6 239 18

Апостиль подорожчає у 12 разів. Скільки коштуватиме штамп

апостиль

Із 3 травня плата за апостиль – спеціальний штамп, який підтверджує дійсність офіційного документа за кордоном – зросте до 610 грн. Тобто тариф зросте в 11 разів.

Про це повідомив депутат Верховної Ради Ігор Фріс з посиланням на дані Міністерства юстиції.

За його словами, плата за апостиль не змінювалася з 2003 року і становила 51 грн.

"Тепер вартість зросте: для фізичних осіб – до 610 грн, для юридичних осіб – до 1060 грн. Це рішення почне діяти з 3 травня 2025 року", – написав нардеп.

Як повідомлялося, з 1 січня зросла вартість оформлення ID-картки, закордонного паспорта, а також посвідок на тимчасове та постійне проживання в Україні. Зокрема, вартість бланка закордонного паспорта зросла з 606 грн до 690 грн, вартість бланка ID-картки – з 378 грн до 432 грн.

Топ коментарі
+11
Та ви пох..ли?! за те, щоб тиснути печатку на папірець, 3 секунди праці, 610 грн. ?!
показати весь коментар
25.04.2025 13:59 Відповісти
+8
Таке враження що сидять там у нас наверху гєтманцеви і колективно думають,що б там ще витиснути з людей.Старушка якась здає кімнату студентці - негайно обкласти податком,старичок виніс на продаж якусь цибульку чи іншу городину - податок і ще оштрафувати,нема чого краєвид своїм сільським виглядом псувати.Печатку хочеш?Плати,ціна двадцять два роки на неї не піднімалась...А,ти ще і дихати хочеш?Ну тут гєтманцевим треба подумати,то не печатка срана,тут головне і не продешевити,і так шоб ти ше дихав і шоб платив...найти золоту серединку...
показати весь коментар
25.04.2025 17:52 Відповісти
+5
Згадайте зеленим на виборах. Зараз галасувати сенс не великий
показати весь коментар
25.04.2025 22:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та ви пох..ли?! за те, щоб тиснути печатку на папірець, 3 секунди праці, 610 грн. ?!
показати весь коментар
25.04.2025 13:59 Відповісти
Просто попит виріс та гроші потрібні
показати весь коментар
25.04.2025 16:43 Відповісти
Упевнений, в інших країнах вартість апостилю так і залишилася на старому українському рівні: 1,5 євро
показати весь коментар
26.04.2025 20:13 Відповісти
Це для нардепів ВРУ, важливо на сьогодні, душа болить…? Заробітчани…
показати весь коментар
25.04.2025 17:39 Відповісти
Таке враження що сидять там у нас наверху гєтманцеви і колективно думають,що б там ще витиснути з людей.Старушка якась здає кімнату студентці - негайно обкласти податком,старичок виніс на продаж якусь цибульку чи іншу городину - податок і ще оштрафувати,нема чого краєвид своїм сільським виглядом псувати.Печатку хочеш?Плати,ціна двадцять два роки на неї не піднімалась...А,ти ще і дихати хочеш?Ну тут гєтманцевим треба подумати,то не печатка срана,тут головне і не продешевити,і так шоб ти ше дихав і шоб платив...найти золоту серединку...
показати весь коментар
25.04.2025 17:52 Відповісти
Так ще непахане поле! Згадаймо Джанні Родарі й "Пригоди Чиполіно"! Є куди розмахнутись...податок на негоду, податок на повітря)))
показати весь коментар
25.04.2025 19:02 Відповісти
Хто ж їх вибрав?
показати весь коментар
26.04.2025 11:38 Відповісти
. а ті хто хотів " паржать " і кричав що " хуже не будет " ..
показати весь коментар
27.04.2025 13:13 Відповісти
Згадайте зеленим на виборах. Зараз галасувати сенс не великий
показати весь коментар
25.04.2025 22:58 Відповісти
Та вони ладні їсти лайно, аби не Порошенко.
показати весь коментар
26.04.2025 13:58 Відповісти
показати весь коментар
26.04.2025 22:40 Відповісти
Кінець епохи бідності настав.
Обіцяли зламати систему. Нате вам - і нову війну і нові податки.
Поки не здохнете, або не порозумнішаєте.
показати весь коментар
26.04.2025 13:55 Відповісти
дєржава Сина Крупьі сношает граждан-рабов
показати весь коментар
26.04.2025 13:57 Відповісти
А хто за кордон біжить? Ухилянти. Треба будо 6100! Вони за "непридатність" 6000$ башляють, не збідніють
показати весь коментар
26.04.2025 14:29 Відповісти
зебіл?
показати весь коментар
27.04.2025 13:30 Відповісти
Так їх! Мають знати що за галочку у бюлетені треба буде платити не тільки життям, а ще й грошима.
показати весь коментар
26.04.2025 19:23 Відповісти
В Греції апостиль бескоштовно.
показати весь коментар
27.04.2025 09:42 Відповісти
В таких випадках з будь якого приводу я кажу : Так ти-ж вибрав блазня і його коМанду, то не нарікай, а поцілуй його в тухесю. Смачненько так приложися.
показати весь коментар
27.04.2025 19:53 Відповісти