Кадрові зміни у Міненерго: Кабмін призначив Шмигалю двох нових заступників

Кабмін призначив Шмигалю двох нових заступників

Кабінет Міністрів змінив двох заступників міністра енергетики після призначення Дениса Шмигаля посаду першого віцепрем'єра - очільника Міненерго.

Відповідні розпорядження№29-р – №36-р від 19 січня оприлюднені на офіційному урядовому порталі, повідомляє БізнесЦензор.

Зокрема, Кабмін звільнив:

  • Анатолія Корзуна – з посади заступника міністра;
  • Романа Андарака – з посади заступника міністра з питань цифровізації;
  • Сергія Суярка – з посади держсекретаря міністерства.

Всі вони подали заяви на звільнення за власним бажанням.

Водночас Кабмін призначив у Міненерго:

  • Валентину Москаленко – заступником міністра;
  • Анатолія Куцевола – заступником міністра з євроінтеграції;
  • Максима Мелашкіна – державним секретарем міністерства.

Куцевол та Мелашкін до цього обіймали аналогічні посади у Міноборони під керівництвом Дениса Шмигаля, а Валентина Москаленко з 2020 року була його радницею на посаді прем'єр-міністра.

Як повідомлялося, 14 січня Верховна Рада з другої спроби призначила Дениса Шмигаля першим віцепрем'єром - міністром енергетики України.

Завантаження...