2 679 17

Кабмін звільнив Мустафу Найєма і двох його заступників

найєм

Кабінет Міністрів звільнив Мустафу Найєма з посади голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Укпаїни.

Відповідне рішення Кабмін ухвалив на засіданні у віторок, 18 червня, повідомдяє пресслужба уряду.

Крім цього, Кабмін звільнив Андрія Івка з посади першого заступника голови Держагентства відновлення, а Валерію Іванову ої Валерії Ігорівни – з посади заступниці голови агентства.

Водночас уряд тимчасово поклав виконання обов’язків голови Держагентства відновлення на Романа Коменданта.

Як повідомлялося, Мустафа Найєм написав заяву про звільнення з посади голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури після того, як прем'єр-міністр Денис Шмигаль відмовився погодити його відрядження для участі у Конференції з питань відновлення України у Берліні.

Найєм також заявив про "системні перешкоджання, які не дають подальшої можливості ефективно виконувати повноваження", а також про протидію органів владі роботі очолюваного ним агентства.

9 травня Верховна Рада звільнила Олександра Кубракова з посади посади віцепрем’єр-міністра з відновлення України – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури. Сам Кубраков заявив, що керівництво фракції "Слуга народу" та очільник уряду Денис Шмигаль з ним це рішення не обговорювали.

Топ коментарі
+5
А де ж їх ЗВІТ за витрачені бюджетні кошти та результати дій за функціоналом, як того вимагає РИГламент КМУ??!!
Шмигаль, з своїми, отими члЄнам уряду, кінці у воду ховає, за свою відповідальність/бездіяльність??
Під час свого батракування/заробітків на ахметова, він такого і уявити не міг… За таке, могли прийти прямо до нього додому, з нагрівальним побутовими електроприладами з ДЕТЕК….
показати весь коментар
18.06.2024 17:36 Відповісти
+3
Першокласний негідник і крадій Мустафа Найом, набивши мошну, вирішив залягти на дно.
Ні звітів, де ділись гроші на "защіту електростанцій", ні результатів " діяльності"
показати весь коментар
18.06.2024 18:33 Відповісти
+2
Тепер, усі звільнені з посад, побігли, аж бігом, до ТЦК!
Вони ж військовозобов'язані!
показати весь коментар
18.06.2024 17:38 Відповісти

Завантаження...