828 10

Середній розмір пенсії в Україні після індексації зріс до 6345 гривень, – Шмигаль

Який розмір пенсії в Україні після індексації?

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що середній розмір пенсії в Україні після індексації цього місяця складає 6 345 грн.

Про це Шмигаль сказав за результатами засідання уріду 25 березня. 

"Цього місяця, як і обіцяли, проіндексували пенсійні виплати. Пенсії зросли на 11,5% для понад 10 млн українців. Таким чином середня пенсія складає 6 345 грн", – зазначив Шмигаль.

Він додав, що всі пенсії за березень вже виплачено. 

Окрім того, з 1 квітня автоматично будуть проіндексовані виплати для майже 630 тис. працюючих пенсіонерів відповідно до їхнього оновленого страхового стажу.

Раніше міністерка соціальної політики Оксана Жолнович заявляла, що на індексацію пенсій на 11,5% із 1 березня до кінця року спрямують 53 млрд грн.

Нагадаємо, у березні 2024 року пенсії для більшості пенсіонерів проіндексували на 7,9%. Середній розмір підвищення мав скласти 322 грн, а середня пенсія мала зрости до 5 717 грн.

Топ коментарі
+5
іди наухй !!!!! але середньо
показати весь коментар
25.03.2025 16:14 Відповісти
+5
Не бувала перемога Зеленского! Судді-прокурори по 300-600 тисяч, і з рядовими пенсіонерами середня виходить 6,500. Супер!
показати весь коментар
25.03.2025 16:14 Відповісти
+5
Не виходить 6500.Половина виходить
показати весь коментар
25.03.2025 16:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
іди наухй !!!!! але середньо
показати весь коментар
25.03.2025 16:14 Відповісти
Не бувала перемога Зеленского! Судді-прокурори по 300-600 тисяч, і з рядовими пенсіонерами середня виходить 6,500. Супер!
показати весь коментар
25.03.2025 16:14 Відповісти
Не виходить 6500.Половина виходить
показати весь коментар
25.03.2025 16:46 Відповісти
дай вгадаю - зросла верхня межа
показати весь коментар
25.03.2025 16:16 Відповісти
Пенсії техпрацівниці і президента в Україні мають різнитися максимум в 10 раз!

Розмір пенсій решти населення у діапазоні - між цими посадами.

Але це важко збагнути. Та ще немає чим.
показати весь коментар
25.03.2025 16:25 Відповісти
"совковий підрахунок"." совкового підрахуя грабіжника українського народу"
показати весь коментар
25.03.2025 16:32 Відповісти
Сейчас минималка должна быть тысяч десять, как минимум..
показати весь коментар
25.03.2025 16:45 Відповісти
Всім дати середню пенсію.Всім,і суддям,і прибиральницям,і президентам з депутатами і сантехніками.
показати весь коментар
25.03.2025 17:57 Відповісти
ну звичайно, коли ціле стадо мусорів, інвалідів на голову від так званої прокуратури і суддів типу незамінного вовка мають пенсію по 200 000 грн (5000 дол.) при середній зарплаті 300 дол. виникає питання, а нахіба нам така держава з її 5 дефективними менеджерами і свинодебілом на чолі парламенту???
показати весь коментар
25.03.2025 18:33 Відповісти
Швондер! А виключити з розрахунка середньоі пенсіі суддів, прокурурів, силовиків, зрадникив з вр.
І тоді буде середня - 2 500 грн.
Твій сніданок коштує дорожче.
А пенсіонерам потрібно жити цілий місяц.
І ще ти, марсианін, вимагаєшь з них комуналку!
показати весь коментар
25.03.2025 19:16 Відповісти