"Укренерго" попередило про відключення світла в суботу: графіки будуть жорсткішими, ніж тиждень тому

"Укренерго" попередило про відключення світла у суботу

У суботу, 21 березня, графіки погодинних відключень світла для населення та графіки обмеження потужності для промисловості будуть застосовуватись у всіх регіонах України з 08:00 до 22:00.

Про це повідомляє пресслужба оператора енергосистеми НЕК "Укренерго".

Зауважимо, що минулої суботи 14 березня обмеження енергоспоживання були м’якшими: графіки погодинних відключень світла анонсували лише протягом п'яти годин – з 17:00 до 22:00.

Як повідомлялося, на 20 березня "Укренерго" анонсувало графіки погодинних відключень світла для побутових споживачів в усіх регіонах України з 08:00 до 22:00. Зазвичай, у вихідні споживання електроенергії зменшується, тому графіки відключення світла м’якш.

Топ коментарі
+5
Кінчені тварюки. Жодних підстав для обмеження не існує. А обмеження є тільки одне - треба прдавати електрику до Молдови, а свої холопи переб'ються в темряві
показати весь коментар
20.03.2026 21:23 Відповісти
+3
похолодання.Європейці потребують світла а українці.хєр на них.переб'ються і без світла і без тепла...
показати весь коментар
20.03.2026 20:44 Відповісти
+1
Подивись спочатку. Дві години зранку і півтори ввечері то фігня. І ті можливо скасують. Як зараз.
показати весь коментар
20.03.2026 21:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
похолодання.Європейці потребують світла а українці.хєр на них.переб'ються і без світла і без тепла...
показати весь коментар
20.03.2026 20:44 Відповісти
Подивись спочатку. Дві години зранку і півтори ввечері то фігня. І ті можливо скасують. Як зараз.
показати весь коментар
20.03.2026 21:08 Відповісти
це замало?
показати весь коментар
20.03.2026 21:28 Відповісти
Це ніщо. Жодного нєудобства.
показати весь коментар
20.03.2026 21:48 Відповісти
ну дісно, за межами України , особливо у Німеччині жодних проблем . До речі. Шурик, завязывай маскироваться под украинца
показати весь коментар
20.03.2026 22:56 Відповісти
Цікаво як американець переймається відключеннями в Україні .
В мене, наприклад, сьогодні три години за графіком, і не відключали. Завтра також три - це хіба проблема? Проблема коли по 12 і більше годин на добу.
показати весь коментар
20.03.2026 21:30 Відповісти
цікаво, а хто Тобі в мозги забив ,(((В мене, наприклад, сьогодні три години за графіком, і не відключали. Завтра також три - це хіба проблема? Проблема коли по 12 і більше годин на добу. ))) що Твій "приклад" є стандарт для жителів всієї України і тих українців,котрі проживають по цілому світі немає родичів в Україні , які мають свої приклади відмінні від Твоїх ...
показати весь коментар
20.03.2026 21:47 Відповісти
Велика проблема коли по 16-18 годин на добу. Особливо коли холодильник малий чи старий. На щастя це не про мене.
показати весь коментар
20.03.2026 21:50 Відповісти
Кінчені тварюки. Жодних підстав для обмеження не існує. А обмеження є тільки одне - треба прдавати електрику до Молдови, а свої холопи переб'ються в темряві
показати весь коментар
20.03.2026 21:23 Відповісти
Яка промисловість у суботу?
показати весь коментар
20.03.2026 21:45 Відповісти
Как так. Солнышко же вроде, тучек нету. Теперь какая отмазка? Ветер не в ту сторону?)
показати весь коментар
20.03.2026 22:13 Відповісти
ахметка не хоче рентабельність в 20-30 відсоткіа, як в нормальному бізнесі за кордоном, йому треба профіт 200-300%, тому буде він вертіти Електроенерго як циган сонцем