2 189 3

Найкраща інвестиція – це інвестиція у майбутніх фахівців. Як міжнародний бізнес пивоваріння підтримує студентів

Партнерський матеріал

В Україні ситуація з безпекою на виробництві щороку покращується, хоча й залишається напруженою. За перший квартал 2023 року кількість нещасних випадків зменшилася на 19%. Однією з компаній, яка тримає око на вінці безпеки на виробництві, є PJSC Carlsberg Ukraine.

Carlsberg

ESG сучасного бізнесу це обов’язкова частина його стратегії. Вона визначає рівень цивілізованості компанії, ступінь її користі для суспільства та світу загалом. Для організацій це не лише необхідність, а й можливість показати власним прикладом як працювати, піклуючись про тих, з ким і заради кого вони працюють. Це бачення розділяють і у PJSC Carlsberg Ukraine, яка у квітні 2024 року відкрила першу "Школу безпеки" для студентів. Однак передумовою цьому став не внутрішній поклик.

Безпека на виробництвах є глобальною проблемою, яка потребує постійної уваги, залученості та вдосконалення з боку не лише керівництва компаній. Згідно з даними Міжнародної організації праці, щороку у світі потерпають через нещасні випадки на роботі близько трьох мільйонів працівників.

З них 2,6 мільйона спричинені професійними захворюваннями, такими як хвороби системи кровообігу, злоякісні новоутворення та захворювання органів дихання. Найнебезпечнішими галузями залишаються сільське господарство, будівництво, лісове господарство, рибальство та промисловість.

Карлсберг

В Україні ситуація з безпекою на виробництві щороку покращується, хоча й залишається напруженою. За перший квартал 2023 року кількість нещасних випадків зменшилася на 19% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Однією з компаній, яка тримає око на вінці безпеки на виробництві, є PJSC Carlsberg Ukraine.

У PJSC Carlsberg Ukraine впевнені: великий бізнес — велика відповідальність. Щодня компанія робить свій внесок у розвиток економіки України, покращення екології та забезпечення гідних умов праці для співробітників. У своїй роботі компанія керується Принципами Глобального договору ООН та вже не один рік працює над сталим розвитком.

Глобальна стратегія лідера пивоваріння зосереджена на меті варити пиво для кращого сьогодні та завтра. Зокрема, вона доповнюється стратегією сталого розвитку "Разом до НУЛЯ і не тільки", що включає нульовий вуглецевий слід, нуль втрат води, нуль нещасних випадків, нуль безвідповідального споживання, нуль відходів упаковки, нуль сліду від сільськогосподарської діяльності.

Особливе місце в цій стратегії займає мета "НУЛЬ нещасних випадків". Вона є пріоритетом для всіх трьох заводів PJSC Carlsberg Ukraine, де працюють понад 1300 співробітників. Компанія впроваджує навчання для працівників, закуповує захисне обладнання, позначає небезпечні ділянки та створює комфортні умови праці. У квітні 2024 року компанія розширила свою роботу в цьому напрямі, відкривши першу в Україні "Школу безпеки від Carlsberg Ukraine".

Карлсберг

Досвід PJSC Carlsberg Ukraine демонструє нуль нещасних випадків на будь-якому з виробництв в Україні. Це – результат відданості компанії принципам відповідального та свідомого бізнесу. Орім щорічних звітів сталого розвитку на сайті, компанія вперше почала ділитися досвідом зі студентами, щоб передбачити й уникнути нещасних випадків або травм у їх роботі в майбутньому.

"Це стратегічний проєкт, що є продовженням довгострокового напряму компанії з 1876 року, спрямованого на підтримку науки. У межах цієї ініціативи PJSC CarlsbergUkraine підписала тристоронній меморандум про співпрацю з ГО "Віжн Сейфті" (FAST) та Національним університетом харчових технологій. Ініціатива складається з восьми безкоштовних тренінгів, які проводяться фахівцями FAST для студентів і викладачів на території ВНЗ.

У травні студенти "Школи безпеки від Carlsberg Ukraine" успішно завершили курс, отримавши теоретичний та практичний досвід з надання першої домедичної допомоги, допомоги при травмах, дій у разі пожежі та оцінки ризиків на виробництві за підходом Carlsberg Ukraine до безпеки виробництва. Ми відповідальний і прозорий бізнес, що має багаторічну історію, тож наша задача сьогодні – продовжити ділитись кращими практиками не лише всередині компанії, а й на рівні країни", — Юлія Стельмах, старша директорка з корпоративних комунікацій регіону Центральної та Східної Європи.

Коментувати
Сортувати:
В нас фахівці отримують менше ніж вантажники))
показати весь коментар
31.05.2024 10:48 Відповісти
Так професія - особистий вибір. Я міг би вже бути послом в якійсь там Норвегії, але обрав програмування, де на той час були зарплати в 300 доларів аж
показати весь коментар
01.06.2024 13:25 Відповісти
Така ненав'язлива реклама карлсбергу.

Думаєте, чо пиво і них таке дороге? Бо вкладають в безпеку виробництва, бухих не пускають плавати в чанах із пивом
показати весь коментар
01.06.2024 13:22 Відповісти