8937 відвідувачів онлайн
29 356 161

Об'єднані сили взяли під контроль населений пункт Золоте-4, - ІС

Об'єднані сили взяли під контроль населений пункт Золоте-4, - ІС

Наприкінці червня ротою глибинної розвідки одного з підрозділів зі складу резерву Об'єднаних сил було проведено вдалу операцію зі звільнення і взяття під контроль чергової важливої адміністративної одиниці - населеного пункту Золоте-4.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише народний депутат і координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

"Завдяки вмілому і професійному керуванню командування батальйону, рішучим діям командира роти молодшого лейтенанта Олега Ліденка і командира взводу Зураба Чіхелідзе, втрат серед українських військовослужбовців і мирного населення не було", - написав він, додавши, що операція була проведена без порушень Мінських домовленостей.

Обєднані сили взяли під контроль населений пункт Золоте-4, - ІС 01

Топ коментарі
+83
Вітаю ЗСУ з маленькою, але перемогою !
показати весь коментар
01.07.2018 15:53 Відповісти
+62
Приєднуюсь. Перемоги всі великі. Слава Україні!!!
показати весь коментар
01.07.2018 15:57 Відповісти
+47
Золотые наши воины, спасибо вам за освобождение украинской земли от черного сатанинского кацапья. Гоните его взашей.А вас пусть Бог бережет.
показати весь коментар
01.07.2018 15:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Сама краща новина на сьогодні.
показати весь коментар
01.07.2018 16:53 Відповісти
Ну, що я писала в темі про =неухильне дотримання перемир*я= ?

Молодці, хлопці. Правильно.
показати весь коментар
01.07.2018 16:59 Відповісти
ХОРОША НОВЫНА!
показати весь коментар
01.07.2018 17:11 Відповісти
ХОРОША НОВЫНА!
показати весь коментар
01.07.2018 17:16 Відповісти
Чотирьохрічної давнини.
показати весь коментар
01.07.2018 22:12 Відповісти
Чотири роки тому не було мінських домовленостей. Так що не кізді лубянський.
показати весь коментар
01.07.2018 23:10 Відповісти
До чого тут Мінські домовленості, довбню?
Українська армія відвоювала це село.
показати весь коментар
02.07.2018 00:34 Відповісти
Нельзя эффективно уничтожать путлеровцев не заняв серую зону ! ...
показати весь коментар
01.07.2018 17:43 Відповісти
На перегной кацапо-фашистов!
показати весь коментар
01.07.2018 17:46 Відповісти
це вже не перше таке повідомлення, що ВСУ займають нові позиції не у тилу в себе . а у тилу у ворога. Дай Боже.
показати весь коментар
01.07.2018 18:01 Відповісти
Зазначимо, з лютого 2015 року через місто Золоте проходила лінія розмежування сил на Донбасі.Зазначимо, з лютого 2015 року через місто Золоте проходила лінія розмежування сил на Донбасі.
показати весь коментар
01.07.2018 18:20 Відповісти
Да уж.
показати весь коментар
01.07.2018 19:12 Відповісти
Волонтер Роман Доник отметил в своем Facebook, что освобождение Золотого-4 длилось почти три недели.

"Боевики неоднократно заявляли о том, что они то взяли под контроль мост, по которому проходит дорога на Первомайск, то сам поселок. И Золотое-4, и ранее освобожденная силами самообороны Катериновка (в которую на опорник через пару дней после освобождения приезжал Порошенко), до недавнего времени считались "серой зоной", - отметил он.

По словам Доника, в поселке, который находился на линии соприкосновения, проживает около 300 мирных жителей, из которых почти 40 - дети.

Волонтер отметил, что "самооборона" из резерва командующего ООС окончательно осталась в поселке и укрепила позиции.

"Для мирного населения была создана зона условной безопасности, а для войск, которые вышли на околицы поселка, "полоса обеспечения". Сейчас это так у Наева называется. Негоже нашим войскам рисковать и обеспечение по серой зоне таскать", - добавил он.
показати весь коментар
01.07.2018 18:26 Відповісти
теперь становится заметной разница между порошенковской АТО и ОСО...Не нужно вообще было Порошенко лезть в военную сферу со своим "главнокомандованием" и назначением никчемучных руководителей армии и СБУ.
показати весь коментар
01.07.2018 18:33 Відповісти
Золотое-4 давным-давно наше!!!
Что вы гоните!!!
показати весь коментар
01.07.2018 19:04 Відповісти
не совсем видимо и не полностью было
показати весь коментар
01.07.2018 19:07 Відповісти
А хоть бы и с нарушениями минских договоренностей! ПТН ПНХ!
показати весь коментар
01.07.2018 19:11 Відповісти
Нарушений не было.Вот вам и ООС! Молодцы!
показати весь коментар
01.07.2018 20:40 Відповісти
а Путин тут при чём?
показати весь коментар
01.07.2018 21:59 Відповісти
Ты дурак?
показати весь коментар
02.07.2018 07:34 Відповісти
я бы написал тоже самое про Вас, только без вопросительного знака, повторюсь-при чём тут Путин?
показати весь коментар
02.07.2018 16:37 Відповісти
Операция по освобождению территории Украины от оккупанта должна быть с применением тех методов которые для Украины выгодны.
показати весь коментар
01.07.2018 21:02 Відповісти
Все норм! Методы адекватные.
показати весь коментар
01.07.2018 21:05 Відповісти
Для нас не может быть "серых зон", есть территория Украины, которая должна быть освобождена, и как ее будут освобождать (какими средствами и методами) сугубо личное дело государства Украины. А ООС - молодцы, пусть небольшими шагами, но проводит освобождение наших населенных пунктов от российских оккупантов! Так держать! Ждем новых побед!
показати весь коментар
01.07.2018 21:13 Відповісти
Приятная новость, можно сказать обнадеживающая, на фоне негатива распространяемого в отношении ВСУ, такая новость придает надежду, что освобождение наших территорий, не за горами. По ходу, у Командующего ООС, слова с делом не расходятся! Супер!!!
показати весь коментар
01.07.2018 21:23 Відповісти
мужик сказал-мужик сделал!
показати весь коментар
02.07.2018 08:48 Відповісти
Супер так держать. Хорошая новость с фронта. Победа за нами. План командования ООС по наведения мира работает.
показати весь коментар
01.07.2018 21:41 Відповісти
Бойцы ООС молодцы. Мы Вами гордимся. Вы наши герои.
показати весь коментар
01.07.2018 21:44 Відповісти
Теперь, важно обеспечить безопасность мирным жителям поселка, люди должны почувствовать, что вернулись под юрисдикцию Украины, а дети могли спокойно ходить в школу! Земля наша, и по другому быть не может!
показати весь коментар
01.07.2018 21:45 Відповісти
Золотое 4. Мабыць маецца на увазе аколіцы Залатога. Там была серая зона. Адна справа, зайсьці у серую падняць там сьцяг - другая зрабіць моцную лінію абароны. А там, гледячы па карте - нічога такого няма. І з 2 бакоў баевікі. А калі рабіць моцныя пазіцыі то вораг будзе бамбіць іх. Ня зручнае знаходжанне.
Не ведаю што там за узмоцненні на акраінах?
Так навіна ні аб чым. Калі сепары захочуть то яны таксама зойдуць, павесяць свой штандар і па сваіх прапагандысцскіх медыя - скажуць - вось Украіна зноў лжэ. Яны не кантралююць прадмесці Залатога.
показати весь коментар
01.07.2018 22:03 Відповісти
Очень радостное событие, не учитывая того, что Золотое-4 уже несколько лет как находится под украинским контролем.Вот репортаж оттуда, сделанный около года назад:
Как живет прифронтовое Золотое-4 рядом с оккупированным Первомайском? Спецпроект "Война" 19.07.17

https://youtu.be/5bcDa49L35o
показати весь коментар
01.07.2018 22:05 Відповісти
там 5 частей поселка. Золотое-4 у ж/д ветки, а Золотое-5 под сепарами.
показати весь коментар
01.07.2018 22:56 Відповісти
скоро осободим и золотое-5
показати весь коментар
02.07.2018 08:46 Відповісти
откуда знаете?
показати весь коментар
02.07.2018 08:50 Відповісти
Тымчук пообещал.
показати весь коментар
02.07.2018 21:09 Відповісти
Этот Тымчук - звездящая каска. Давно его всерьёз не воспринимаю.

Об'єднані сили взяли під контроль населений пункт Золоте-4, - ІС - Цензор.НЕТ 383
показати весь коментар
01.07.2018 22:10 Відповісти
согласен полностью
показати весь коментар
01.07.2018 22:14 Відповісти
Фейкомёт, но свонго достиг-пробился в ,Раду.
показати весь коментар
01.07.2018 22:16 Відповісти
Вату нампис.
показати весь коментар
01.07.2018 22:48 Відповісти
Лучшеб Дебильцево вернули...
показати весь коментар
01.07.2018 23:38 Відповісти
это скоро
показати весь коментар
02.07.2018 00:51 Відповісти
Малайцы хлапцы! Знiшчайце пуцiнскую пачвару!
показати весь коментар
02.07.2018 07:18 Відповісти
Мужики красавцы, возвращаем территории и с все ближе приближаемся к победе....
показати весь коментар
02.07.2018 08:21 Відповісти
Еще чють-чють осталось! Победа будет за нами! Слава Украине!
показати весь коментар
02.07.2018 09:47 Відповісти
Об'єднані сили взяли під контроль населений пункт Золоте-4, - ІС - Цензор.НЕТ 9926https://www.youtube.com/watch?v=IGP286eWoHw Украинский флаг над Золотым-4. Спустя 4 года.
показати весь коментар
02.07.2018 10:23 Відповісти
"Серая зона" - обозначение из арсенала Гибридной войны.

- "А на нейтральной полосе цветы, необычайной красоты..." (с)
показати весь коментар
02.07.2018 10:30 Відповісти
Золотое 4 более года находится под контролем ВСУ.https://twitter.com/InfoResist/status/1013426055540068352 Об'єднані сили взяли під контроль населений пункт Золоте-4, - ІС - Цензор.НЕТ 3141https://twitter.com/InfoResist/status/1013426055540068352

але народу треба "перамог" ...хоча б якихось .
показати весь коментар
02.07.2018 15:25 Відповісти
Українські військові повністю звільнили селище Золоте-4, яке є однією з п'яти частин міста Золоте Попаснянського району Луганської області. Про це сказав повідомив голова військово-цивільної адміністрації Золотого Костянтин Ільченко.


Він пояснив, що раніше Золоте-4 перебувало у невизначеному статусі, оскільки тільки частина селища була підконтрольна українським військовим. «За ці позиції відбувались бойові протистояння. Зараз небезпечне навантаження на населення Золотого-4 уже зменшено, бо це вже остаточно наша територія, закріплені війська і такого впливу вже не мають російські війська», - сказав Костянтин Ільченко.


За словами Ільченка, зараз у селищі проживає близько 800 людей. Однак точну кількість мешканців ще уточнюють. «У будь-якому випадку селище знаходиться на передньому краї, і, з урахування дальності польоту мінометної міни, воно залишатиметься в зоні ураження. Але сіра зона зменшилась - це факт. Золоте-4 остаточно під українським впливом», - сказав голова ВЦА Золотого.
показати весь коментар
02.07.2018 16:05 Відповісти
https://www.facebook.com/chub.sergey?hc_ref=ARRz65ZyvUMkL1-i81tEp4aVgyppzjv_vEB6MsjT8J3aXEJgB4g-LxG3HdDHa8TL8sI
https://www.facebook.com/chub.sergey?hc_ref=ARRz65ZyvUMkL1-i81tEp4aVgyppzjv_vEB6MsjT8J3aXEJgB4g-LxG3HdDHa8TL8sI Сергей Чуб добавил https://ru-ru.facebook.com/chub.sergey/posts/1954392571278501 3 новых фото .
https://ru-ru.facebook.com/chub.sergey/posts/1954392571278501 19 ч ·
Приїхали підвечір з малими з Золотого, а його виявляється "ЗСУ відвоювало")))
"Перемога", плакав звісношо ...
Ну, а Донікам та іншим переможцям, яких і в мене в друзях багацько, нагадаю:
Батальйонами "Донбас", "Луганськ-1" та частинами ЗСУ уся округа м.Первомайськ з боку Лисичанська та Попасної була звільнена ще в липні 2014р. Дуже багато питаннь виникає, чому саме були залишені більшість цих населених пунктів. Ну, а чому Доніки їх поступово "звільнюють" - то вже зовсім інше питання.
показати весь коментар
02.07.2018 16:17 Відповісти
Тогда поинтересуйтесь у Сергея Чуба который приехал как говорит туда. Интересно какие вопросы задавали мирные жители военным которые зачистили село от сепарской нечисти? ******* в Фб легко, это ведь не мешки ворочить. А вот на 5 канале жители села говорят обратное..Что военные ОС обеспечивают их безопастность.
показати весь коментар
02.07.2018 16:44 Відповісти
ЕКСКЛЮЗИВНИЙ РЕПОРТАЖ ІЗ ВИЗВОЛЕНОГО СЕЛИЩА ЗОЛОТЕ-4: ЯК НАЛАШТОВАНІ БІЙЦІ ООС ТА МІСЦЕВІ МЕШКАНЦІ

Операція тривала кілька тижнів, і завершилася без втрат із боку української армії
Українські військові продовжують облаштовувати смугу забезпечення на Луганщині. Силами кількох підрозділів Об'єднаних сил під повний контроль Києва перейшло Золоте-4, кілька вулиць якого впродовж майже 4-х років перебували у так званій "сірій зоні".

https://www.5.ua/regiony/ekskliuzyvnyi-reportazh-iz-vyzvolenoho-selyshcha-zolote4-iak-nalashtovani-biitsi-oos-ta-mistsevi-meshkantsi-172810.html
показати весь коментар
02.07.2018 16:13 Відповісти
Читайте внимательнее написанное мною. Я НИЧЕГО не написал про Золотое(ые), я написал о термине "Серая зона".
показати весь коментар
02.07.2018 16:26 Відповісти
уже не серая! это территория Украины.
показати весь коментар
02.07.2018 17:29 Відповісти
Сторінка 2 з 2