10401 відвідувач онлайн

"Україна має забезпечити справедливий судовий процес на основі ретельного розслідування жахливого вбивства Ноздровської", - посольство Британії

"Україна має забезпечити справедливий судовий процес на основі ретельного розслідування жахливого вбивства Ноздровської", - посольство Британії

Україна має забезпечити справедливий судовий процес на основі ретельного розслідування вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє на своїй сторінці в Twitter посольство Великої Британії в Україні.

"Україна має забезпечити справедливий судовий процес на основі ретельного розслідування жахливого вбивства І. Ноздровської. Верховенство права є першорядним. Ми будемо надалі слідкувати за справою", - йдеться в повідомленні.

Україна має забезпечити справедливий судовий процес на основі ретельного розслідування жахливого вбивства Ноздровської, - посольство Британії 01

Нагадаємо, 1 січня, журналіст Володимир Тимофійчук повідомив, що в річці поблизу села Демидів Вишгородського району знайшли тіло зниклої два дні тому Ірини Ноздровської - сестри загиблої в ДТП Світлани Сапатинської. Пізніше в Нацполіції підтвердили смерть Ноздровської

Ірина Ноздровська два роки добивалася справедливості щодо винуватця ДТП - жителя села Демидів Дмитра Россошанського, який скоїв наїзд у стані наркотичного сп'яніння. Дядько Россошанського на той момент обіймав посаду голови Вишгородського районного суду.

Читайте також: Анастасія Ноздровська вважає, що Россошанський вигороджує справжнього вбивцю матері

8 січня Нацполіція офіційно заявила про затримання підозрюваного у вбивстві Ірини Ноздровської. 9 січня суд заарештував підозрюваного у вбивстві Ірини Ноздровської Юрія Россошанського на 60 діб без права внесення застави.

Топ коментарі
+13
петралексеич уже с поздравлениями віступил...
неловко как-то получится...
показати весь коментар
11.01.2018 12:39 Відповісти
+6
на основе тщательного расследования ужасного убийства
"Україна має забезпечити справедливий судовий процес на основі ретельного розслідування жахливого вбивства Ноздровської", - посольство Британії - Цензор.НЕТ 9920
Виновные назначены, непричастные награждены!
Кому нужно заморачиваться с расследованием, тем более тщательным?
показати весь коментар
11.01.2018 12:57 Відповісти
+5
А разве Британия не знает ,что в Украине бандитская власть и таких убийств много? Почему нет ничего по Амине Окуевой? Ее так же нагло убили среди бела дня и никакого прогресса в расследовании. Никогда не будет в стране порядка, если власть непорядочная и не заинтересована в этом.
показати весь коментар
11.01.2018 12:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
петралексеич уже с поздравлениями віступил...
неловко как-то получится...
показати весь коментар
11.01.2018 12:39 Відповісти
А разве Британия не знает ,что в Украине бандитская власть и таких убийств много? Почему нет ничего по Амине Окуевой? Ее так же нагло убили среди бела дня и никакого прогресса в расследовании. Никогда не будет в стране порядка, если власть непорядочная и не заинтересована в этом.
показати весь коментар
11.01.2018 12:56 Відповісти
Може він мав на увазі Високий суд Лондона? Так ця справа буде слухатись не там.
показати весь коментар
11.01.2018 13:48 Відповісти
Для справедливого розслідування потрібно надіслати слідчих з ФБР та Скотланд Ярду, а наші поліціянти це фальсифікатори кримінальних справ під керівництвом Аброськіна, який вже більше 20 років фальсифікує кримінальні справи! Призначили діда винним у вбивстві Ноздровської, крові немає від 10 колотих поранень шиї!!!!!! хто і як несли тіло 1,5 км до річки ніхто не каже, хто домовлявся з ментами, щоб ті не шукали тіло кілька днів, поки воно розмокне в воді - ніхто не каже! Маємо місцеву мафію до якої входили як вбивці так і менти та місцеві прокурори та судді, які допомагали приховувати злочин! Це не розслідування вбивства, а фальсифікація, бо хочуть показати міжнародним партнерам що влада порошенка ще щось контролює в країні! Результатів реального розслідування - немає! Орудія вбивства немає, мотиву немає, доказів немає, факти не сходяться! А ось намалювався ще один цікавий факт з діяльності Ірини Ноздровської. Ноздровська мала організувати в Києві прес-конференцію одеського активіста, майданівця, учасника АТО Андрія Познякова, який мав розповісти як Одеське СБУ та прокуратура віджимає наркобізнес у одеської поліції під головуванням ще одного кримського мента (колеги Аброськіна) та керівника УМВС в Одеській області Дмитра Головіна. СБУ проводило спецоперацію в Одесі проти наркотрафіку з Пакістану, а закінчилась СПЕЦоперація зміною контролю над наркотрафіком! Про це Андрій Позняков вже неодноразово намагається розповісти в ЗМІ, бо він був залучений працівниками СБУ до спецоперації. Як наслідок Позняков опинився в СІЗО на три місяці, потім ненадовго вийшов і хотів зустрітись зі ЗМІ в Києві і тут вбивають Ірину Ноздровську а сам Позняков зникає!

https://www.facebook.com/bodnar.ua?hc_ref=ARRC70Wm_3lKPiUN_lCduWvTbPWx6ad1kkVb2vuJenHEhXxHpL_7CzTsbX9uc6y2eS8 Alina Bodnar added https://www.facebook.com/bodnar.ua/posts/2029586807315639 a photo and a video

https://www.facebook.com/bodnar.ua/posts/2029586807315639 21 hrs ·

Ррррепост! В Одесі Зник безвісти активіст, майданівець, айдарівець https://www.facebook.com/profile.php?id=100006837844830&fref=mentions Andrey Poznyakov ! Андрій займався викриттям фактів кришування місцевими мєнтами, прокурорами і суддями наркотрафіку! Зник в ніч з 4 на 5 січня! Обставини невідомі!

Тепер детальніше. Навесні 2017 року Андрій був залучений до спецоперації СБУ для роботи по виявленню наркотрафіка з Пакистану в Одесу. Як виявив Позняков пізніше, насправді його використали з метою віджиму наркобізнесу від Голови Нацполіції Одеси Дмитра Головіна для Головного прокурора Одеської області Олега Жученко. Про це він неодноразово відкрито повідомляв!
У вересні 2017 року, в день, коли він мав виїжджати на прес-конференцію (УНІАН) в Київ, щоб публічно відкрити факти цього злочину, Андрія затримують та поміщають у слідчий ізолятор по вказівці цього ж прокурора. Три місяці він провів у камері для довічників. 08 грудня 2017 року строк тримання Андрія під вартою вибіг. 09 грудня 2017 року він вийшов на свободу, але пізніш знову був заарештований під домашній арешт.
11 грудня 2017 Позняков записує звернення до керівника антикорупційної прокуратури Назара Холодницького та Голови НАБУ Артема Ситнікова, висловлюючи побоювання щодо свого життя і проханням особисто прийняти від нього докази щодо "пакистанського наркотрафіку"!
Звільнившись, Позняков продовжував розголошувати факти злочинних дій одеських можновладців! А 05 січня мала відбутися Апеляція прокурорів щодо запобіжного. Позняков навіть не афішував засідання, був впевнений у своїй правоті. Проте в ніч перед засіданням Андрій зникає. Дружина, повернувшись із нічної зміни, виявила, що чоловіка вдома немає. До суду він не доїхав!
А сьогодні було подано клопотання про обрання йому запобіжного заходу!Тобто сьогодні о 17:00 має відбутись засідання по мірі запобіжного для людини, яку ні друзі, ні рідні не можуть знайти вже 5 днів!!! І про зникнення якої написана заява в поліцію. Мєнти списали все на те, що він втік від слідства, тому пошуками займатись очевидно не будуть.Також рідні побоюються, що можливо викрадення було підлаштовано для того аби якраз і змінити запобіжний на тримання під вартою!
Андрій Позняков також займався боротьбою із незаконними будівництвами та нелегальними гральними закладами! Підтримував на судах інших активістів і добровольців, так як він сам у 2015-2016 рр близько року перебував в СІЗО по сфабрикованій справі. У грудні 2016 Позняков приїжджав на суд до https://www.facebook.com/FreeVorobey?fref=mentions Андрій Романюк з посправниками. Тому вважаю, не потрібно пояснювати чому я сьогодні я особливо прошу про репост!
На відео Андрій Позняков пояснює причини свого затримання. Обов'язково перегляньте!
п.с. цікавий дуже факт чи співпадіння. Але організовувати прес-конференцію в Києві Познякову допомагала https://www.facebook.com/profile.php?id=100004890794219&fref=mentions Ірина Ноздровська
В пості позначаю спільних наших з Андрієм Позняковим
друзів по фб. Може знайдуться побратими, які зможуть допомогти.
Контактувати з https://www.facebook.com/neonila.tkacenko?fref=mentions Неонила Нила Ткаченко
показати весь коментар
11.01.2018 13:03 Відповісти
А Великобритания ничего не должна.
БМ это не юридически обязывающий документ.
Особенно если обязывать не кому.
показати весь коментар
11.01.2018 12:40 Відповісти
Багато галасу з нічого.
показати весь коментар
11.01.2018 12:41 Відповісти
***** - путин , иногда ,,, , , а шо рисуют. ?
показати весь коментар
11.01.2018 12:57 Відповісти
убийство человека - это ничого? далеко так зайдем живучи по-новому.
показати весь коментар
11.01.2018 15:33 Відповісти
Да где там справедливость и беспристрастность.....все схвачено в суде, прокуратуре и МВД, коррупционная мафия рулит. Порошенко ничего не сделал для реальной борьбы с коррупцией, только бла-бла.
показати весь коментар
11.01.2018 12:44 Відповісти
Чего это не сделал? Ану не порочьте честное имя Петра Алексеевича, поганые кремлеботы! Еще как сделал: "не можещь победить - возглавь".
показати весь коментар
11.01.2018 12:47 Відповісти
С чего вдруг любая наша система может быть лучшей в мире?
Посмотрите на ПАСЕ, если нет желания наказать нарушителя правил , то нужно изменить правила.
Вот и все. Все просто.
показати весь коментар
11.01.2018 12:48 Відповісти
а патаму шта мы -- лучшие в мире , ,, а вот мир окружающий Украину -- я бы поменял ,.,,, с рашки бы и начал , , на марс телепортировал ,,,
показати весь коментар
11.01.2018 13:03 Відповісти
на основе тщательного расследования ужасного убийства
"Україна має забезпечити справедливий судовий процес на основі ретельного розслідування жахливого вбивства Ноздровської", - посольство Британії - Цензор.НЕТ 9920
Виновные назначены, непричастные награждены!
Кому нужно заморачиваться с расследованием, тем более тщательным?
показати весь коментар
11.01.2018 12:57 Відповісти
Шото они заподозрили. Видать шатуны
показати весь коментар
11.01.2018 12:59 Відповісти
Да ничего они не западозрили.
Просто не хотят выполнять свои обязательства и зубы заговаривают.
показати весь коментар
11.01.2018 13:01 Відповісти
, а какого хрена ваапче бриты обозначились ?, , ирина их громодянин / агент / кредитор. ???
показати весь коментар
11.01.2018 13:04 Відповісти
***
У знаменитого адвоката спрашивают:
- Сколько вы берёте?
- 1000 долларов за 3 вопроса.
- Так дорого???
- Да. И каков будет ваш третий вопрос?
показати весь коментар
11.01.2018 13:04 Відповісти
, Вася -- як завжди , креативен , , . рыспект , и зочод ,,,
показати весь коментар
11.01.2018 13:05 Відповісти
Ирина не правозащитница , она не защищала права человека, а наоборот.
Всем известно, что водитель участник ДТП может отказаться от мед.освидетельствования себя на предмет любого вида опьянения, потому что это нарушение права человека.
показати весь коментар
11.01.2018 13:11 Відповісти
Сколько можно тягать эту "дохлую лошадь"???
показати весь коментар
11.01.2018 13:26 Відповісти
Быдляче-воровская шобла при власти, набрала в силовые структуры, преданных неучей и полных непрофессионалов...Аваков, Югик , даже юридического образования не имеют...Как такие люди могут нормальную работу организовать...? Полно висяков и по линии СБУ... "Україна має забезпечити справедливий судовий процес на основі ретельного розслідування жахливого вбивства Ноздровської", - посольство Британії - Цензор.НЕТ 1566
показати весь коментар
11.01.2018 13:41 Відповісти
Вони не неучі - вони дуже розумні люди. Недобрі, але розумні.
показати весь коментар
11.01.2018 15:04 Відповісти
А у вас министр обороны гражданский.
Иди уже отсюда бундес газовый.
показати весь коментар
11.01.2018 13:43 Відповісти
Так он вроде прошел освидетельствование, которое ничего не выявило! Ни наркотиков, ни алкоголя. А аргументы Ноздровской были только словесные, что якобы в результатах медицинской экспертизы, не была установлена личность обвиняемого. А следовательно нельзя идентифицировать его анализы, как его анализы!

Нет, он не прошел освидетельствование , потому что отказался.
Его личность была установлена полицией при составлении протокола, потом полиция предложила ему пройти освидетельствование, а он отказался.
Поэтому аргументы Ирины ,что он был пьян, были только на словах.
показати весь коментар
11.01.2018 14:24 Відповісти
экспертизу нужно было проводить в течение 3-х часов после события дтп. кровь взяли только через 8 часов и еще 3 дня не делали анализ, потому что его никто не оплатил. то есть все делалось с самого начала, чтобы развалить дело и признать результаты недействительными ввиду нарушений при проведении экспертизы.
показати весь коментар
11.01.2018 15:31 Відповісти
тщательного расследования ужасного убийства Ноздровской

а что в этом убийстве ужасного-то?
убийство как убийство, вполне себе рядовое.
"Україна має забезпечити справедливий судовий процес на основі ретельного розслідування жахливого вбивства Ноздровської", - посольство Британії - Цензор.НЕТ 1650
показати весь коментар
11.01.2018 14:41 Відповісти
Есть ссылка на передачу на Интере , где Ирина зачитывает протокол ДТП, где написано что отказался.
показати весь коментар
11.01.2018 14:56 Відповісти
Отказался проходить и был пьян - две разные вещи не находите ли?

И вообще смотрел опрос односелчан их обоих - никто не верит что этот дед способен был убить и перенести тело, в тоже время от односельчан полный негатив в адрес Ноздровсих, якобы семья полных невменяемых неадеквашек истеричек.
Но односельчане видно что напуганы и недоумевают почему такое внимание, и самое главное почему деда мусолят когда дело белыми нитками шито...
показати весь коментар
11.01.2018 15:08 Відповісти
А я не говорю что он был пьян.
Тем более, если он не был пьян, то зачем было отказыааться.
Прошел бы освидетельствование и ничего бы этого не было.
показати весь коментар
11.01.2018 15:10 Відповісти
пусть она весила всего 45 кг, на сэ нужно, чтобы этот убивця пронес на плече манекен с таким весом полтора км, а мы посмотрим.
показати весь коментар
11.01.2018 15:28 Відповісти
Перес, это прямо вселенский заговор.

И кто же не оплачивал три дня экспертизу ?
Кто должен ее оплачивать ?
показати весь коментар
11.01.2018 15:50 Відповісти
Перес, вы наверное в гарварде изучали какое то американское право и не понимаете что украинское законодательство отличается от законодатедьства США и поэтому делаете умопомрачительные выводы.

Россошанский отказался от процессуального действия , потому что имеет право.
Если делалась другая "экспертиза", то она делалась в частном порядке и должна была оплачиваться Россошанским.
Вы хотите сказать что он специально не оплпчивал три дня, что бы потом эту экспертизу признали с нарушениями , при том что она показала что он был трезв.
показати весь коментар
11.01.2018 15:59 Відповісти
очень жалко бедную женщину, которая добивалась справедливости.
А эта зажравшаяся богатая сволочь убил ее.
Посадить его пожизненно..
показати весь коментар
11.01.2018 16:21 Відповісти
Вы так легко делаете поспешные выводы...
Очевидцы говорят, что Ирина в тот день, когда ее сбили, шла по дороге в горе(ей изменил муж) и кинулась сначала под жигуль который ее еле объехал, и водитель обматерил ее, а затем под ланос(кстати Вам не кажется вам странным что богатая зажравшаяся сволочь ездит на ланосе?) который не смог объехать и сбил ее. Это не снимает вину с водителя он должен нести наказание по закону.

Все мутно и в обвинении отца убийцы Ирины.
Но зачем разбираться и думать, по ТВ все уже сказали, даже сам гарант уже всех поздравил...
А сколько пробелов осталось?
Нет же посдаить пожизненно, расстрелять!
Помните историю Чикатило?
Поищите сколько людей невинных было расстреляно пока не поймали Чикатило.
Не думаете что слишком все странно и поспешно?
Вам нравится что вам уже навязали идею, и продолжают ее раскручивать?
показати весь коментар
11.01.2018 17:12 Відповісти
І КОМУ ВИ ЦЕ ГОВОРИТЕ -*******???
показати весь коментар
11.01.2018 18:46 Відповісти