17 073 43

Рада спростила торгівлю вживаними авто

авто

Верховна Рада ухвалила закон про удосконалення порядку здійснення оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами, який звільняє підприємців від необхідноісті перереєстрації на себе вживаних автівок для їх перепродажу.

Відповідний законопроєкт №9083 на засіданні у вівторок ухвалено у другому читанні та в цілому, повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев ("Слуга народу") у Telegram.

Він зазначив, що законопроєкт передбачає дерегуляцію та детінізацію ринку торгівлі вживаними авто, адже надмірні та неефективні бюрократичні процедури є перешкодою для роботи білого ринку.

"Скасування безглуздої державної реєстрації вживаних автомобілів торгуючою організацією на себе, навіть якщо вона їх купує як товар для подальшого перепродажу, стане запорукою для виведення з тіні ринку, розширення діяльності білих автотрейдерів та ліквідації схем, через які бюджет недоотримує податки", – написав Гетманцев.

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила законопроєкт №9083 у першому читанні у квітні 2024 року.

Топ коментарі
+11
вмер би, а не віддав би Крим? то ты с зеленским спутал
показати весь коментар
17.12.2024 20:16
+9
Юлєсосе, твоя волохата кремлівська гримза вкрала в України стільки і нанесла шкоди стільки, що сто таких чорноротих богословських не зроблять.
Саме через цю проросійську паскуду Жюлю, Україна не вступила у НАТО. Ця крадійка карліка - пу все для цього зробила
показати весь коментар
17.12.2024 16:54
+8
Знайшов кого слухати - москворотого їплана, який топив за партію регіонів і за дружбу з москалями.
показати весь коментар
18.12.2024 01:57
Коментувати
Сортувати:
Мабуть , перед виборами замість гречки будуть роздавати вживані автівки .
.
показати весь коментар
17.12.2024 15:15 Відповісти
Та ви ж бачите шо починають вилазити всякі бойк-шмойки, скоро жЮля почне скиглити, потім всяка нечисть поодягає вишиванки та пострижуться під оселедці та будуть бити себе в груди. Вже готуються... Вчора слухав доктора Комаровського, він каже, якщо навіть після цієї страшної та коровавої війни прийдуть до влади казнокради та корупціонери то він порадить своїм дітям виїжджати з України. Скільки ще треба українцям бід пережити, щоб позбавитись від таких гнид?!
показати весь коментар
17.12.2024 15:33 Відповісти
показати весь коментар
17.12.2024 16:47 Відповісти
Юлєсосе, твоя волохата кремлівська гримза вкрала в України стільки і нанесла шкоди стільки, що сто таких чорноротих богословських не зроблять.
Саме через цю проросійську паскуду Жюлю, Україна не вступила у НАТО. Ця крадійка карліка - пу все для цього зробила
показати весь коментар
17.12.2024 16:54 Відповісти
А через юлиного кадра (одного пастора) без бою
було віддано Крим.
показати весь коментар
17.12.2024 18:36 Відповісти
вмер би, а не віддав би Крим? то ты с зеленским спутал
показати весь коментар
17.12.2024 20:16 Відповісти
100 %
на ви ла
показати весь коментар
17.12.2024 21:21 Відповісти
Вона ж її пАдруга. ти що на неї гагАварюєш?
показати весь коментар
17.12.2024 16:56 Відповісти
Знайшов кого слухати - москворотого їплана, який топив за партію регіонів і за дружбу з москалями.
показати весь коментар
18.12.2024 01:57 Відповісти
Взагалі то я не чув, щоб він за них топив. Але на відміну від інших він має можливість і жити і працювати за кордоном, але живе і працює в Харкові.
показати весь коментар
18.12.2024 08:08 Відповісти
Те що ти не чув, не значить що цього не було. А комаровський кінчений малорос українофоб. І відео відразу є, якщо погуглити, а не строчити тут ахінею за цього записаного козломовного недолікаря медійного.
показати весь коментар
18.12.2024 19:48 Відповісти
Давай відео в студію.
показати весь коментар
18.12.2024 19:53 Відповісти
Тебе одноклітинне вже заблокували і в гуглі? Присядь на пляшку разом з тим малоросом вусатим. В ніку зміни,дещо, не злий, а тупий)
показати весь коментар
12.01.2025 01:29 Відповісти
Значить немає такого відео. Якби воно було то ти б вже слюнями зійшов би
показати весь коментар
12.01.2025 19:19 Відповісти
Так тебе таки забанили довбограя)))
Якби в тебе хоч зародок розуму був, то ти чмоня би погуглила, і навіть не почало би тявкати за малороса і тєлєдохтура.
Ти таки одноклітинне малороське біосміття
показати весь коментар
13.01.2025 01:22 Відповісти
Так що малорос, ти теж за втарой гасударствєнний узкій і за мір с братьямі? Все як твій кумир козломордих каже.
Ну визнай що ти меншовартісне і підеш куди звикло, на .і.
показати весь коментар
13.01.2025 01:25 Відповісти
От такі рибки групі як ти, у яких ні пам'яті ні критичного мислення, наслухавшись вати, біжать голосувати за таке саме лайно, бо такі довбойоби як ти, не мають власної думки і дивляться гнид, типу ватного камаровскага.
Невиліковне меншовартісне біосміття
показати весь коментар
13.01.2025 01:30 Відповісти
показати весь коментар
13.01.2025 09:35 Відповісти
Те, що ти кінчене, ти підтвердило першим з своїм дебільним коментом, так що можеш мені це не доказувати, я прекрасно розумію що ти кінчене. З тих імбецилів, які мелять маячню і з піднятим гребнем гордо кажуть, щоб інші це спростовували, бо само погуглити не спроможне)))
Скажи мамі, нехай тебе відведе на прописану тобі лоботомію)))
показати весь коментар
13.01.2025 12:09 Відповісти
показати весь коментар
13.01.2025 12:12 Відповісти
Довбойоб, гуглиться хвилину
Наприклад, можеш скопіпасти та вставити в пошуковий рядок
"комаровський проти української мови"
Відразу десяток результатів, де цей малорос відкрито говорить, що він проти української мови
Але ти ж ідіот цього не зробиш)) Ти дивишся недолікаря шоумена
показати весь коментар
13.01.2025 12:12 Відповісти
показати весь коментар
13.01.2025 12:13 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=XfLTtNvNYAw
А тут він наярює не тільки за узкій язік, але ще і за люсю адристовича, і те, як він образився на зе. Бо по факту цього малороса використали для піару зебілів, пообіцявши йому крісло міністра охорони здоров'я, а коли використали як гандона, викинули від корита. Але ти ж фанатик це знаєш, правда одноклітинне?
https://www.youtube.com/watch?v=wPFb7OL465E
А тут прекрасний жабогадюкінг, коли одне біосміття обсирає інше, зате вспливають цікаві факти, може ти ще фанатик пєтрова іванова, хто зна, ти ж хворе)
https://www.youtube.com/watch?v=7J9SXxSTf0Q
І це все **** гуглиться ХВИЛИНУ, але ти одноклітинне здатне лиш тут копитами стукати
А тепер вали на евтаназію.
показати весь коментар
13.01.2025 12:18 Відповісти
показати весь коментар
13.01.2025 12:46 Відповісти
Почитавши всю гілку вашої розмови з Грицьком я зрозумів шо ти таке ж саме падло як і петровіванов. Перший ролик там взагалі Комаровський ні слова не каже, а кажуть за нього. На другому я нічого поганого від нього стосовно української мови не почув, а на третьому взагалі шо лепечуть ті покидьки мені нецікаво.
показати весь коментар
13.01.2025 14:36 Відповісти
Рагулю, ти просто довбойоб, який нехоче бачити правду, а тупо черговий фанатик малорос. Я навіть уявити не можу, як же потрібно було ці відео дивитись сракою і нею думати, щоб мені оце сюди висрати, ти ж клінічний ідіот.
Напишу і тобі дегенерату,"овбойоб, гуглиться хвилину
Наприклад, можеш скопіпасти та вставити в пошуковий рядок
"комаровський проти української мови"
Відразу десяток результатів, де цей малорос відкрито говорить, що він проти української мови
Але ти ж ідіот цього не зробиш)) Ти дивишся недолікаря шоумена "
А тепер пішло на *** біосміття,
показати весь коментар
13.01.2025 15:48 Відповісти
**** з ТРЬОХ відео дегенерат НІЧОГО не побачив? Ну хіба ти кінчене? Все, пішло на *** одноклітинне. Візьмись за ручки з недобитим малоросом і твоїм статевим партнером грицьком і на *** через вікно вийдіть. Спасіть планету від такого біосміття як ви, довбойоби
показати весь коментар
13.01.2025 15:50 Відповісти
Можу тільки тобі перепостити картинку Грицька
показати весь коментар
13.01.2025 17:26 Відповісти
Ще ти підарок можеш вийти на *** у вікно .І.
показати весь коментар
13.01.2025 19:01 Відповісти
А це від мене
показати весь коментар
13.01.2025 19:07 Відповісти
Смішно, коли розумово відстале спроможне лиш вставляти картинки, думаючи що цим воно когось ображає, але таким чином лиш показує, що воно дійсно розумово відстале)))
Продовжуй даун)
показати весь коментар
13.01.2025 19:21 Відповісти
Так, а з тобою довбнем немає чого обговорювати
показати весь коментар
13.01.2025 19:32 Відповісти
Тут ти плутаєш знову одноклітинне, це мені немає про що говорити з розумово відсталим, яке впхало своє малороське рило, бо образили його кумира українофоба медіадохтура, і навіть коли їблану дали відео , навіть що писати в гуглі, то довбойоб ваня нічого не побачило, бо не хоче бачити, в силу розумових вад.
Тож імбецил ваня, йди таки на ***
Можеш продовжувати вставляти дебільні картинки, підтверджуючи свої розумові вади. Але краще сходи на евтаназію
показати весь коментар
14.01.2025 02:59 Відповісти
показати весь коментар
14.01.2025 09:56 Відповісти
А більше ж вам нема кого в Україні слухати, як москворотих валянків. Це меншовартість так отупляє?
показати весь коментар
19.12.2024 00:34 Відповісти
Ярким треба бути недалёким щоб таке написати. Василию кидай Ти це діло, не твоє.
показати весь коментар
17.12.2024 17:59 Відповісти
Як би ще заборонили скручувати пробіг на автомобілях як у розвинених країнах.
показати весь коментар
17.12.2024 15:30 Відповісти
А як ти заборониш? Ну припустимо пропишуть в законі, що заборонено це робити і шо? Ще треба довести через суд, що спідометр відмотали. А хто буде цим замарачуватись? Та і доказати це дуже важко. Зараз такі умєльці шо зроблять все.
показати весь коментар
17.12.2024 15:35 Відповісти
Переважна частка вживаних авто із "розвинених" країн сюди надходить уже зі скрученими пробігами. І навіть з підробленими сервісними книжками.
показати весь коментар
17.12.2024 15:37 Відповісти
І що це означає, що бюргєр сидить і виделкою скручує пробіг у Опелі ?
Це роблять бариги, після купівлі авто у німця , чи голандця.
показати весь коментар
17.12.2024 16:56 Відповісти
Хіба я пишу що це роблять власники?
показати весь коментар
17.12.2024 19:30 Відповісти
А це нічого, що саме Порошенко лобіював драконівські мита і всілякі перепони для ввозу авто, щоб розчистити ринок під свої "лади" і "хюндії", які теж ввозились по сірим схемам і типу "збирались" в Україні?
показати весь коментар
17.12.2024 21:12 Відповісти
а зеленский москвичи собирает и кремлю продался