11948 відвідувачів онлайн

Від початку доби найманці РФ 7 разів порушили "хлібне перемир'я", втрат у лавах ЗСУ немає, - зведення ООС

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на вечірнє зведення операції Об'єднаних сил, від початку доби і до 18:00 російські окупаційні війська 7 разів порушили режим припинення вогню на луганському, горлівському та маріупольському напрямках "із застосуванням гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї".

"Під провокаційним вогнем перебували наші позиції в районі населених пунктів Кримське, Луганське, Гнутове та Водяне. Ворог постійно намагався спровокувати Об’єднані сили на порушення встановленого перемир’я. Втрат серед наших військовослужбовців немає. Українські захисники цілком контролюють ситуацію, надійно утримують займані рубежі, неухильно дотримуються режиму припинення вогню і не піддаються на провокації ворога", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, представники Тристоронньої контактної групи на засіданні 27 червня домовилися про перемир'я з 1 липня 2018 року у зв'язку з початком жнив.

Топ коментарі
+8
#1Сегодня, 16:26Автор: 777Новость:

Епут сейчас русских Наташек все кому не лень. Ведь Россия стала не только страной Чемпионата мира, но и временно центром секс-туризма )))
Но зато паршивенький россиянский генофонд маленько улучшат всякие Гансы, Альберты, Джоны и Педро )))
показати весь коментар
01.07.2018 19:58 Відповісти
+7
На кацапах всходит очень хорошая пшеница. И хлеб хороший...
показати весь коментар
01.07.2018 19:52 Відповісти
+7
Короче, коллективная российская самка своими действиями выносит приговор всему мужскому генофонду страны - не годен для продолжения рода.
Именно поэтому российские девушки цепляются за такой крохотный шанс, переспав хоть с чертом, свалить из страны.
Россия вырождается. Аминь.
показати весь коментар
01.07.2018 20:00 Відповісти

Завантаження...