1 842 15

В Україні в 5 разів зріс попит на китайські авто: які моделі найпопулярніші?

авто

Впродовж минулого місяця українці придбали 3908 легкових автомобілів, ввезених з Китаю.

Це у 4,8 раза більше, ніж у листопаді 2024 року, повідомляє "Укравтопром".

Структура імпорту:

  • нові авто ‒ 3269 од. (+368%);
  • вживані авто ‒ 639 од. (+415%).

З них електромобілів ‒ 93% від загальної кількості.

Найпопулярніші нові легковики з Китаю:

  1. BYD Leopard 3 ‒ 385 од.;
  2. Volkswagen ID.Unyx ‒ 298 од.;
  3. BYD Song Plus ‒ 289 од.;
  4. Zeekr 7X ‒ 221 од.;
  5. BYD Sea Lion 06 ‒ 220 од.

Найпопулярніші вживані легковики з Китаю:

  1. Zeekr 001 ‒ 87 од.;
  2. Zeekr 7X ‒ 41 од.;
  3. MG ZS ‒ 32 од.;
  4. BYD Leopard 3 ‒ 30 од.;
  5. BYD Yuan Plus ‒ 29 од.

Як повідомлялося, продажі нових електромобілів у листопаді 2025 року сягнули 3 154 одиниць, що у 3,5 раза перевищує показник за той самий місяць минулого року. Водночас 96 % усіх електрокарів, зареєстрованих у листопаді, мали китайське походження – зокрема й автомобілі під європейськими та японськими брендами (Volkswagen, Honda), які фактично були виготовлені в Китаї.

Топ коментарі
+9
Черговий перепис ідіотів.
показати весь коментар
16.12.2025 14:23 Відповісти
+7
Кончені дебіли. З рашистів сміялися а самі китайське одноразове гуано скупляють. Ну у рашистів хоча б відмазка є що для них перекрили поставки європейських авто. А в наших дебілів просто мізків немає
показати весь коментар
16.12.2025 14:34 Відповісти
+7
якщо Китай фінансує війну проти українців, то кожен українець, який купує товари китайського виробництва фінансує вбивство самого себе. Але мізків це усвідомити є не тільки лиш у всіх мало у кого
показати весь коментар
16.12.2025 15:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Черговий перепис ідіотів.
показати весь коментар
16.12.2025 14:23 Відповісти
Європа теж пересідає на електромобілі з Китаю - Тесла відходить на другий план
показати весь коментар
16.12.2025 14:27 Відповісти
Теслу и в Китае тоже делают
показати весь коментар
16.12.2025 14:28 Відповісти
В Шанхаї
показати весь коментар
16.12.2025 14:30 Відповісти
... колись я чув лозунг.... *.. Москвич та ВАЗ... стрімко завойовують авторинок Європи... та світу...)))) * Точно скажу..що авторинок Куби стовідсотково завойований.))) І в Європі відсоток не дуже розумних людей. Але Европа теж пересідає на електромобілі з Китаю... смішно....)))
показати весь коментар
16.12.2025 15:47 Відповісти
Жирують.
показати весь коментар
16.12.2025 14:29 Відповісти
Російські ввозити заборонено. "МУДрий нарід" теж купував би залюбки.
показати весь коментар
16.12.2025 14:31 Відповісти
Кончені дебіли. З рашистів сміялися а самі китайське одноразове гуано скупляють. Ну у рашистів хоча б відмазка є що для них перекрили поставки європейських авто. А в наших дебілів просто мізків немає
показати весь коментар
16.12.2025 14:34 Відповісти
кітай 👎💩 фінансує війну проти України.
влада робить злочин проти українців
показати весь коментар
16.12.2025 14:49 Відповісти
якщо Китай фінансує війну проти українців, то кожен українець, який купує товари китайського виробництва фінансує вбивство самого себе. Але мізків це усвідомити є не тільки лиш у всіх мало у кого
показати весь коментар
16.12.2025 15:12 Відповісти
Треба перестати купувати все китайське по-вашому? А пишите повідомлення з гаджета виробництва Великобританії? Від айфона до компонентів для дронів, посуду , інструментів, електроніка, практично все зроблене в Китаї! Тому пора вже комусь включити мізки, замість того, щоб обсирати когось
показати весь коментар
16.12.2025 15:59 Відповісти
в Азії виробництвом займається не лише Китай. І так, я не купую речі китайського виробництва, а ви далі продовжуйте фінансувати зброю, яка падає вам на голову
показати весь коментар
16.12.2025 16:41 Відповісти
Так а схєра ви тоді Європу звинувачуєте в спонсорстві коли вона купує кацапський газ та нафту?
показати весь коментар
16.12.2025 18:08 Відповісти
З нового року це прикриїться, після закінчення пільгового періоду на везення електрокарів.
показати весь коментар
16.12.2025 14:58 Відповісти
Сволота..Китай допомогає Кацапії у війні,а українці підтримують економіку кітая.За кого хлопці гинуть???за тих,кому "какая разніца"?вони і кацапський товар куплять,а що...