7 294 56

Кабмін хоче запровадити 20% податку на всі посилки з-за кордону. Виняток – відправлення від фізосіб вартістю до 45 євро. ДОКУМЕНТ

пошта

Кабінет Міністрів пропонує скасувати можливість ввезення на територію України без сплати ПДВ товарів у міжнародних експрес-відправленнях вартістю до 150 євро, запровадивши податок на всі посилки, за винятком відправлень від фізичних осіб вартістю до 45 євро.

Відповідні положення містить ухвалений урядом напередодні законопроєкт "Про внесення змін до Податкового кодексу та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану", зареєстрований у Верховній Раді під №11416.

Чинна норма законодавства дозволяє ввезення без сплати податку товарів у міжнародних експрес-відправленнях на адресу фізичних осіб, митна вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро, без уточнення, хто може бути відправником.

Натомість уряд пропонує зменшити вартість товарів, які можна відправляти в Україну у міжнародних експрес-відправленнях без сплати податків, до 45 євро. При цьому встановлюється додаткове обмеження: відправником має бути лише фізична особа. Тобто всі відправлення від юридичних осіб (іноземних інтернет-магазинів тощо) оподатковуватимуться, незалежно від їх вартості.

"При цьому такі товари мають надсилатись відправником одержувачу без будь-якої оплати, призначатись для особистого чи сімейного використання одержувачем, їх характеристики і кількість не повинні вказувати на те, що вони ввозяться з будь-якою комерційною метою", – йдеться у тексті законопроєкту.

Згідно із текстом документа, навіть за таких умов забороняється пересилати без сплати податків: "духи" в обсязі більше 50 грам, або туалетну воду в обсязі більше 0,25 літра або вісім унцій; каву в обсязі більше 500 грам, або кавові екстракти і есенції в обсязі більше 200 грам; чай в обсязі більше 100 грам, або чайні екстракти та есенції в обсязі більше 40 грам.

Кабмін хоче запровадити 20% податку на всі посилки з-за кордону

Кабмін хоче запровадити 20% податку на всі посилки з-за кордону

Водночас, законопроєктом передбачено, що разі ввезення на митну територію України товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях, у несупроводжуваному багажі базою оподаткування ПДВ є їх митна вартість (для юридичних осіб або фізичних осіб - підприємців) або сумарна фактурна вартість (для фізичних осіб). До цього у випадку фізичних осіб йшлося про оподаткування ПДВ лише частини сумарної фактурної вартості, яка перевищувала 150 євро.

Як повідомлялося, напередодні Кабінет міністрів схвалив законопроєкт про внесення змін до Податкового кодексу, яким пропонується підвищити податки на загальну суму 140 мільярдів гривень до кінця року. Водночас пропонується внести зміни до держбюджету на 2024 рік, збільшивши видатки на сили оборони та безпеки на 495,3 млрд грн.

Топ коментарі
+25
Отже, тепер оподатковуватимуть всі замовлення дорожче 45 євро. Комплект FC+ESC (плата керування+плата живлення) для FPV дрона коштує якраз 50-60 євро. Тобто, тепер буде накладено податок. Волонтери подякують. (c)
показати весь коментар
19.07.2024 09:34 Відповісти
+22
От суки! Й сюди свої загребущі руки всунули!
показати весь коментар
19.07.2024 09:23 Відповісти
+21
кабмін хоче остаточно вбити єкономіку України, щоб капітулювати перед кацапами ...
показати весь коментар
19.07.2024 09:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
кабмін хоче остаточно вбити єкономіку України, щоб капітулювати перед кацапами ...
показати весь коментар
19.07.2024 09:19 Відповісти
коли буде податок на "закордонне" повітря атлантичного циклону ?

непорядок - повз митницу хмари з дощем летять 😕
показати весь коментар
19.07.2024 09:41 Відповісти
ну так !!! https://youtu.be/Q5JWDnXXaKA непорядок, зе банда немає що красти...
показати весь коментар
19.07.2024 09:47 Відповісти
воду відрами не пробували ?

відправлення від фізосіб вартістю до 45 євро - це коробка цукерок....

.
показати весь коментар
19.07.2024 14:06 Відповісти
Экономика экономикой, а сборке дешевых дронов людьми придет пушистый зверек.
показати весь коментар
19.07.2024 09:55 Відповісти
И донатить на оборону своей страны не будет с чего.
А бюджетные деньги уходят не на дроны и снаряды а на мусорков и депутатских помощников
показати весь коментар
19.07.2024 12:53 Відповісти
От суки! Й сюди свої загребущі руки всунули!
показати весь коментар
19.07.2024 09:23 Відповісти
не суки, а ********
показати весь коментар
19.07.2024 15:51 Відповісти
А за водицу-солодицу налог на сахар? Это вообще что за дурня? Выходит скоро будет дешевле бухать и курить чем пить кока-колу
показати весь коментар
19.07.2024 09:25 Відповісти
Та ні. Замість запивать - будуть закусивать.))
показати весь коментар
19.07.2024 09:30 Відповісти
так ось ти який, ЗЄльоний "кінець епохи бєдності" - амністія корупціонерам і налог на солодку водичку для діточок та пенсіонерів
показати весь коментар
19.07.2024 09:44 Відповісти
Багатим крадіям - рай,
Бідним з лімонадом - налоги
показати весь коментар
19.07.2024 09:53 Відповісти
Робіть їх разом, бо вони того варті!!!))
показати весь коментар
19.07.2024 09:28 Відповісти
Проще встановити 20% на всі посилки, ніж знижувати до 45 євро, з додатковими обмеженнями.

наступний крок повинен бути, за всі розрахунки за кордоном, +20% податку
раз в Україні всі платять 20%, то за кордоном також повинні платити +20%
показати весь коментар
19.07.2024 09:33 Відповісти
Отже, тепер оподатковуватимуть всі замовлення дорожче 45 євро. Комплект FC+ESC (плата керування+плата живлення) для FPV дрона коштує якраз 50-60 євро. Тобто, тепер буде накладено податок. Волонтери подякують. (c)
показати весь коментар
19.07.2024 09:34 Відповісти
так наче ж виглядає так, що по суті взагалі всі відправлення будуть оподатковуватися. Ці 45Е це лише якщо відправник фіз особа а не інтернет магазин...
показати весь коментар
19.07.2024 12:58 Відповісти
Так в ЄС,просто різні суми.
показати весь коментар
19.07.2024 09:34 Відповісти
Ці є..ануті створіння ні до чого конструктивного додуматися не можуть. А які затрати на адміністрування цих посилок? Скільки місяців вони будуть тепер лежати на митниці?

В принципі закордоном на різних розпродажах все рівно буде вигідніше у кілька разів купувати фірмовий одяг, взуття і т.п. ніж у наших вітчизняних бариг. Не кажучи вже про різницю в якості. Тому 20% пережити можна.

Просто ефективність цього ідіотизму дуже сумнівна. Але коли це кончених зупиняло?)
показати весь коментар
19.07.2024 09:35 Відповісти
Это специально против Волонтерства и сборки дронов "на дому".
ОПа працюе.
показати весь коментар
19.07.2024 12:56 Відповісти
тварини.
показати весь коментар
19.07.2024 09:36 Відповісти
Тварини набагато кращі.
показати весь коментар
19.07.2024 09:45 Відповісти
Обережно, двері зачиняються, наступна зупинка "Ростов"! (с)
показати весь коментар
19.07.2024 09:37 Відповісти
Тільки в Ростові:

З 1 квітня 2024 р.поріг безмитного ввезення посилок складе 200 євро. У частині перевищення норм необхідно заплатити мита в 15% від вартості товару.

спеціально пошукав.
показати весь коментар
19.07.2024 09:42 Відповісти
А до 1 квітня 2024 цей порог в них був 1000 євро. мабуть щось трапилось...
показати весь коментар
19.07.2024 09:50 Відповісти
це в їх Співдружності так вирішили
СНД або хто там у них, вони погодилися.
показати весь коментар
19.07.2024 09:52 Відповісти
гарна ідея. Впевнений - гетманцев підказав.
показати весь коментар
19.07.2024 09:38 Відповісти
Чому саме 45 євро зелені мудні не пояснюють.
Елементарне замовлення засобів для здоров'я з iHerb для особистих потреб перевищують 45 євро ( еквівалент ).
показати весь коментар
19.07.2024 09:43 Відповісти
... або "Як виробляючи менше, отримувати більше"
показати весь коментар
19.07.2024 09:44 Відповісти
А ЗЕбандити по іншому не можуть - одною рукою дають (відміна мита на енергетичне обладнання) а другою забирають при чому в рази більше ніж дають на радість ЛОХторату! На те вони і бандити!!!
показати весь коментар
19.07.2024 09:45 Відповісти
А еще надо ввести налог на дождь как в некоторых немецких городах (0,7 евро за кв м крыши и придомовой территории).

Вспомнился Ходжа Насреддин:

"Надо ввести налог на слезы. Подать на слезы вызывала бы новые слезы, а новые слезы - новую подать".
показати весь коментар
19.07.2024 09:47 Відповісти
Виписав за свою зарплату батькам-пенсіонерам-переселенцям запчастину на пралку, пилосос, одяг ..., а тебе ще раз обдерли !?
А чого не вводять прогресивні податки з захмарних зарплат і пенсій суддів, прокурорів, чиновників? З елітного житла/домів, з турів на Багами чи Тайланд?
А ота єрмаковська лярва, що наблюдає за Ошадом і Укрнафтою за 1 лімон в місяць не хоче сплатити 40% ???
показати весь коментар
19.07.2024 09:48 Відповісти
зробимо їх разом..., чогось в голові крутиться...
показати весь коментар
19.07.2024 09:51 Відповісти
Трукскавецька школа ЗЕ (здирницької економіки) рулить....
показати весь коментар
19.07.2024 09:58 Відповісти
показати весь коментар
19.07.2024 10:00 Відповісти
Які тварюки, нема слів... В Україні всі товари дорожче ніж в Польщі, хоча там і ПДВ 23%, а тепер ще до польского ПДВ треба додати 20%?
показати весь коментар
19.07.2024 10:21 Відповісти
"Доходы нашего государства уменьшились. После того, как был введен налог на воздух, вы стали меньше дышать! Это возмутительно! Кроме того вводится новый налог на осадки. За обыкновенный дождь - 100 лир. За проливной дождь - 200 лир. С громом и молнией - 300 лир"

Джанні Родарі "Чіполліно"
показати весь коментар
19.07.2024 10:41 Відповісти
Виходить, що "з метою оздоровлення поточного Бюджету країни" руками кабміну знову буде відновлено тиск на волонтерів та, відповідно, зменшення матеріальної допомоги Силам Оборони.
А перед цим "податковим ноу-хау" встигли підвищити зарплату вдвічі всім державним чиновникам, і що надважливо, працівникам Податкової служби)))
Невже на такі відкриті злочинні, шкідливі для країни, кроки кабміну не звернуть належної уваги СБУ, БЕБ, Генеральна прокуратура?
Що ж відбувається в країні, в період Війни за саме існування України?

Шановні депутати ВРУ, які ще усвідомлюють, що вони НЕ небожителі, зупиніть цей безумний податковий тиск на суспільство!
показати весь коментар
19.07.2024 10:50 Відповісти
Где ж они харчеваться будут...
показати весь коментар
19.07.2024 12:59 Відповісти
Прострочені не можуть бути депутатами безкінечно
показати весь коментар
21.07.2024 10:28 Відповісти
дайте нам еще бабла! с миру по нитке, богатому еще одна рубашка
показати весь коментар
19.07.2024 10:58 Відповісти
останнім часом цей кабмін дох...я хоче
показати весь коментар
19.07.2024 11:02 Відповісти
Звичайне щоденне покращення!
Головне не Порошенко!
показати весь коментар
19.07.2024 11:23 Відповісти
Кончені тварини
показати весь коментар
19.07.2024 12:01 Відповісти
Вже б дали поліцаям право забрати в кожного пересічного 20% того шо поліцаї знайдуть у пересічного в гаманці.
показати весь коментар
19.07.2024 12:37 Відповісти
Як це так??? Українські холопи товаряться мимо Зе-фільтру??? Неподобство!
показати весь коментар
19.07.2024 13:01 Відповісти
Повзе по Україні Гєтманцев.Побачив в економіці щось живе,обклав податком,почекав поки здохне і повзе далі...Шниряє по економічному горизонту жадібним оком...
показати весь коментар
19.07.2024 13:14 Відповісти
Кабмін хоче запровадити 20% податку на всі посилки з-за кордону. Виняток - відправлення від фізосіб вартістю до 45 євро. ДОКУМЕНТ Джерело: https://biz.censor.net/n3500449Так забеспечте такі-ж ціни як в ЕС, на тіж ліки ,лдяг,побутову техніку,продукти . А то ціни вище европейських, а зарплати африканські.
показати весь коментар
19.07.2024 13:20 Відповісти
У Європі в країнах з найвищим податковим навантаженням навіть податки нижчі ніж в Україні.
Хіба ж не очевидно що українську владу узурпували кремлядські вороги України, які знищують український народ?
показати весь коментар
21.07.2024 10:32 Відповісти
Майдан-майдан! Зелю геть!
показати весь коментар
19.07.2024 14:27 Відповісти
Так я не зрозумів, ми рухаємось у ЄС та спільний ринок з іншими країнами Європи, чи ми замикаємося у шкарлупі та огороджуємось митами та акцизами?
Якщо ми йдемо у Європу, усі митні та інші обмеження мають зменшуватися, а не збільшуватися.
Щось тут ніхрєна не так, як треба.
показати весь коментар
19.07.2024 15:03 Відповісти
Кабмін- такий же ворог пересічних як держдума ззапоребріку.
показати весь коментар
19.07.2024 15:05 Відповісти
Це тому що кремляді завжди призначали і досі призначають український кабмін. Зелений клован наркоман хіба не кремлядський ставленик на виборах був, якого піарили всі пропагандони мацковські, без жодної справжньої конкуренції?
показати весь коментар
21.07.2024 10:37 Відповісти
Дуже сумна новина. Колись було 500, а тепер