8650 відвідувачів онлайн
7 156 23

Нардеп Єднак написав заяву про вихід із парламентської коаліції. ДОКУМЕНТ

Про це повідомляється на сторінці депутата у Фейсбук, передає Цензор.НЕТ.
"Я не побачив рішення уряду про створення робочої групи з напрацювання реформи лісової галузі, чого я вимагав протягом останніх кількох тижнів. Така бездіяльність уряду для мене - це свідчення бажання консервувати корупцію в галузі. Не хочу бути співучасником цієї злочинної бездіяльності", - заявив депутат.

еднак

"Це мій протест проти бездіяльності чинного уряду, адже не бачу зрушень не лише в лісовій галузі - кульгають реформи в енергетиці, економічні реформи. За таку бездіяльність ми відправили у відставку попередній уряд. Дуже шкода, але в мене враження, що й нинішній уряд спіткає та ж доля", - написав Єднак.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Сесійний тиждень Ради закрила в традиційно порожній залі. ФОТО

Єднак був обраний до Верховної Ради за списком політичної партії "Самопоміч". 31 серпня 2015 року "Самопоміч" прийняла рішення про виключення Єднака зі складу фракції у зв'язку з голосуванням всупереч загальній позиції фракції.
Топ коментарі
+6
Брат Митька помирает, ухи денег просит. (с)
показати весь коментар
28.09.2016 17:14 Відповісти
+6
Пока был в коалиции порохоботы молчали, сейчас начнут мочить. Вы предсказуемы до безобразия.
показати весь коментар
28.09.2016 17:45 Відповісти
+4
Крысы бегут в лес с петиного корабля .
показати весь коментар
28.09.2016 17:14 Відповісти

Завантаження...