1 800 24

Кабмін затвердив угоду про будівництво нового мосту через Тису

Україна та Румунія домовилися про будівництво мосту через Тису

Кабінет Міністрів затвердив угоду з урядом Румунії про будівництв автодорожнього мосту через річку Тиса.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 10 грудня.

"Це буде новий логістичний вузол на пункті пропуску "Біла Церква – Сігету Мармацієй". Він розширить наші експортні можливості, прискорить рух людей і товарів через кордон", – сказав Шмигаль.

Він додав, що це частина ширшої програми модернізації логістики на західному напрямку.

Як повідомлялося, пункт пропуску "Солотвино – Сігету-Мармацієй", що на кордоні з Румунією, з 22 листопада частково призупинив пропуск транспортних засобів. Очікується, що призупинення пропуску через ремонтні роботи на мосту через річку Тиса відбуватиметься впродовж 35 днів.

До того стало відомо, що Україна та Європейський Союз розпочинають модернізацію міжнародного автомобільного пункту пропуску "Лужанка – Берегшурань" на кордоні з Угорщиною.

Раніше повідомлялося, що на Закарпатті оновлять пункти пропуску на кордоні для зменшення черг і прискорення доставки вантажів.

Топ коментарі
+8
Давно пора. Там стіки народу втопилося за останні три роки...
показати весь коментар
10.12.2024 16:24 Відповісти
+6
почем проезд?)))
показати весь коментар
10.12.2024 16:28 Відповісти
+6
Нічого собі. Тепер буде офіційно, і гроші в казну ))))
показати весь коментар
10.12.2024 16:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Давно пора. Там стіки народу втопилося за останні три роки...
показати весь коментар
10.12.2024 16:24 Відповісти
вони були втомлені від війни
показати весь коментар
10.12.2024 17:15 Відповісти
Як будівницто мосту пов'язано із потопельниками? Їх наче б то із води повитягували, заважати будівництву небудуть.
показати весь коментар
11.12.2024 00:23 Відповісти
та де ж це бачено, щоб продавці стріляли по клієнтах ?

як від стихійних базарів перейшли до торговельно-розважальних центрів, так і від біганини по лісах та горах переходять до цивілізованого обілечування
показати весь коментар
10.12.2024 16:29 Відповісти
А із України існував єдиний перехід закородон і той через міст у Солотвино?
показати весь коментар
11.12.2024 00:24 Відповісти
Чого це переходять- завжди так було. Слуги створюють собі закони з лазейками щоб годуватись. Їх помічники, а також сбу-шники і мусора організовують виїзд, стаорюють організації щоб офіційно обілечувати, передають мзду нагору Слугам. Якби вже давно діюча схема Зебанди
показати весь коментар
11.12.2024 18:07 Відповісти
показати весь коментар
10.12.2024 16:27 Відповісти
почем проезд?)))
показати весь коментар
10.12.2024 16:28 Відповісти
кажуть 20 000 зелених і проходь собі
показати весь коментар
10.12.2024 16:50 Відповісти
Нічого собі. Тепер буде офіційно, і гроші в казну ))))
показати весь коментар
10.12.2024 16:34 Відповісти
Він розширить наші експортні можливості, прискорить рух людей і товарів через кордон", - сказав Шмигаль
================
Людей за кордон не випускають
показати весь коментар
10.12.2024 16:35 Відповісти
можливо фірма орбана.або всеріято на підряді???
показати весь коментар
10.12.2024 16:37 Відповісти
У Румунії?
показати весь коментар
10.12.2024 16:40 Відповісти
з Угорщиною Україна має кордон Тисою у 25 км.Ви з географії мабуть ..."відмінниця"?
показати весь коментар
10.12.2024 16:49 Відповісти
До чого тут Угорщина з Орбаном , якщо мова про Румунію?
показати весь коментар
10.12.2024 18:44 Відповісти
Все ясно з «відмінником» по географії , який не відрізняє Румунію від Угорщини. До речі, Трамп теж не відрізняє Угорщину від Туреччини. Географічно-топографічний кретинізм.
показати весь коментар
11.12.2024 00:21 Відповісти
кретинізм , це коли мова іде про можливу підрядну організацію для будівництва мосту в Румунію з Угорщини (можливо фірма орбана.або всеріято на підряді???) , а кретинізм людини тулить Румунію,(географію)міст до котрої цілком може будувати угорська підрядна компанія "друзів" єрмака .Нічого дивного,що кретинізм не може відрізнити підрядну організацію від державних кордонів про яких мова не велася від слова "взагалі" Буває
показати весь коментар
11.12.2024 15:39 Відповісти
Це піздєц. Вибачте, других слів не знайшлося.
показати весь коментар
10.12.2024 16:38 Відповісти
Міст замість дронів , зброї..(( А ще до нього дорогу ..((
показати весь коментар
10.12.2024 16:58 Відповісти
Скільки вже можна ухилянтів 35-45 у Тисі топити. Давайте їм міст...
показати весь коментар
10.12.2024 17:09 Відповісти
Зелені драпати готуються
показати весь коментар
10.12.2024 17:42 Відповісти
Асфальт - наше все!
показати весь коментар
10.12.2024 20:31 Відповісти
Там уже є один міст: він єднає Сигіт з румунського боку та Солотвино з українського (я ним сам пішки ходив). А буде ще й другий - між Сиготом і Білою Церквою.

Румунія - чи не найпритомніша країна з-поміж сусідів України. З нею треба підтримувати й розвивати зв'язки, зокрема й транспортні. Що догідніше буде сполучення, то краще для всіх.
показати весь коментар
10.12.2024 20:53 Відповісти