Кабмін запускає роботу агентства з питань вищої освіти
Кабінет Міністрів України запускає роботу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти й науки.
"Наша головна мета - законним способом почати роботу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Сьогодні уряд прийняв необхідні рішення, тому ми зможемо планомірно запустити роботу Нацагентства у вересні", - зазначила міністр освіти й науки України Лілія Гриневич.
Відповідно до закону "Про вищу освіту" Нацагентство складається з 25 осіб. Для того, щоб воно в повному складі приступило до роботи, уряд дав доручення Міністерству освіти провести довибори 2 членів Нацагентства.
Планується, що довибори відбудуться протягом найближчих двох тижнів.
- А откуда вы возьмете деньги на работу этого агентства?
- Как откуда? Отменим стипендии студентам - и будут деньги...
========
поэтому и стипендии урезают..чтоб членам агенства была зарплата..