Авдіївка в понеділок може залишитися без води, - МінТОТ

У понеділок, 5 червня, жителі Авдіївки Донецької області можуть залишитися без води.
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомили в прес-службі Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України."Через обстріли було ушкоджено трубопровод та лінію електропередач, що призвело до зупинки Донецької фільтрувальної станції. Внаслідок цього м. Авдіївка залишилося без водопостачання. Наразі резервуар з водою для потреб міста фактично вичерпаний, поки що відсутня можливість його наповнити. Таким чином, 5 червня Авдіївка може залишитись без води", - йдеться у повідомленні.
Державна служба України з надзвичайних ситуацій наразі розвозить воду вулицями міста. 6 червня співробітники Адветистського агенства допомоги та розвитку привезуть до Авдіївки 5 кубічних метрів води, 9 червня - ще 7 кубічних метрів. Цього об'єму вистачить, щоб заповнити спеціальні резервуари.
Топ коментарі
+11 серджио #327023
показати весь коментар
04.06.2017 17:21 Відповісти Посилання +9 злой крот
показати весь коментар
04.06.2017 17:09 Відповісти Посилання +8 kostjaua5
показати весь коментар
04.06.2017 17:30 Відповісти Посилання