Влада Києва докапіталізувала "Київміськбуд" на 2,6 мільярда гривень

київміськбуд

ПрАТ "ХК" Київміськбуд" докапіталізовано на 2,56 млрд грн завдяки підтримці Київської міської ради.

Про це повідомляє пресслужба забудовника.

Згідно із повідомленням, також призначено нового голову наглядової ради: ним став виконувач обов’язків першого заступника голови КМДА Петро Пантелеєв.

Наглядова рада також ухвалила зміни в правлінні компанії, призначивши новим головою правління Валерія Засуцького.

"Ці кроки необхідні для подальшої реалізації антикризового плану компанії у 2026 році, зокрема: стабілізації фінансового стану компанії; встановлення більш прозорої комунікації та продуктивної співпраці з інвесторами; поетапного відновлення будівництва на об’єктах компанії", – зазначається у повідомленні.

В компанії також пообіцяли посилти взаємодію з урядом для врегулювання питання щодо компенсації ПрАТ "ХК" Київміськбуд" 2,28 млрд грн за передані компанії об’єкти "Укрбуду".

Як повідомлялося, 20 грудня ПрАТ "ХК "Київміськбуд" повідомило про завершення повноважень Світлани Самсонової на посаді члена правління та виконуючої обов’язки голови правління у зв’язку з особистими обставинами. Тимчасово виконуючим обов’язки голови правління компанії було призначено Дмитра Нікіфорова. Загалом за два роки (2024-2025 ) у "Київміськбуді" керівник змінювався чотири рази.

Завантаження...