Кадрові зміни у Міненерго: Кабмін призначив Шмигалю двох нових заступників

Кабінет Міністрів змінив двох заступників міністра енергетики після призначення Дениса Шмигаля посаду першого віцепрем'єра - очільника Міненерго.
Відповідні розпорядження№29-р – №36-р від 19 січня оприлюднені на офіційному урядовому порталі, повідомляє БізнесЦензор.
Зокрема, Кабмін звільнив:
- Анатолія Корзуна – з посади заступника міністра;
- Романа Андарака – з посади заступника міністра з питань цифровізації;
- Сергія Суярка – з посади держсекретаря міністерства.
Всі вони подали заяви на звільнення за власним бажанням.
Водночас Кабмін призначив у Міненерго:
- Валентину Москаленко – заступником міністра;
- Анатолія Куцевола – заступником міністра з євроінтеграції;
- Максима Мелашкіна – державним секретарем міністерства.
Куцевол та Мелашкін до цього обіймали аналогічні посади у Міноборони під керівництвом Дениса Шмигаля, а Валентина Москаленко з 2020 року була його радницею на посаді прем'єр-міністра.
Як повідомлялося, 14 січня Верховна Рада з другої спроби призначила Дениса Шмигаля першим віцепрем'єром - міністром енергетики України.