У "Нафтогазі" заявили про ризики втрати третини транзиту до ЄС через дії окупантів

Про цеповідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко у Twitter.
"За нашими оцінками, третину обсягу газу, який експортується з Росії в ЄС через Україну, буде втрачено, якщо окупаційні сили не перестануть порушувати роботу наших станцій на нещодавно окупованих територіях", – зазначив він.
Напочатку квітня "Оператор ГТС України" повідомив про грубі втручання представників РФ та підконтрольних їм незаконних збройних формувань "ЛНР" в операційну роботу та технологічні процеси транспортування газу через компресорну станцію "Новопсков" у Луганській області.