Від початку доби найманці РФ 7 разів порушили "хлібне перемир'я", втрат у лавах ЗСУ немає, - зведення ООС

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на вечірнє зведення операції Об'єднаних сил, від початку доби і до 18:00 російські окупаційні війська 7 разів порушили режим припинення вогню на луганському, горлівському та маріупольському напрямках "із застосуванням гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї".
"Під провокаційним вогнем перебували наші позиції в районі населених пунктів Кримське, Луганське, Гнутове та Водяне. Ворог постійно намагався спровокувати Об’єднані сили на порушення встановленого перемир’я. Втрат серед наших військовослужбовців немає. Українські захисники цілком контролюють ситуацію, надійно утримують займані рубежі, неухильно дотримуються режиму припинення вогню і не піддаються на провокації ворога", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, представники Тристоронньої контактної групи на засіданні 27 червня домовилися про перемир'я з 1 липня 2018 року у зв'язку з початком жнив.
Епут сейчас русских Наташек все кому не лень. Ведь Россия стала не только страной Чемпионата мира, но и временно центром секс-туризма )))
Но зато паршивенький россиянский генофонд маленько улучшат всякие Гансы, Альберты, Джоны и Педро )))
Именно поэтому российские девушки цепляются за такой крохотный шанс, переспав хоть с чертом, свалить из страны.
Россия вырождается. Аминь.