9909 посетителей онлайн

"Текст по-дебильному написан": Допа предложил отменить пакт Молотова-Риббентропа - с такими психопатами стыдно жить в одной стране

Председатель Харьковской областной государственной администрации Михаил Добкин предлагает отменить пакт Молотова-Риббентропа.

"Этот идиотизм уже бьет через край. С такими психопатами стыдно жить в одной стране. Надо отменять пакт Молотова - Риббентропа! К черту этих идиотов с их гробами и мусором в голове! Пусть проваливают!", - написал М.Добкин в своем микроблоке в Twitter, комментируя фотографию гроба, который с собой носили участники похода к резиденции президента Украины Виктора Януковича "Межигорье" в воскресенье, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс-Украина

Отвечая на комментарий одного из пользователей, руководитель Харьковской обладминистрации добавил: "Это у них не истерика. Они реально другие люди. Вы представляете, что у них в голове вместо мозга, если они гробы по Киеву катают?!".

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Медведчук негодует из-за пикета его дворца: Хотите воевать? Я умею. У нас достаточно сил и возможностей

После этого он опубликовал ряд фотографий со своими комментариями, в частности, новогодней елки на Майдане Независимости в Киеве с подписью "Это елка???" и совместной фотографии лидера парламентской фракции "Батькивщина" Арсения Яценюка с журналистом Виталием Портниковым с подписью "Это их лидеры?". "Если это все правда, то мы действительно в разных странах живем", - резюмировал М.Добкин.

Пакт Молотова-Риббентропа - Договор о ненападении между Германией и Советским Союзом, подписанный 23 августа 1939 года главами ведомств по иностранным делам Германии и СССР (Иоахимом фон Риббентропом и Вячеславом Молотовым).

К договору прилагался секретный дополнительный протокол о разграничении сфер обоюдных интересов в Восточной Европе на случай «территориально-политического переустройства». Протокол предусматривал включение Латвии, Эстонии, Финляндии, восточных «областей, входящих в состав Польского государства» и Бессарабии в сферу интересов СССР, Литву и запад Польши - в сферу интересов Германии.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: "Эколог" Допа и "спортсмен" Гепа. Добкин и Кернес - главные претенденты на антипремию "Золотая вешалка". ФОТО

1 сентября 1939 года Германия начала вторжение в Польшу, а 17 сентября 1939 года на территорию Польши вошли советские войска. Территориальный раздел Польши между СССР и Германией был завершен 28 сентября 1939 г. подписанием договора о дружбе и границе. К СССР отошли территории Западной Украины (нынешних Волынской, Ивано-Франковской, Львовской, Ровенской и Тернопольской областей) и Западной Белоруссии. Позже к СССР были присоединены страны Прибалтики, Бессарабия и Северная Буковина, а также часть Финляндии.

Топ комментарии
+25
Допа *****-вали в Исраель
показать весь комментарий
29.12.2013 21:53 Ответить
+19
вечно эти журналисты ошибаются, не дОпа, а дУпа
показать весь комментарий
29.12.2013 21:54 Ответить
+18
У.Черчилля, крылатая фраза: «Фашисты будущего будут называть себя антифашистами».
показать весь комментарий
29.12.2013 21:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 6 из 6
Левый берег
Увы, но это неосуществимо, ибо поляки терпеть не могут галицаев, как, впрочем, и все прочее население земного шара. Галицаи, с вами никто не хочет жить в одной стране!
показать весь комментарий
30.12.2013 10:04 Ответить
Атас
ще трохи і лівий берег стане правішим за правий
показать весь комментарий
30.12.2013 10:44 Ответить
Я тоже всегда удивлялся удивительной тупости западенцев, пока не узнал о данных Всемирной организации здравоохранения. Именно ВОЗ установила и предупреждает, что острый недостаток йода в воде и пище в Западной Украине является причиной недостаточного умственного развития, начинающегося еще с детства. Если к этому еще добавить генетику польско-австрийских байстрюков, то и получим в результате дебильных евродегенераторов. Поэтому, что бы избежать утилизацию этой дегенеративной биомассы через гражданскую войну, лучше присоединить их к Польше И пусть их утилизацией занимаются поляки, припомнив им истебление сотен тысяч поляков боевиками УПА в годы Второй мировой войны!
показать весь комментарий
30.12.2013 11:15 Ответить
Zoya
Ну... такое написать можно только объеМшись ЙОДУ
показать весь комментарий
31.12.2013 00:06 Ответить
Сам удивляюсь,но в этом,я с Допой согласен на 100%,и пусть это не удивляет бандерлогов,большинство населения Украины тоже.Так что в вопросы о внешнеполитическом курсе Украины,при проведении нужно добавить вопрос о федерализации (пока что).А РЕФЕРЕНДУМ будет!.
показать весь комментарий
30.12.2013 12:04 Ответить
а с чего ты взял
что они сними вместе жить будут. Тебе слово утилизация знакома?
показать весь комментарий
30.12.2013 15:23 Ответить
Юрий
А куда смотрит "гарант конституции" ? Это же призыв к расколу страны. В уголовном колексе есть статья. Или "гарант конституции" видит соломку в чужом глазу, а в своем бревна не видит. МОЛОДЕЦ!!!
показать весь комментарий
30.12.2013 10:10 Ответить
дід Михайло
Для сионістів бопів, кернесів та ін. пакт Молотова-Рібентропа-це свято, яке вони можуть святкувати кожного року тому, що це є початком створення держави Ангела смерті Азраїля,-Азраїль. Спочатку, жидами були створені терорестичні есеровські організації, а потім вже і РСДРП (б-жидів), ВКП (б-жидів) і КПРС. В 30-ті роки жидам не вдалося створити імперію Азраїль на території України, хоча для цього, вже давно, було все підготовлено. З точки зору релігії в Києві вже стояв памятник Архістратегу Михаїлу, заступнику народу Ангела смерті Азраїля, євреїв (Св. Письмо) і було знищено десятки млн. народу українського.
Жиди створили ідеологію нацизму, створили Гітлера і дали йому гроші на велику війну. І виконуючи "священі накази" "святого письма" -"Лише жид є людською істотою, а всі інші народи не є людськими істотами, вони є звірами, яких потрібно винищувати усіма способами, які є."(Бабга Кама 2.6; Загор 1.25а), вони-жиди зіткнули в кривавій бійні ці два створені ними режима. Знищивши міліони невиних людей, на кістках яких, і створили свою державу Азраїль.
Так, що сионістам є що святкувати.
показать весь комментарий
30.12.2013 10:19 Ответить
zoya
Діду,ото Вам так погано?Може,Вам швидку викликати?
показать весь комментарий
31.12.2013 00:09 Ответить
А
Гепа в Допу можуть тільки зеленку пити і іншим пропонувати, бо у них вавка у голові. Нацменшина Европи і нацменшина Азії поділили світ у минулому сторіччі, а зараз нові Харківськи фюрери, влаштовуючи брилляниновий путч, мріють про новий розподіл світу.
Але нехай вони пояснять народу навіщо їх співплеменники розстріляли у Харкові КОБЗАРІВ.
показать весь комментарий
30.12.2013 10:27 Ответить
zoya
Дуже справедливо! Погождуюсь.
показать весь комментарий
31.12.2013 00:13 Ответить
воля
Що до
регіональної влади, то вона руйнує державні скрепи; вона не стала, а
можливо і не була провідником загально державних інтересів, надійним механізмом
забезпечення єдності і територіальної цілісності держави. Москва використовує
регіональну владу для розлому України.

Деякі регіональні політики, та й ті що
світяться на державному рівні, перетворюють політичні партії, профінансовані
зовнішніми силами, в екстриміські організації. Вони не говорять, що ми краще будемо
керувати державою Україною, що ми краще забезпечимо захист конституції, що ми
будемо працювати на відродження української нації і над поверненням українців
до своїх витоків, над поверненням їх мови, якої насильницьким шляхом їх століттями
лишали. Що ми проти панівного становища російської мови і культури.

Ні, вони використовують мовне питання для
політичного тиску на патріотів у владі. Об'єктом атаки вибрали конституцію.
Вони відкрито і широко використовують атрибути і символи чужої держави.
Приймають рішення про регіональну російську мову. Але зрозуміло, що як би не
маскувалась «п'ята колона», вона співає з чужого голосу. Це не Ради приймають
рішення про регіональну мову, рішення приймає Москва. Москві не потрібна ні
російська мова, ні російськомовні - їй потрібна Україна. А мова російська і
російськомовні потрібні як костиль яким можна пустити під укіс державність
України, зруйнувати ідентичність українців.

Тому по - звірячому йде нацьковування
українців Сходу і Півдня на українців
Західної України. Так історично склалось, що Західна Україна є для українців
національним і духовним оберегом - фортецею українства. Я думаю, що це сталось
внаслідок того,що Західна Україна не так довго ходила в Московськім ярмі, а
національний гніт в Австрійсько- Угорській імперії не був таким жахливим як в
Московській. Розмова про другу державну, чи регіональну мову повинно
сприйматись українцями як глибока національна образа, як спротив поверненню
українців до своїх витоків, як спротив повернення українцям того, що у них насильницькі
відібрали і нав'язали чужу мову. Російська мова не помре, вона в Росії -
державна, а українська тільки в Україні і 350 років нищилась.

Сьогодні уже цілком ясно, що українська мова -
гарантія збереження і єдності Держави, її культури. Тому являються злочином всі спроби вульгаризувати вплив української
мови, її значення в культурному розвитку, і як носія духовного і морального вдосконалення
людини.

Всім носіям національного і державного розпаду
треба сказати, що важко найти більш мерзотне, чим слугувати окупантам і колоністам прагнучим знищити твій народ як націю.

В основі Московського проекту - «регіональна
влада» - не тільки мовне питання, але і тиск на центральну владу ( українських
патріотів у владі), вихід із під контролю центральної влади, її послаблення.
показать весь комментарий
30.12.2013 11:12 Ответить
воля
На озброєнні анти українців « регіоналів» -
екстремізм, сепаратизм. В проекті « Схід і Захід» вбивають в голови, що
розколювання держави, її розпад неминучий. Уже російські ЗМІ ставлять під
сумнів легітимність суверенітету Держави Україна.

Культурна експансія, розпалювання ворожнечі між українцями, руйнування ідентичності,
гальмування націє і державотворення: цим
«п'ята колона», анти українці - визначились. Тепер потрібно визначитись
патріотам, державникам. Відсидітись не вдасться. Тут судові позиви на антидержавні дії не допоможуть, тому що діють
гроші і спецслужби сусіда. І Затулін уже не потрібен, є уже місцеві кадри.
Сусід тільки підкидає ідеї і пропозиції, місцеві кадри будуть втілювати.
показать весь комментарий
30.12.2013 11:15 Ответить
СРОЧНО
ЗАВАЛИТЬ ПИСЬМАМИ СБУ, ГПУ, МВД!!! ДОБКИНА НА НАРЫ С КОНФИСКАЦИЕЙ ЗА СЕПАРАТИЗМ И ПРИЗЫВЫ К МЕЖНАЦИОНАЛЬНОЙ РОЗНИ!!!
показать весь комментарий
30.12.2013 11:16 Ответить
Места на нарах не хватит,сначала туда посадят майдаунов,за попытку государственного переворота.
показать весь комментарий
30.12.2013 12:06 Ответить
нікрофіл
усіх не посадять. ЧЕЧНЮ ВБИВАЮТЬ СКІЛЬКИ РОКІВ АЛЕ ВОНА ВІДРОДЖУЄТЬСЯ І ЗНОВУ БОРЕТЬСЯ.
показать весь комментарий
30.12.2013 12:53 Ответить
воля
Українцям треба усвідомити, що ми народ
Європейський і древній,не чужинці і не пришельці - ми господарі в своєму домі, на своїй землі і здатні вирішить всі
проблеми самі без старшого, чи будь якого, «брата». А хто хоче жити з нами, на
нашій землі, (в т.ч. і пани Добкін і Кернес) прийміть просту умову, не нав'язуйте
нам силоміць своє. Що нам потрібно і скільки потрібно ми з вдячністю візьмемо,
якщо ви поділитесь.

Сьогодні, як ніколи, загроза для України
величезна. Може в повсякденні, в боротьбі за виживання не
видно,що Москва рахує Україну як головну ланку в ланцюгу, як головну перешкоду
її устремлінь поновити імперію. Це ж не просто 20 років Москва не вирішує
питання кордонів. Якщо вдасться знищити Україну, то з іншими бувшими
республіками буде легше. Патріотам, всім без винятку, які у владі і не у владі
треба об'єднатись, щоб дати відсіч ненависникам, які розпалюють ворожнечу,
провокують сепаратиські настрої, взяли
на озброєння екстремізм.

Ось що я сказав би своїм братам українцям в Україні.
- Брати мої українці, на Сході і на Заході, Півдні і Півночі - об'єднайтесь, а
то вас об'єднає в роз стрільних списках
і розстрільних шеренгах Московський спецназ. Ви різні, чорняві і русяві,
красиві і не дуже, говорите різними мовами - це не ваша вина. Але ви брати
вічно, бо у вас одна єдина мати - Україна. А матір не зраджують. Не повинна
хибно зрозуміла демократія руйнувати Україну. Об'єднайтесь за ради одного, за
ради Вільної Незалежної Соборної України».


Не пам'ятаю де я читав: - « Народе мій,
коли ти встанеш із колін, коли розправиш плечі?» Як це актуально сьогодні для
українців.
показать весь комментарий
30.12.2013 11:19 Ответить
воля
Вже всі народи Європиюякі були під
Москвою, а тепер мають свою державу, визначились: - незалежність, своя мова,
культура, історія, свої національні Герої і повернення в Європу, тому що це -
безпека і перспектива. Тільки українці ще блукають в пітьмі неправди. Коли ж
прийде наш український провідник? Не хохол, не малорос, не космополіт, а
Прометей, який розгонить пітьму і освітить шлях?

Інколи я в розпачі, охоплює відчай, коли
дивлюсь і слухаю українських манкуртів. Ну думаю це вже
край. А потім заспокоююсь. Довгі століття неволі, небуття, декілька невдалих
спроб відновити свою державу, поразки,помилки і зрада, шкурництво
пристосуванців, але патріоти є, подвижники є, значить українці не знищенні. Господь
Бог і Покрова захищають українців.

Я надіюсь на молодь, вона повинна нести
енергію незалежності і злуки всіх українців. Щоб відродитись треба об'єднатись.
показать весь комментарий
30.12.2013 11:22 Ответить
воля
Сьогодні треба переглянуть українську толерантність-українцям кинуто
виклик. Посягнули на їхнє Все: душу, віру,
державність, історію,мову,матір,землю,сонце.
показать весь комментарий
30.12.2013 11:26 Ответить
zoya
Визначаю для себе як СТАТУС і дякую за всі Ваші коментарі. Є надія,що хоч одна заблудша душа прозріє... Українці живі!
показать весь комментарий
31.12.2013 00:21 Ответить
воля
Сепаратизм,
шантаж розламом України - це найтяжчий злочин, гріх непрощенний, і мав би
каратися страшною карою, як вбивцю матері, а колись і знищенням всього роду і
ніякого прощення
показать весь комментарий
30.12.2013 11:28 Ответить
дід Михайло
Нам потрібні Закони забороняючі жидам працювати на державних посадах і мати бізнес. В Азраїлі такий Закон працює, ні один, навіть напівжид, не має права працювати на державній службі, а нежид немає права створювати свій бізнес на території Азраїлю. А наші жиди, які сиділи по тюрмах, сьогодні володіють, нами створеним добром.
показать весь комментарий
30.12.2013 11:38 Ответить
Покращувач
А **** в стране бардак можно и потихому харьковскою обл.себе хапнуть и прогласить себе царьом автономной республики.Поставить границы вокруг области обнести кругом колючкой впускать по прописке.
показать весь комментарий
30.12.2013 12:44 Ответить
Покращувач
Если украина разколиться бардак только усилиться будет как в чичне теракты безпредел.Так на лет 5-10 пока ситуация нормализуеться.И пусть мер харькова не думает что розкол украины принесет йому и его региону стабильности и процвитание.Перед тем как говорить такие заявы подумай про жителей региона и про будущие страны.А про галицаев которых он не навидит пусть не забывает что все границы з европой у них.И пусти не забывает что через границы западной украины тягают контрабас в страну.Так что не спешите отделяться.Костюмчик то наверное не русского производства.А импорт.
показать весь комментарий
30.12.2013 12:57 Ответить
наталья
добкин зрит в корень
показать весь комментарий
30.12.2013 13:01 Ответить
шо
некому заткнуть глотку харьковским уркам?Харьковчане,я вам удивляюсь!
показать весь комментарий
30.12.2013 15:52 Ответить
сладкая парочка
2 харьковских ублюдка!Допа+гепа=жопа
показать весь комментарий
30.12.2013 15:54 Ответить
а шо
Добкин выражает мнение большинства харьковчан. Нравится вам это или нет, но это так.так думает большинство жителей Харькова. А раскол начали сами жители ЗУ. Как кто-то здесь сказал: не навязывайте нам свою волю.Вы нам тож не навязывайте свою волю, своих героев, как бы вы не усирались, но ваш Бандера с Шухевичем в Харькове вызывают только отвращение, а вы нарочно эту тему нам навязываете. Так чего вы добиваетесь этим? по всей видимости вы сами хотите этого раскола, а сказать прямо не можете, ждёте, чтоб это сказал опонент и обвинить его в раскольничестве.вы давно и планомерно ведёте работу по расколу, только дауны этого не замечают.
показать весь комментарий
30.12.2013 16:34 Ответить
Максим
Не оскорбляй харьковчан. Мы не настолько тупые, чтобы подписываться под галлюцинациями Допы - кокаинового наркомана.
показать весь комментарий
02.01.2014 19:08 Ответить
для 16 14
Євреї Харківа
і харківщини, зупиніть цих двох ваших поців. Харків і харківщина не ваша вотчина і не ваша здобич. Терпіння наше не
безмежне. Вам жити з нами, а вони можуть накликати біду. Тільки ми Україна і українці вирішуємо хто Герої,
кому що надати, кому безсмертя, а кому забуття.
показать весь комментарий
30.12.2013 16:48 Ответить
и шо
та ти можеш врішувати скільки завгодно, хто для тебе герой, тільки нам своїх героїв не неси, самі там їм моліться. бо буде біда точно.
показать весь комментарий
30.12.2013 16:57 Ответить
Станислав
Два жжида- шизофреника терроризируют нашу историческую столицу Украины, и ни за что не отвечают. Горе Януковичу и стране гены-допы- и пр. жидовской жопы.
показать весь комментарий
03.01.2014 01:07 Ответить
QWERT
ДоПа.... И чего ты так разнервничался?..... Ну и то, что гроб по городу таскают? Это даже очень хорошо - гроб на виду у всех, да по городу... Напоминает всем о том, что не все вечны, а особенно о том, ЧТО НЕ ВСЁ ВЕЧНО. Не нужно забывать об этом..... Так что я полностью поддерживаю тех, кто такими флешмобами напоминает всем о вечности, перед которой мы не вечны.

Вспомнился хороший анекдот:
- Привет.
-Привет!!!!!!!!!!!!!!!!
-Твою мать.... Нервный ты какой-то стал...
-Да!!!!!!!!!!!! Стал!!!!!!!!!!!!! Ну и что?!!!!!!!!!!!!!
-Да нет...Всё нормально.... Не нервничай.... А может тебе съездить куда-нибудь?-Да никуда я не хочу ехать!!!!!!!!!!
-Да подожди... Может тебе съездить куда-нибудь? В морду, например?
показать весь комментарий
03.01.2014 01:22 Ответить
Страница 6 из 6