Правозахисниця Ноздровська тричі потрапила в поле зору камер спостереження перед вбивством, - МВС. ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на департамент комунікацій МВС, перший раз камери зафіксували Ноздровську на перехресті вулиць Банкової та Інститутської о 15:40. За кілька хвилин вона пройшла через турнікет на станції метро "Хрещатик". Через півгодини - о 16:11 камери спостереження фіксують її востаннє - на виході зі станції метро "Героїв Дніпра".
Топ коментарі
+2 Паровоз на Соломенке
показати весь коментар
16.01.2018 20:34 Відповісти Посилання +1 Юра Юрьев #364383
показати весь коментар
16.01.2018 17:34 Відповісти Посилання +1 Олєкса Москаленко
показати весь коментар
16.01.2018 17:47 Відповісти Посилання