"Укренерго" спростувало інформацію про 70% киян без світла: знеструмлено лише 50%

"Укренерго" спростувало те, що в Києві без світла 70% споживачів

"Укренерго" спростувало інформацію про те, що 70% споживачів у Києві наразі знеструмлені.

Натомість в компанії повідомили, що аварійні відключення, які перед цим діяли у столиці, зараз скасовані, а реальний обсяг знеструмлень у Києві не перевищує 50% споживачів.

"Наразі в Києві застосовуються погодинні відключення, відповідно до графіків, оприлюднених раніше", – заявили в "Укренерго".

Нагадаємо, раніше 9 грудня в більшості регіонів України були запроваджені аварійні відключення електроенергії, тому графіки відключення не діяли.

9 грудня в усіх регіонах України застосовуються заходи обмеження споживання електроенергії: графіки погодинних відключень для побутових споживачів: із 00:00 до 23:59 – обсягом від 2 до 4 черг; графіки обмеження потужності для промислових споживачів: із 00:00 до 23:59.

Топ коментарі
+3
Не зможе вся Україна переїхати в західну частину країни. І за кордон також вся не переїде. Тож готуємося до повного пі3деця. Мабуть раніше він настане у Лівобережній Україні, а пізніше й у Правобережній.
показати весь коментар
09.12.2025 17:52 Відповісти
+2
Стісняюсь спрасіть... а оті скотиняки як галущенки входять до тих 50% ???
показати весь коментар
09.12.2025 17:55 Відповісти
+2
Даже чисто математически с учётом графиков такого быть не может, на 3-4 часа со светом 6-7 без. Постоянно включена примерно треть потребителей. Остальные 2/3 без света
показати весь коментар
09.12.2025 18:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
⚡️На Заході України світло сьогодні більше не виключатимуть: графіки скасували на Львівщині, Тернопільщині та Франківщині, - укренерго

Також в Києві скасували екстрені відключення.
показати весь коментар
09.12.2025 17:49 Відповісти
Не зможе вся Україна переїхати в західну частину країни. І за кордон також вся не переїде. Тож готуємося до повного пі3деця. Мабуть раніше він настане у Лівобережній Україні, а пізніше й у Правобережній.
показати весь коментар
09.12.2025 17:52 Відповісти
Стісняюсь спрасіть... а оті скотиняки як галущенки входять до тих 50% ???
показати весь коментар
09.12.2025 17:55 Відповісти
Урядовий квартал зі струмом, це 50%.
показати весь коментар
09.12.2025 17:56 Відповісти
Потужно!!!
показати весь коментар
09.12.2025 18:08 Відповісти
Даже чисто математически с учётом графиков такого быть не может, на 3-4 часа со светом 6-7 без. Постоянно включена примерно треть потребителей. Остальные 2/3 без света
показати весь коментар
09.12.2025 18:21 Відповісти
Наша країна може залишитися без обладнання для відновлення енергосистеми, якщо росія завдасть ще 2-3 удари, - директор Центру дослідження енергетики Харченко
показати весь коментар
09.12.2025 18:27 Відповісти
Ага не 70% а всього лише 68,5%… ліцемери ….
показати весь коментар
09.12.2025 18:32 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2025 18:37 Відповісти
А не можна передивитися постачання у обʼєкти так званої « першої черги» які такі в жопу важливі типу всякі громадські обʼєднання якісь волонтери, Рада, Кабмін, аеропорти, стадіон, будинки культури і таке. Які там важнійші події ніж побутові проблеми простих жителів відбуваються???? Вони багаті- хай собі генератори купують….
показати весь коментар
09.12.2025 18:38 Відповісти
лише 50. така дрібничка
показати весь коментар
09.12.2025 19:02 Відповісти
СТАВЬТЕ ВЕТРОГЕНЕРАТОРЫ С ЧЕРВЯЧНОЙ ПЕРЕДАЧЕЙ !)
показати весь коментар
09.12.2025 20:05 Відповісти