Не тільки Британія: До кредиту ЄС для України на 90 мільярдів долучаться ще кілька країн, ‒ Качка

Не тільки Британія: До кредиту ЄС для України на 90 мільярдів долучаться ще кілька країн, ‒ Качка

До кредитної програми ЄС для України обсягом 90 млрд євро приєднаються ще кілька країн, окрім Великої Британії. Технічне опрацювання міжнародно-правових документів між Україною та ЄС щодо пакета на 90 млрд євро перебуває на завершальному етапі.

Про це заявив віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Тарас Качка, повідомляє "Укрінформ".

За його словами, це суто технічний процес, який просувається відповідно до графіка.

"Щодо Великої Британії, хочу звернути увагу, що ще на стадії підготовки 90-мільярдної позики було розуміння, що потреба в макрофінансовій стабільності України вимагає трішки більше обсягів допомоги. Ще на тій стадії була досягнута попередня згода, що Британія і ще кілька країн долучаться до цієї позики, як тільки вона буде сформована", – пояснив Качка.

Віцепрем’єр також додав, що взаємодія з міжнародними партнерами посилиться після остаточного завершення роботи над угодою.

Нагадаємо, уряд Великої Британії оголосив про початок переговорів щодо участі в кредиті Європейського Союзу обсягом 90 млрд євро, який передбачений для України.

У заяві британського уряду також наголошується на намірі поглиблювати оборонну співпрацю в Європі на тлі зростання тиску з боку США.

Як повідомлялося, 23 квітня Рада Євросоюзу ухвалила фінальний законодавчий акт, який відкриває можливість надання Україні кредиту на 90 млрд євро. Це рішення дозволяє Європейській комісії розпочати виплати у найкоротші строки, орієнтовно вже у другому кварталі 2026 року.

Топ коментарі
+4
Кредит надо давать только дальнобойными ракетами с немедленным их применением по мааацкве и средствами ПВО. Всё остальное зелень скиздит. Доказывать это уже не надо.
показати весь коментар
06.05.2026 10:55 Відповісти
+3
Скажіть чесно кредит якось пов'язаний з можливою появою пакистанців та індусів ?
показати весь коментар
06.05.2026 10:53 Відповісти
+2
Пакистанців і індусів потрібно мобілізувати і відправити на фронт. Якщо, хтось не згоден, то хай сам йде на передову.
показати весь коментар
06.05.2026 12:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Скажіть чесно кредит якось пов'язаний з можливою появою пакистанців та індусів ?
показати весь коментар
06.05.2026 10:53 Відповісти
Ну дык не хочете здесь пакистанцев и индусов тогда возвращайте свои мигрантско-ухылянтские жопы из сытой и спокойной Европы обратно в Украину ее восстанавливать и ... защищать на фронте.Ну а если не хотите то тогда не жалуйтесь и на мигрантов из других стран ибо долго место пустым не бывает,😁
показати весь коментар
06.05.2026 11:17 Відповісти
Я в Україні. Шерлок 😸.
показати весь коментар
06.05.2026 11:20 Відповісти
Ну дык тем более если не хочешь здесь мигрантов из третьих стран то с утроенным усердием тогда должен агитировать евроманов возвращаться сюда обратно. Я кстати тоже с Украины но меня они не слушают как не пытаюсь может к тебе прислушаются
показати весь коментар
06.05.2026 11:35 Відповісти
Пакистанців і індусів потрібно мобілізувати і відправити на фронт. Якщо, хтось не згоден, то хай сам йде на передову.
показати весь коментар
06.05.2026 12:17 Відповісти
Кредит надо давать только дальнобойными ракетами с немедленным их применением по мааацкве и средствами ПВО. Всё остальное зелень скиздит. Доказывать это уже не надо.
показати весь коментар
06.05.2026 10:55 Відповісти
Чи уже готові до цих грошей від Західних Партнерів зеленський з КабМіндічами та єрмак з татаровим і милованов з свириденко???
Свириденко з миловановим, саме цьому студентів навчають, як «шламбауми виставляти» в Особливий період і за Регламентом КМУ ставити раком, отих гутаперчевих держсекретарів з КМУ та ЦОВВ, Укренерго, НКРЄКП ….! А окремо, як це «не БАЧИТИ», тим особам, яким дають КРАДЕНІ гроші за це!!!
показати весь коментар
06.05.2026 11:01 Відповісти
По "причесону" точно качка, ще і вміє крякати. До попугая Кеші ще далеко. Ти не був часом в .....?
показати весь коментар
06.05.2026 11:09 Відповісти
Так ще ж рік назад буцімто і одобрили і вже майже передали ці активи Україні після багаторічного обговорювання? Чи то другоє і все пішло по новому кругу? Вже і Орбан з Фіцоначебто не заважають і нафту кацапську ми майже місяць вже качаємо. Чекають поки ще в Румунії чи де інде вилізе чергова кацапська хвойда і знову все заблокує? Все це наглядно показує як обіцяного все життя ждуть а не три роки. Про які к ***ям домовленості, гарантії і мірні угоди можна казати