8905 відвідувачів онлайн
2 901 65

Авдіївка в понеділок може залишитися без води, - МінТОТ

дфс

У понеділок, 5 червня, жителі Авдіївки Донецької області можуть залишитися без води.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомили в прес-службі Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

"Через обстріли було ушкоджено трубопровод та лінію електропередач, що призвело до зупинки Донецької фільтрувальної станції. Внаслідок цього м. Авдіївка залишилося без водопостачання. Наразі резервуар з водою для потреб міста фактично вичерпаний, поки що відсутня можливість його наповнити. Таким чином, 5 червня Авдіївка може залишитись без води", - йдеться у повідомленні.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій наразі розвозить воду вулицями міста. 6 червня співробітники Адветистського агенства допомоги та розвитку привезуть до Авдіївки 5 кубічних метрів води, 9 червня - ще 7 кубічних метрів. Цього об'єму вистачить, щоб заповнити спеціальні резервуари.
Читайте також: Донецька фільтрувальна станція знову виведена з ладу, - Зубко
Топ коментарі
+11
Как то получается, что нормальные и порядочные украинцы потихоньку стали в родной стране людьми второго сорта. Им и газ по мировой цене и воду. А украинцам первого сорта, значительная часть которых ненавидит эту страну, все и бесплатно.....
показати весь коментар
04.06.2017 17:21 Відповісти
+9
Что воду выпили щиды? Ах нет,это мирный план,Донецк с водой,а Украинский город Авдеевка без.
показати весь коментар
04.06.2017 17:09 Відповісти
+8
Да этого соя и добивалась.Соевую команду создали после майдана,чтоб погасить патриотизм,после того как овощ,просто сбежал.Они свою миссию выполняют на ура.Если бы у ***** были другие задачи,он бы давно навалился бы.Только ***** офигело от того как люди Украину стали оборонять.Тут конечно перепукало *****.Не ожидало.
показати весь коментар
04.06.2017 17:30 Відповісти

Завантаження...