Онищенко повернувся до Києва в п'ятницю після закриття сесії парламенту, - Лещенко
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
"Онищенко повернувся до Києва в п'ятницю після закриття сесії парламенту. Примітивізм трюку вражає - поки Верховна Рада перебуває на канікулах, Онищенко буде сипати фразами "я нікуди не тікав" і "я не винен". Тому що ніхто не може затримати депутата до позбавлення імунітету", - написав нардеп.
"Але в сесійні тижні, у вівторок і четвер, коли будуть реальні голоси за зняття з нього недоторканності, фігурант кримінальної справи буде зникати з поля зору слідства. Тому що ніхто не хоче в тюрму", - додав Лещенко.
Нагадаємо, 16 березня Національне антикорупційне бюро України провело обшук в офісі народного депутата Олександра Онищенка. У НАБУ зазначили, що обшуки були проведені в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем під час реалізації природного газу, видобутого в рамках спільної діяльності з ВАТ "Укргазвидобування".
15 червня в офісі Онищенка НАБУ провело повторний обшук. Після цього стало відомо про те, що в Генеральну прокуратуру надійшло подання Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) про зняття недоторканності з народного депутата Олександра Онищенка. А Ситник і Холодницький заявили про розкрадання нардепом "Волі народу" на суму 1 млрд 600 тис. гривень.
16 червня Генпрокурор Юрій Луценко підготував до Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата України Онищенка Олександра.
Сьогодні, 17 червня, Луценко заявив про те, що Онищенко перебуває на території країн ЄС, які підтвердили вірність міжнародним угодам про екстрадицію.
Вбивай, гвалтуй,кради і ніякої відповідальності. О це так "закон" !
Що саме цікаве ,це те що закони в нас працюють однобоко.
Людина в Вінниці (головний люстратор Хорт)порвав портрет порошенко і одразу арештували ,а ця наволоч кацапсяча вкрала 3 мільярди і пофіг ,не арештували !
До сраки цей президент,прокурор, поліцаї. Їм невідомі напевно закони