5 562 55

Німеччина домовляється з іншими країнами про розміщення українських біженців

Німеччина домовляється з іншими країнами про розміщення біженців з України та Сирії

Німеччина обговорює з іншими країнами можливість розміщення українських біженців, якщо їхня кількість зросте через загострення бойових дій та російських ударів по інфраструктурі.

Про це в ефірі телеканалу Welt, заявила міністерка внутрішніх справ ФРН Ненсі Фезер, передає Укрінформ. 

За її словами, німецький уряд уважно стежить за розвитком подій у Сирії, а також в Україні, інфраструктура якої зазнала значних пошкоджень.

"Ми ведемо консультації із сусідніми країнами щодо того, як діяти. Адже нам потрібно інакше розподіляти українських біженців", – заявила очільниця МВС.

Вона додала, що стосовно ймовірних біженців із Сирії переговори ведуться, зокрема, з Туреччиною.

Читайте також: В Австрії планують позбавити допомоги українських біженців, які мають авто

Як повідомлялося, станом на кінець вересня статус тимчасового захисту у ЄС мали 4,2 мільйона громадян з-поза меж Євросоюзу, які втекли з України внаслідок російської агресії проти України.

Зокрема, найбільшу кількість біженців з України, які оформили статус тимчасового захисту, зареєстрували у Німеччині (1,13 млн осіб; 26,9% від загальної кількості у ЄС), Польщі (979,84 тис.; 23,3%) та Чехії (378,48 тис.; 9%).

У липні Національний банк погіршив свої прогнози щодо міграції українців. Якщо у квітні Нацбанк очікував відтоку в цьому році 200 тис. людей і припливу наступного року 400 тисяч, то тепер оцінює відтік цьогоріч у 400 тисяч, а наступного року – ще 300 тисяч українців.

Топ коментарі
+9
Не хвилюйся! Як підпишуть якийсь там мир, то біженців з Австрії повернуть в Україну!
показати весь коментар
06.12.2024 10:40
+7
кількість біженців однозначно зросте після підписання "дерьмачного миру". хто не використа свій останній шанс вирватись, тепер з зеленого кріпацтва, яке, по "секретному протоколу, буде в короткий проміжок часу злите з ********************, той запізниться ((.
показати весь коментар
06.12.2024 10:37
+6
Не буде ніякого останнього шансу. ВС не скасують, кордони не відкриють.
показати весь коментар
06.12.2024 10:52
Коментувати
Сортувати:
кількість біженців однозначно зросте після підписання "дерьмачного миру". хто не використа свій останній шанс вирватись, тепер з зеленого кріпацтва, яке, по "секретному протоколу, буде в короткий проміжок часу злите з ********************, той запізниться ((.
показати весь коментар
06.12.2024 10:37 Відповісти
Не хвилюйся! Як підпишуть якийсь там мир, то біженців з Австрії повернуть в Україну!
показати весь коментар
06.12.2024 10:40 Відповісти
)))))))))))))))))) ага. так само як юґів в 90-х.
показати весь коментар
06.12.2024 10:48 Відповісти
Не буде ніякого останнього шансу. ВС не скасують, кордони не відкриють.
показати весь коментар
06.12.2024 10:52 Відповісти
десь так, можливі варіанти. наприклад, якщо"брестський мир" підпишуть сьогодні, то нову залізну завісу, для Всих!, опустять вчорашнім числом. це вони можуть ((
показати весь коментар
06.12.2024 10:57 Відповісти
Закрийте свою немиту пельку, андрофаг московський
показати весь коментар
07.12.2024 10:29 Відповісти
Росіянин, ти що конкретно то хтів сказати ?
показати весь коментар
06.12.2024 14:10 Відповісти
Які біженці після підписання миру? Скасування виплат і пільг і вперед мести вулиці)))
показати весь коментар
07.12.2024 11:54 Відповісти
А я б в Нову Зеландію поїхав! Але не випускають! Та й грошей не маю,бо пенсію на оренду житла віддаю!
показати весь коментар
06.12.2024 10:37 Відповісти
Ви що, з військового обліку досі не знялись?
показати весь коментар
06.12.2024 10:40 Відповісти
Так я на пенсію з 55 років пішов за роботу в важких та шкідливих умовах праці і я ще призовного віку!
показати весь коментар
06.12.2024 10:43 Відповісти
Тоді чекайте. Освобождєніє ужє блізко.
показати весь коментар
06.12.2024 10:45 Відповісти
Чекати коли ***** здохне? Так він ще й мене переживе!
показати весь коментар
06.12.2024 10:48 Відповісти
Чекайте на д'Єрьмаковскій мір, після якого буде сво-2 з Києвом за півдня. Злякатись не встигнере, як братушкі будуть вже тут як тут.
показати весь коментар
06.12.2024 10:51 Відповісти
Тому й хочу в Нову Зеландію!
показати весь коментар
06.12.2024 10:57 Відповісти
Та на здоров'я. А д'Єрьмак хоче мілость від *****. ***** наказало - ресурс утримувати до набуття повного контролю. Тому буй вам а не відкриті кордони.
показати весь коментар
06.12.2024 10:59 Відповісти
Тут я з вами згоден!
показати весь коментар
06.12.2024 11:00 Відповісти
в січні 2022, ***** повєлєлі до травня підготувати проект "карской желєзной дорогі", до сабетти й тих країв. на яких будівельників в "каржелєзлагі" він розраховував, елементарно ясно. і, думаю, цей та інші проекти, ще існують в його хворій бошці.
показати весь коментар
06.12.2024 11:10 Відповісти
там всього 170 км

належить фінансування за рік-два, зроблять
показати весь коментар
06.12.2024 11:38 Відповісти
затрати будуть то тільки на матеріали. робоча сила то буде безкоштовна. чим більше нагонять, тим швидше зроблять. тепер навіть бараки для них будувати не будуть. сьогодні - чистий час одноразових речей, просто розхідників.
показати весь коментар
06.12.2024 11:47 Відповісти
тепер, тільки почнеться сво-2, реально "київ за день!". я маю на уваз, внутрішній сленг. його за день залишить кобелюючий там (і не тільки там) сьогоднішній тамошній новогламур. і вони зметуть кордони! у європи просто не має стільки поліції, щоб його втримати зі свого боку. а українські безкомпромісні та кришталево чесні погранці, за безкоштовного, стримувати навалу просто не будуть((.
показати весь коментар
06.12.2024 11:06 Відповісти
Якщо почнеться, русня буде на Майдані вже к обіду.
показати весь коментар
06.12.2024 11:14 Відповісти
може бути й таке. якщо 24.02.22, вранці перші парашні ракети, застигли гуляючу, в вогнях розвах та реклами київську публіку, в кабаках та подібних танцполах, то тепер може бути ще гірше. це кодло нікуди ж не поділось, тільки причаїлось й ждуть зустрічати. ну а тікаюча частина заб'є чопський автобан пробкою, від києва аж до кордону.
показати весь коментар
06.12.2024 11:28 Відповісти
Та просто зустрічати вже не буде кому, а сили ***** збере втричі більші, ніж тоді, та й підготовка, забезпечення там будуть на висоті, з урахуванням набутого досвіду. Тому ту пародію на ЗСУ русня навіть не помітить на своєму шляху. Потім викреслять з історії невдалу сво-1, залишиться лише феєрична сво-2.
показати весь коментар
06.12.2024 11:31 Відповісти
як один з варіантів. тепер вже точно не буде саморганізующихся дійсних патріотів, які тільки з коктейлями обороняли київ, гостомель та інші міста та села, воювали перші місяці війни. зелене шобло свідомо знищило їх всима винайденими способами, як реальну загрозу своєму режиму.
показати весь коментар
06.12.2024 11:39 Відповісти
Вам треба прийняти щось від проносу, ба скоріше
показати весь коментар
07.12.2024 10:32 Відповісти
А для вас, бачу, треба спеціально вішати табличку "сарказм".
показати весь коментар
07.12.2024 10:38 Відповісти
- Знову хочу до Парижу.
- Ви там уже бували??
- Ні, але уже один раз хотів.
показати весь коментар
06.12.2024 10:42 Відповісти
Просто в Новій Зеландії кроликів багато! Я я кролятину люблю!
показати весь коментар
06.12.2024 10:44 Відповісти
Щоб поласувати кроликом, треба пертися аж до Н.Зеландії?? У вас дійсно була важка праця у шкідливих умовах.
показати весь коментар
06.12.2024 10:52 Відповісти
Там ще рузького міру немає!
показати весь коментар
06.12.2024 10:58 Відповісти
Якщо потенційні захисники тікатимуть з України та інших держав, на які кремлівські нацисти поклали око, то уззкій мір буде скрізь. Орду треба знищувати, а не тікати від неї, оскільки Земля є круглою і, тікаючи, неминуче повернетеся у точку початкового старту.
показати весь коментар
06.12.2024 11:18 Відповісти
😁👍Та ви, пане, прагматичний гурман! Залишилось років за 20-ть, з пенсії накупити кошти на квиток до країни Ваших мрій, а за цей час і з військового обліку, нащадки дЄрмака, знімуть. Мабудь!
показати весь коментар
06.12.2024 13:10 Відповісти
Так а шо, у " вялікої нєфтегазоносной странє" не знайдься для такого вафлоба як ти якоїсь шхєри із буржуйкою ?
показати весь коментар
06.12.2024 14:13 Відповісти
Сам живи з кацапами та з буржуйкою!
показати весь коментар
06.12.2024 14:20 Відповісти
Так ти із ними і зараз живеш, тільки без буржуйкиюдурілка картонна
показати весь коментар
06.12.2024 14:34 Відповісти
У Мюнхені та околицях біженців багатенько і живуть здебільшого доволі не просто, бо типова нічліжка - це 5-6 осіб в одній кімнаті на матрацах. Хоча дехто винаймає кімнату у квартирі за 300-400 євро на місяць.
Пропонував знайомим їхати зі мною (безплатно) на Різдво в Україну, ніхто не захотів. Даремно.
показати весь коментар
06.12.2024 10:40 Відповісти
Невістка з внуками вже пів року у Франкфурті на Майні, 5-ти кімнатний будинок в передмісті, оплачує Німеччина, вони тільки за електроенергію, внуки навчаютьця в німецькій школі, невістка вчить мову на курсах безкоштовно, щоб можна було працювати, у всіх повний соцпакет і медичне страхування.
показати весь коментар
06.12.2024 13:16 Відповісти
Що іще можна хотіти, як не на шару оце все 😍
показати весь коментар
06.12.2024 16:27 Відповісти
Напишете, коли на роботу піде і спробує жити на свої, Ок? . А так живуть лише, щоб їсти та срати. І рівень доходу на сім'ю втричі менше, як у нормального німця. Але, якщо тут вони були бідним люмпеном, то і дешевій і гамняній їжі зх "Альді" будуть раді...
показати весь коментар
07.12.2024 12:00 Відповісти
Ви б краще арабськими біженцями зайнялись. Але ж ето другоє. Бо ще на ножі посадять якщо що не так, на відміну від українців.
показати весь коментар
06.12.2024 10:42 Відповісти
показати весь коментар
06.12.2024 10:59 Відповісти
"Німеччина обговорює з іншими країнами можливість розміщення українських біженців...".

А може найпростіше вигнати з влади Видатного Лідера ********** з його ЗЕшмурдяком, ніж терпіти шостий рік все це ?

З 2019 року лиха та нещастя так і сиплються на Україну... схоже Зеленський як такий собі Магніт Сатани притягує на Україну та її народ усе погане ... та , схоже, не тільки на Україну, бо Захід знайшов би куди витратити ті кошти , які він витратив за останні роки , ліквідовуючи наслідки голосування "мудрого наріда73%" 21 квітня 2019 року.
показати весь коментар
06.12.2024 11:00 Відповісти
Вигнати під час війни президента країни і позбавити суспільство легітимної влади??? Ви дійсно так вважаєте через розумові вади чи - на зарплаті у ФСБ???
показати весь коментар
06.12.2024 11:11 Відповісти
Я у Трампа на зарплаті, ЗЕЛЯбобику!

Зеленський вже не є Президентом України з 21 травня 2024 року - хто незгідний - читайте уважно розділ 5 та статтю 5 Конституції України, а є Військовим Диктатором та Узурпатором Влади!

Яка єдина причина сидіння в кріслі Президента громадянина Зеленського, бувшого Президента ? Тільки наявність війни ! Тобто , щоб продовжувати сидіти в кріслі Президента треба робити так , щоб ця війна не скінчилася довгі роки , а Путло постійно билося в істериці та не намагалося зістрибнути з цієї війни.

Бо якщо війна припиниться , то це означає вибори і обов'язковий післявоєнний "розбір польотів" . А громадянину Зеленському ой як не хочеться йти звітувати за своє Президентство на стадіоні ... з чим йому туди йти - з цвинтарями , сотнями тисяч покалічених, вдів , сиріт , з мільйонами біженців , зруйнованою економікой , з втраченими територіями ....

Що стосується війни ... яким документом зафіксован стан війни в Україні ?

Знов йдемо до Конституції. Читаємо - " Стаття 106. Президент України: .... 19) вносить до Верховної Ради України подання про оголошення стану війни та у разі збройної агресії проти України приймає рішення про використання Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань ....".

Подання від Президента Зеленського до ВР не було , отже формально й війни в Україні немає ! Отака сумна картина , ЗЕЛЯбобику!
показати весь коментар
06.12.2024 11:31 Відповісти
я чую, що ти від подляка бот.
показати весь коментар
06.12.2024 13:30 Відповісти
А я бачу , що в "дурках" на вихідні , мабуть , випускають і пацієнти одразу біжуть до компів строчити всяку дурню .
показати весь коментар
06.12.2024 13:58 Відповісти
ну так устраюйте сирійцям турборежим по вишвирюванню на роботу, який ви українцям устроїли.
показати весь коментар
06.12.2024 11:20 Відповісти
Germany
показати весь коментар
06.12.2024 11:21 Відповісти
українці по паспорту, а насправді- кацапомовні щелепні звихненці.
показати весь коментар
06.12.2024 12:07 Відповісти
Мабудь ти школота безмозгла, або живеш, десь вдалечині на полонині, а не ховаєшся в укриттях, від щоденних атак шахедів та ракет, що несеш таку ахінею! 🤬
показати весь коментар
06.12.2024 13:22 Відповісти
зебіле йди в сраку із препізедентом разом... Десь є люди, а не те дурнувате бидло, що себе не шанує та інших закликає мозок не використовувати.
показати весь коментар
06.12.2024 13:32 Відповісти
Ну, то хай переїдуть на полонину, а не в Дойчлянд)))
показати весь коментар
07.12.2024 12:02 Відповісти
Ну типова школота! Хто ти такий, щоб вішати тавро? Я для України, і для того, щоб ти вилупок народився та жив, зробив набагато більше, ніж ти, диванне подоляцьке патякало!
показати весь коментар
06.12.2024 14:21 Відповісти
одразу видно зебіла із деменцією чи старечим та невиліковним зебілізмом у порожнечі макітри.
показати весь коментар
07.12.2024 12:07 Відповісти