Кабмін Свириденко оцінив роботу топпосадовців у 2025 році: негативної оцінки не отримав ніхто

засідання Кабміну

Кабінет Міністрів затвердив висновки щодо оцінки результатів службової діяльності у 2025 році державних службовців категорії "А", призначення на посаду та звільнення з посади яких здійснює уряд.

Відповідне розпорядження №1461 від 17 грудня за підписом прем'єр-міністерки Юлії Свириденко оприлюднено на офіційному урядовому порталі.

Загалом, за результатами оцінювання "негативної" оцінки роботи не отримав жоден з-поміж топчиновників.

За підсумками оцінювання, серед керівників центральних органів виконавчої влади 15 отримали оцінку "відмінно", 10 – "позитивно".

З-поміж тих топпосадовців, які отримали оцінку "відмінно", зокрема:

  • голова Держаужитслужби Алла Басалаєва;
  • голова правління Пенсійного фонду Євгеній Капінус;
  • голова "Укртрансбезпеки" Микита Лагунін;
  • голова НСЗУ Наталія Гусак;
  • голова Держміграції Наталія Науменко;
  • голова ДІАМ Олександр Новицький;
  • голова Держпродспоживслужби Сергій Ткачук;
  • голова Держказначейства тетяна Слюз.

Крім того, серед заступників керівників центральних органів виконавчої влади за результатами оцінювання 45 отримали "відмінно", 19 – "позитивно".

Як повідомлялося, у 2023 році згідно з висновків Кабміну про оцінку результатів службової діяльності державних службовців категорії "А", негативну оцінку отримав лише тодішній заступник голови Державного агентства з питань державної служби (НАДС) з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Євген Сосновський.

У 2024 році по результатам оцінки результатів службової діяльності ніхто не був оцінений на "негативно".

Топ коментарі
+7
Кабмін оцінив роботу людей яких призначав сам же на ту роботу?Це при тому що в кабміні нових людей немає а просто старих пересортували?Вау.Цікавий підхід.
показати весь коментар
22.12.2025 19:50 Відповісти
+7
Довбане шапіто...
показати весь коментар
22.12.2025 20:02 Відповісти
+6
"Ой мамо, як нас люди хвалять...Які люди донечко?Як які?.Ви мене.а я Вас"
показати весь коментар
22.12.2025 19:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та ты шо!!! Я, вот, чего-то даже не удивлён.
показати весь коментар
22.12.2025 19:48 Відповісти
Міндіч вообше красава !!!!
показати весь коментар
22.12.2025 20:08 Відповісти
Кабмін оцінив роботу людей яких призначав сам же на ту роботу?Це при тому що в кабміні нових людей немає а просто старих пересортували?Вау.Цікавий підхід.
показати весь коментар
22.12.2025 19:50 Відповісти
Да, именно в этом и соль. И самое забавное - они честны в своих оценках. Они ведь не нанимали людей ради эффективности
показати весь коментар
22.12.2025 21:58 Відповісти
"Ой мамо, як нас люди хвалять...Які люди донечко?Як які?.Ви мене.а я Вас"
показати весь коментар
22.12.2025 19:51 Відповісти
Всі влилися за розподіл бабла - радий за них - держать ніс по - вітру
показати весь коментар
22.12.2025 19:52 Відповісти
Довбане шапіто...
показати весь коментар
22.12.2025 20:02 Відповісти
Сам себе не похвалиш - ніхто не похвалить. Кожна жаба своє болото хвалить.
показати весь коментар
22.12.2025 20:03 Відповісти
от бачите ,а ви з НАБУ кажете , шо кабмін корупціонері , добивають , грабуть Україну ?!!! святі люди ...
показати весь коментар
22.12.2025 20:03 Відповісти
а свіриденко їх Ангел охоронець ...от така х...я малята ...
показати весь коментар
22.12.2025 20:05 Відповісти
показати весь коментар
22.12.2025 20:28 Відповісти
вини слуги ... Ізраеля , туди звозять все шо награбують ,і свої тухіси ...тільки під прикриттям ( оголтелого антісімітізма ) ... ...
показати весь коментар
22.12.2025 22:22 Відповісти
Так НАБУ те же яй... В общем, эффективность НАБУ тоже под огромным вопросом. Просто две конкурирующие группы
показати весь коментар
22.12.2025 22:04 Відповісти
а так хочеться вірити ,шо є ті , хто любить Україну...
показати весь коментар
22.12.2025 22:16 Відповісти
Хай вам буде те що ви нам робите
показати весь коментар
22.12.2025 20:04 Відповісти
Два лайка .
показати весь коментар
22.12.2025 20:09 Відповісти
Та не потрібний цей кабмін, тільки гроші на утримання витрачати. Нашій владі цілком вистачить і одне Міністерство Друзів і Чемоданів - МінДіЧ .)
показати весь коментар
22.12.2025 20:14 Відповісти
Усі добре крали, доплачувати нікому не треба
показати весь коментар
22.12.2025 20:17 Відповісти
Головне що ділилися
показати весь коментар
22.12.2025 20:47 Відповісти
Це так, крали добре
показати весь коментар
22.12.2025 20:44 Відповісти
А як оцінить їхню роботу НАБУ?
показати весь коментар
22.12.2025 20:46 Відповісти
У всіх областях, в котрих йдуть бої, провалена робота над оборонними спорудами для ЗСУ. Ну, просто чудова робота.
показати весь коментар
22.12.2025 21:18 Відповісти
Не, ну так справедливости ради - они все там выполняли те задачи, которые им поставили. Что ж делать, если эти задачи никак не касались качественного выполнения своей работы?
показати весь коментар
22.12.2025 21:57 Відповісти
Всі крали на відмінно!
показати весь коментар
22.12.2025 21:59 Відповісти
Все добре чудова маркіза !
показати весь коментар
22.12.2025 22:40 Відповісти
Нікудишній Кабмін оцінив сам себе і дійшов висновку, що він класний. 😁