Конкурс на посаду голови Митної служби: до тестування допустили 38 кандидатів

митниця

17 січня 2026 року в Києві відбудеться перше тестування в рамках відкритого конкурсу на посаду голови Державної митної служби України (ДМСУ).

38 кандидатів, допущених до участі, пройдуть комп’ютерне анонімне тестування загальних здібностей, повідомляє пресслужба Комісії з добору голови ДМСУ.

Особливості тестування

Тестування загальних здібностей складається з трьох блоків: вербального, абстрактно-логічного та математичного. Час виконання вербального блоку не перевищує 8 хвилин, абстрактно-логічного ‒ 20 хвилин, математичного ‒ 20 хвилин.

Для кожного учасника автоматизована система формує унікальний тест із 90 питань (по 30 питань у кожному блоці). Після проходження тесту кожен кандидат одразу бачить кількість набраних балів.

Більше читайте у нашому Telegram-каналі

Як нараховуватимуть бали?

Максимальна кількість балів за один блок тестування ‒ 145. Остаточний результат визначається як середній бал за всі три блоки. Прохідний бал для успішного складання тестування становить 107 балів.

Рейтинг кандидатів за результатами тестування буде оприлюднено Комісією на офіційному вебсайті Кабінету Міністрів не пізніше ніж через три календарні дні після тестування.

Хто пройде далі?

До наступних етапів конкурсу допускаються кандидати, які набрали прохідний або вищий бал і увійшли до числа 25 кандидатів із найвищими результатами. Якщо 25-й кандидат та наступні за ним мають однакову кількість балів, вони також допускаються до наступного етапу конкурсу.

Тестування проводиться у спеціально обладнаному приміщенні, що забезпечить його проведення під час повітряної тривоги.

Як повідомлялося, на участь у конкурсі на посаду голови Державної митної служби України (ДМСУ) подали заявки 42 кандидати. Згідно з оприлюдненим на офіційному урядовому порталі переліком, серед претендентів є заступник голови ДМСУ Владислав Суворов.

Водночас чинний виконуючий обов’язки голови ДМСУ Сергій Звягінцев у списку кандидатів відсутній. У січні НАБУ повідомило Звягінцеву про підозру у недекларуванні будинку під Києвом, офіційно оформленого на батька його дружини.

Топ коментарі
+5
Ішака терміново треба перевірити на загальні здібності. Але, наразі, не можуть знайти ветиренара.
показати весь коментар
09.01.2026 11:43 Відповісти
+4
Загальні здібності? Тобто вміння придумувати різні схематози?
показати весь коментар
09.01.2026 11:34 Відповісти
+3
пройдуть комп'ютерне анонімне тестування загальних здібностей, Джерело: https://censor.net/n3594583 це, в сенсі, чи не дебіл? Бо тільки таких призначають на керівні посади, Мілованов не дасть збрехати.
показати весь коментар
09.01.2026 11:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Загальні здібності? Тобто вміння придумувати різні схематози?
показати весь коментар
09.01.2026 11:34 Відповісти
У державах з демократіями перевіряють на когнитівні здібності, (вміння мислити), а у нас після того, як перевіряли суддів, зрозуміли, що ніхто не пройде із своїх, бо змогли пройти тести лише 6 зі 100. Тому швиденько, написали, що тести дурнуваті(хоча чомусь у США та Європі їх проходять і відсоток у рази більший). Тому у нас вирішили зменшити прохідний % відповідей, до рівня ПТУ, мов - скільки пальців на руці, знає- пройшов. Ну а митники, мабуть розуміють, що їх протеже будуть ще більш тупі- тому і обмежились тестами на загальні здібності.До прикладу питання- для чого рот людині? Я туда їм.
показати весь коментар
09.01.2026 12:01 Відповісти
Це ще раз доводить, що ті розумові здібності нікого не цікавлять, - маєш блат і гроші - тоді попадаєш на посаду і це в будь-якій сфері. Як у США і Європі у нас невідомо коли буде, якщо колись буде взагалі.
показати весь коментар
09.01.2026 12:10 Відповісти
Перевірять чуйку на бабло?
показати весь коментар
09.01.2026 11:34 Відповісти
Здібності? Тобто розуміння, скільки і кому "двушок" нагору передавати?
показати весь коментар
09.01.2026 11:42 Відповісти
пройдуть комп'ютерне анонімне тестування загальних здібностей, Джерело: https://censor.net/n3594583 це, в сенсі, чи не дебіл? Бо тільки таких призначають на керівні посади, Мілованов не дасть збрехати.
показати весь коментар
09.01.2026 11:43 Відповісти
Ішака терміново треба перевірити на загальні здібності. Але, наразі, не можуть знайти ветиренара.
показати весь коментар
09.01.2026 11:43 Відповісти
ТОбто, замість того, щоб превірить, скільки років митник не знімає гроші з зарплатної карти, перевіряють розгадку ребусів на швидкість?
показати весь коментар
09.01.2026 11:44 Відповісти
Перевірте тих,хто рекомендує цих кандидатів.
показати весь коментар
09.01.2026 11:50 Відповісти
Загальні здібності корумпованого митника складається з трьох блоків:
вербального - "чиста добакланітся" і парєшать,
абстрактно-логічного - "апрєдєліть абйоми контрабаса"
математичного - "дєрєбан бабла"
показати весь коментар
09.01.2026 12:00 Відповісти
та я і зараз бачу що всі геніїрівня Ейнштейна
показати весь коментар
09.01.2026 12:01 Відповісти
Зараз вгадаю. Вербальний - це вміння з першого разу розуміти як давити, абстрактно-логічний - це розуміння які схеми хабарів можна прокрутити, а математичний - це вміння оцінити розмір особистої майбутньої вигоди.
показати весь коментар
09.01.2026 13:39 Відповісти
Головна здібність - швидко загрібати руками під себе.
показати весь коментар
09.01.2026 15:00 Відповісти
Маю вищу освіту,досвід керівницва людьми,працював з іноземцями,знаю дві іноземні мови-письмово гарантую що якщо буду красти-повісьте мене за що хочете.Можу стати начальником митниці
показати весь коментар
09.01.2026 15:14 Відповісти
Сумнівів нема, переможе той здібний хто має прізвище на закінчення фір,ман,вич,ов та іч.А головний критерій здібностей це хто положить у зелений кошик найбільше зелених здібностей.
показати весь коментар
09.01.2026 15:18 Відповісти