3 355 8

Данилишин йде з посади голови Ради Національного банку

данилишин,богдан

Про це голова Ради Національного банку Богдан Данилишин повідомив у Facebook.

"14 листопада 2022 року, сплив другий трирічний термін мого перебування на посаді голови Ради НБУ. Як 5-й голова Ради НБУ за час незалежності України, я працював на цій посаді повних два терміни", – написав Данилишин.

Він зауважив, що за 2019-2022 роки під його головуванням було проведено 38 засідань Ради, на яких ухвалено більше 100 рішень.

"В подальшому буду працювати як член Ради НБУ до завершення конституційного терміну призначення", – додав Данилишин.

Як повідомлялося, 14 листопада 2019 року Рада Національного банку переобрала головою доктора економічних наук, професора, академіка НАН України Богдана Данилишина.

Данилишин очолював Раду НБУ із жовтня 2016 року.

Завантаження...