Revolut додав українську мову у свій застосунок

Міжнародна фінтех-компанія з українським корінням Revolut оголосила про появу української мови у застосунку в межах підтримки української спільноти.
Про це повідомили у пресслужбі компанії, передає dev.ua
"Це наступний логічний крок після ухваленого рішення надавати платіжні послуги біженцям з України внаслідок російського повномасштабного вторгнення два роки тому", – йдеться у повідомленні.
У компанії відзначають, що чимало українців стали вимушеними біженцями. Тепер інтерфейс застосунку повністю доступний українською; це розширення доступних локалізацій пояснюють прагненням "забезпечити якісний користувацький досвід для клієнтів по всій Європі".
У Revolut наголошують, що допомогли переказати в Україну понад 1 мільярд євро з 2022 року. Список найактивніших відправників очолили такі країни як Німеччина, Велика Британія, Ірландія, Польща й Нідерланди.
Наразі понад 700 тисяч українців у Великій Британії та на території всієї Європейської економічної зони користуються послугами Revolut – найбільше користувачів у Польщі (27%), Німеччині (17%) й Великій Британії (6%).
"Наша позиція щодо допомоги Україні після повномасштабного вторгнення залишається незмінною...Ми прагнемо забезпечити комфорт та підтримку українським користувачам Revolut по всій Європі, пропонуючи при цьому якісні фінансові послуги", – заявив засновник та технічний директор Revolut Влад Яценко.
Він додав, що хоча наразі Revolut недоступний на території України, компанія закликає усіх українців завантажити застосунок й долучитися до списку очікування, щоб отримати сповіщення, щойно відкриється доступ.
Читайте також: Revolut почав блокувати операції росіян, що проживають в Європі, – ЗМІ
Фінтех-стартап Revolut створили у 2015 році у Лондоні росіянин Микола Сторонський та українець Влад Яценко. У липні 2021 року Revolut залучив $800 млн інвестицій. Компанію оцінили у $33 млрд. На той час акції, які належать Яценку, оцінювалися приблизно в $1,3 млрд. У липні 2021 року американський Forbes оцінив статки Яценка в $1,1 млрд через те, що Revolut непублічна компанія.
У жовтні 2022 року Сторонський відмовився від російського громадянства. Рішення про вихід із громадянства мільярдер ухвалив після введення Києвом санкцій проти його батька – гендиректора "Газпром промгаз" Миколи Сторонського-старшого.