10644 відвідувача онлайн

Суд дозволив юристам Приватбанку судитися з Коломойським, - Українські новини

Про це, як повідомляє Цензор.НЕТ, пишуть "Українські новини" із посиланням на представника прес-служби Національного банку.

"Цю забезпечувальну міру скасовано", - сказали в прес-службі.

Зазначимо, що рішення про заборону юристам Приватбанку судитися з Ігорем Коломойським в українських і закордонних судах було ухвалено 4 січня.

Тоді ж Київський райсуд Одеси відкрив провадження за позовом Коломойського до НБУ, Міністерства фінансів, Приватбанку, Kroll Associates U.K., AlixPartners Services UK LLP, Hogan Lovells International LLP, "Астерс Консалт" і "Астерс" про захист честі та ділової репутації.

Коломойський просить спростувати інформацію, поширену в сюжеті одеської телекомпанії "АРС" від 21 грудня 2016 року. У ньому йшлося про те, що Коломойський "вивіз з України стільки коштів, скільки Україна протягом трьох років витратила на оборону".

Топ коментарі
+6
Я не могу утверждать, что украл или нет Беня. Но, то что он не дал Днепру загорется, это факт. А кто и сколько нагрел на майдане и АТО руки мы ещё долго считать будем.
показати весь коментар
15.01.2018 21:06 Відповісти
+4
Всі навколо фуйові .І МВФ і ЕС з США і нарід фуйовий, всі поголівно агєнти кремля.І підїзди не миті і лампочки не вкручені і сміття не винесене. Офшори то фейк, лист то фейк,светрик то фейк,ригі у БПП то фейк,корупція то фейк. Все фейк.Один лиш сивий батько нації не фейк. Наш Бог. Славімо його!
показати весь коментар
15.01.2018 20:24 Відповісти
+4
Во всяком случае он обратился в суд. Лолита по ходу только в фейсбук.
показати весь коментар
15.01.2018 20:28 Відповісти

Завантаження...