2 021 30

Україна – третя у Європі за рівнем відкритості даних, – Мінцифри

хакер,дані

Третій рік поспіль Україна тримається у трійці європейських лідерів за рівнем відкритості даних із показником у 97%.

Про це повідомив міністр цифрової трансформацій Михайло Федоров.

"Уже 3 роки входимо до трійки лідерів за розвитком сфери відкритих даних. Це результат щорічного рейтингу зрілості відкритих даних – Open Data Maturity, він показує наскільки ефективно країна управляє, розвиває та використовує відкриті дані", – зазначив він.

Загалом до рейтингу входять 34 європейські країни, цього року перше місце посіла Франція, друге – Польща.

Третій рік поспіль Україна тримається у трійці європейських лідерів за рівнем відкритості даних

Показник відкритості даних в Україні становить 97 %, а середній по Європі – лише 83 %.

"Відкриті дані – це важливий антикорупційний інструмент. Вони допомагають бізнесу створювати продукти, громадянам контролювати владу, а науковцям долати глобальні виклики", – наголосив Федоров.

Раніше Організація економічного співробітництва та розвитку відзначила прогрес України у зміцненні публічної доброчесності та опублікувала відповідну оцінку, що охоплює 2023-2024 роки.

Топ коментарі
+11
"Уже 3 роки входимо до трійки лідерів за розвитком сфери відкритих даних" Джерело: https://biz.censor.net/n3525494

То так і кажи: "Зливаємо інфу кацапам."
показати весь коментар
17.12.2024 12:49
+6
Україна з цією владою мабуть лідирує за кількістю дірок у захисті персональних даних.
показати весь коментар
17.12.2024 12:51
+5
Завдяки 5-6 ефективним менеджерам і не стратегу ... .
показати весь коментар
17.12.2024 12:48
Коментувати
Сортувати:
Завдяки 5-6 ефективним менеджерам і не стратегу ... .
показати весь коментар
17.12.2024 12:48 Відповісти
"Уже 3 роки входимо до трійки лідерів за розвитком сфери відкритих даних" Джерело: https://biz.censor.net/n3525494

То так і кажи: "Зливаємо інфу кацапам."
показати весь коментар
17.12.2024 12:49 Відповісти
злые вы уйду я от вас ©️
Тобто хведорів абідіцца і уйдьот, і шо ми без нього будемо робити?
показати весь коментар
17.12.2024 12:54 Відповісти
То нехай і боневтіка з собою захопить.
показати весь коментар
17.12.2024 12:56 Відповісти
Я тільки за! І дєрьмаківсько-татарофсько-портнофську кодлу теж.
Хоча зе! обіцяв державу у смартфоні? Обіцяв. От можна для початку йому хведоріва у дупу і запхати, чи зе! хведорову, не суть
показати весь коментар
17.12.2024 13:00 Відповісти
А ще воно обіцяло кожному пенсіонеру смартфон. Поки не дасть не помру й проклинати буду...
показати весь коментар
17.12.2024 13:04 Відповісти
А, то ви хочете його ж смартфон йому ж у дупу запхати! Відразу видно справжнього пуриста і поціновувача як етичної, так і естетичної сторони питання
показати весь коментар
17.12.2024 13:08 Відповісти
А ви, мабуть, у розвідці служили, що так легко мене "розкусили"?
показати весь коментар
17.12.2024 13:14 Відповісти
Знаючи зе! можна передбачити, що якби він роздавав пенсіонерам смартфони, то були б ******* , з 2гб оперативки і 16гб сховища і процесором 12нм, бренду Gluck модель Zavis, які б навічно виснули при спробі їх увімкнути. Ну нащо пенсіонеру смартфон яким незручно навіть цвяхи забивати?
показати весь коментар
17.12.2024 13:34 Відповісти
Ну сам же трохи вище відповів.
показати весь коментар
17.12.2024 13:38 Відповісти
Да і за один президентський термін також не раз гундосив
показати весь коментар
17.12.2024 18:08 Відповісти
показати весь коментар
17.12.2024 19:07 Відповісти
Україна з цією владою мабуть лідирує за кількістю дірок у захисті персональних даних.
показати весь коментар
17.12.2024 12:51 Відповісти
Що хіба вартує дія: гуляє по світу,як мать анархія
показати весь коментар
17.12.2024 12:57 Відповісти
Ну,так-питання лиш у тому як ,ким і для чого ті дані використовуються.
показати весь коментар
17.12.2024 12:54 Відповісти
Є чим похвалитись: пуйло оцінить.
І до гру не ходи.
Скоро їх хакери залишаться незатребувані
показати весь коментар
17.12.2024 12:54 Відповісти
і обігнали естонію, ірландію?...здається, наш уряд і цей міністр займають перші місця серед п.зд.н.в світу
показати весь коментар
17.12.2024 12:54 Відповісти
Мінвідкритість...
показати весь коментар
17.12.2024 12:54 Відповісти
Комедианты долбаные,инструмент для борьбы с коррупцией самый лучший,а качество борьбы с коррупцией самое низкое.
показати весь коментар
17.12.2024 12:55 Відповісти
Це можна вважати за офіційне визнання здаму Дії?
показати весь коментар
17.12.2024 12:57 Відповісти
А ще третя по економіці та заможності, якщо українські чинуші будуть підраховувати.
показати весь коментар
17.12.2024 12:58 Відповісти
Ох....як я люблю цих киздьожників..ви навіть не уявляєте
показати весь коментар
17.12.2024 13:03 Відповісти
Весело! Правда ж?!
показати весь коментар
17.12.2024 13:05 Відповісти
"Відкриті дані - це важливий антикорупційний інструмент. Вони допомагають... громадянам контролювати владу" - шутку понял, смєшно (ні)
показати весь коментар
17.12.2024 13:07 Відповісти
Та да, якщо відкривати дані про виробників дронів, то лише третя.

Якщо відкрити по виробниках ракет - вийдемо на друге місце...
показати весь коментар
17.12.2024 13:15 Відповісти
помогло?
показати весь коментар
17.12.2024 13:19 Відповісти
"Роль кібербезпеки сидьно перебільшена."
- інтернет шахрай, а нині Мінцифри Федоров.

При такому підході *** вам, а не доступ до даних.
От скупих дегенератів роздягайте хоч по третьому колу. 😁
Хоч за тисячу, хоч за дзеркальце...
показати весь коментар
17.12.2024 13:19 Відповісти
громадянам контролювати владу
Альбертович, ти брешеш, як дихаєш. Хоча, серед вас інших і немає. Жодного.
показати весь коментар
17.12.2024 13:27 Відповісти
І вони ще хочуть вибори в Дії?
показати весь коментар
17.12.2024 15:32 Відповісти
дебил, а что это даёт воюющей стране кроме слива данных, идиотина тупая