не в війні...?!!!
Бо у самої влади зарплатня якраз на європейському рівні...!!!😡
показати весь коментар
18.07.2024 12:01 Відповісти
Отвечаю тебе тварь кацапская на твоем языке- пошел на ***, зеленое ******.
показати весь коментар
18.07.2024 12:02 Відповісти
Це вже дуже затхла думка. Чомусь у Німеччині і інших країнах Європи руками і ногами тримаються за українських працівників.
показати весь коментар
18.07.2024 12:17 Відповісти
Це не скасовуе продуктивнiсть працi.

Продуктивнicть працi - це не п'ятирiчка за чотири роки, а кiлькicть проданого товару, бажано на експорт.
Може нагадаете, що виробля(ла) Украiна? В нас бюджет наповнюе ПДВ та акциз. Якщо коротко: бариги та алкашi.

Тому можете емоцiонувати скiльки бажаете, й навiть обзивати руським тих хто вмiе в гугл, але факт залишаеться фактом.
показати весь коментар
18.07.2024 14:42 Відповісти
сказать что ты недалёкий то это слишком мягко...надо сначала знать что говоришь а потом п и з д е т ь....
показати весь коментар
18.07.2024 12:48 Відповісти
А зарплати? А віповідальність за про*би як в Европі коли будуть? Бо виходить якась кривобока європізація.
показати весь коментар
18.07.2024 11:56 Відповісти
Рада займається якоюсь муйнею! Слуги якогось народу. Українців скоро доведуть, що без кацапів знесуть і Банкову і Грушевського!
показати весь коментар
18.07.2024 11:58 Відповісти
давно пора
показати весь коментар
18.07.2024 12:13 Відповісти
щоб ви подавились
показати весь коментар
18.07.2024 11:58 Відповісти
По цінах тарифах та акцизах Ми стрімко наближаємося до ЄС...
А от зарплати та пенсії- залишаються суто "українськими"...
влада "потужно" має Українців...
показати весь коментар
18.07.2024 11:59 Відповісти
Хіба прізвище прем'єр-міністра України - *******? Що скажуть те і робить. Може трохи гранат подати, скажуть акцизи підніме. Людина ній не думає.
показати весь коментар
18.07.2024 12:03 Відповісти
Без паніки!
Зараз акциз 213.5€. У 2038р буде 359€

359-214 = 145€ на 1000л бензину
0.145*46 = 6.67 грн -ось таке підвищення буде через 4 роки (без урахування інфляції)
Ай-яй-яй!
показати весь коментар
18.07.2024 12:28 Відповісти
А зможеш вирахувати, як цей "мізер" позначиться на цінах на товари та послуги?
показати весь коментар
18.07.2024 14:03 Відповісти
Паливо - це цiноутворювальний продукт.
На 6.67 грн зросте паливо - на 6.67 грн зросте собiвартiсть продукту та на 6.67 зросте його доставка, а це вже 13 грн, i це лише двi ланки мiж тобою та буханкою хлiба.
показати весь коментар
18.07.2024 14:46 Відповісти
Бояться нас жиди та басурмани, престіж крєпчаєт, мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі. Довольні хами, ситі в них є.ала. (Л.Подеревянський Гамлєт)
показати весь коментар
18.07.2024 13:23 Відповісти
Дави їх Вова! Щоб кожний довбограй, який голосував по приколу, викашлював ще довгі роки твоє ************. Вони молилися на тебе, щоб ти їх згноїв, тож не підведи їх. Жаль тільки, що відсутність мозгу у твоїх виборців, не дасть їм змоги зрозуміти, що все це результат їх тупості…