1 489 10

Хакери розвідки атакували інфраструктуру "Газпрому", – ЗМІ

хакер

Кіберфахівці Головного управління розвідки Міністерства оборони здійснили DDOS-атаку на цифрову інфраструктуру великих енергетичних російських компаній – "Газпрому" та "Газпромнєфть".

Про це пише "Бабель" із посиланням на джерела.

Зокрема, зазначається, що під удар потрапили онлайн-сервіси підприємств, які забезпечують діяльність армії РФ.

Так, з 28 січня клієнти компаній не можуть користуватися особистим кабінетом, послугами онлайн-сервісів компанії, оплатити пальне за допомогою паливних карт, списувати або накопичувати бонуси на рахунках тощо.

У "Газпромі" у відповідь на скарги клієнтів повідомляли про "тимчасовий технічний збій", але його причин не називали.

Читайте також: Хакери розвідки атакували російський сервіс з обслуговування вантажних вагонів

Як повідомлялося, наприкінці 2024 року ГУР Міністерства оборони України здійснило кібератаку на нафтовий сектор Росії. Так, із 30 грудня до 1 січня 2025 року під ударом опинилися ресурси російської нафтової компанії "Лукойл", яка забезпечує окупаційні війська, було вражено її цифрові ресурси.

Топ коментарі
+2
Ну, це ні про що. Ми від більш масштабних атак не рухнули.
Ламати треба промислові ПЛК, що керують технологічними процесами.
показати весь коментар
30.01.2025 13:30 Відповісти
+1
DDoS-атака не є зламом.
Це як обісцяти вхідні двері до квартири.
показати весь коментар
30.01.2025 14:16 Відповісти

Завантаження...