812 11

У серпні Україна зменшила імпорт електроенергії майже вдвічі. Найбільше надходило з Угорщини

електроенергія,електрика,світло,леп

У серпні Україна скоротила імпорт електроенергії на 43%, у порівнянні з попереднім місяцем – до майже 474 тис. МВт-год.

Про це свідчать дані моніторингу ExPro Electricity.

Зазначається, що найбільше скоротився імпорт електроенергії з Польщі, на 57,5% – до 48,2 тис. МВт-год. Найбільшу частку у структурі імпорту і надалі займає Угорщина – 43%.

Імпорт електроенергії у 2024 році

У порівнянні з серпнем 2023 року, імпорт електроенергії цьогоріч зріс у чотири рази. Загалом за червень-серпень 2024 року було імпортовано понад 2,1 млн МВт-год електроенергії, що майже втричі більше ніж загальний обсяг імпорту за весь минулий рік.

Експорт електроенергії відсутній з 12 травня.

Як повідомлялося, у червні Україна імпортувала рекордні обсяги за період синхронної роботи з ENTSO-E.

Топ коментарі
+4
залишилось на лобі поставити тавро ,,РАБ,,
де і у кого та валютна виручка???назвеш мені ці щасливі офшори???
показати весь коментар
02.09.2024 12:51 Відповісти
+3
З 12 травня продають аж гай гуде.
показати весь коментар
02.09.2024 12:40 Відповісти
+3
Зате в вересні збільшили експорт енергії в Європу в три рази більше порівняно з 2020 роком що принесе дохід в бюджет валютних надхожень.
показати весь коментар
02.09.2024 12:41 Відповісти

Завантаження...