Виплати "тисячі Зеленського" завершені. Українці отримали фінальні 700 мільйонів

Кабінет Міністрів завершив виплати за державною програмою "Зимова єПідтримка" за заявками в "Дії" та через банки-партнери. Українці отримали фінальні 703 млн грн допомоги за заявками, поданими з 13 по 28 лютого включно.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.
За даними Мінекономіки, допомогою скористалися 14,4 млн громадян.
"Близько 60% коштів українці витратили на комунальні послуги. Також купували ліки українського виробництва, підтримували українське книговидання і донатили на ЗСУ. Використати кошти можна до кінця 2025 року, зокрема на підтримку армії", – зазначила міністерка економіки Юлія Свириденко.
Заявки приймали до 28 лютого 2025 року. Ті, що подані через "Укрпошту", опрацюють до кінця квітня.
Читайте також: Результати "Зимової єПідтримки": на що найчастіше витрачали "тисячу Зеленського"
Кошти можна використати на оплату комунальних та медичних послуг, освіту, транспорт, страхування тощо. Також можна придбати книжки та іншу друковану продукцію, ліки, лікарські засоби та медичні вироби українського виробництва. Також 1000 грн можна витратити на благодійність або задонатити на ЗСУ.
Нагадаємо, 22 листопада Кабмін затвердив умови програми "Зимова єПідтримка", яка передбачала виплату одноразової допомоги у розмірі 1 000 грн кожному громадянину, ініційованої президентом Володимиром Зеленським.
Навіть України!