12772 відвідувача онлайн

Нацполіція покаже оперативне відео останніх хвилин життя правозахисниці Ноздровської. ВIДЕО

Національна поліція вирішила показати оперативне відео у справі про вбивство юристки Ірини Ноздровської.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в анонсі телепередачі "Поліцейська хвиля", опублікованому на сторінці МВС у соцмережі. У поліції обіцяють показати ексклюзивні кадри про останній день життя Ноздровської.

Нагадаємо, 1 січня, журналіст Володимир Тимофійчук повідомив, що в річці поблизу села Демидів Вишгородського району знайшли тіло зниклої два дні тому Ірини Ноздровської - сестри загиблої в ДТП Світлани Сапатинської. Пізніше в Нацполіції підтвердили смерть Ноздровської

Ірина Ноздровська два роки добивалася справедливості щодо винуватця ДТП - жителя села Демидів Дмитра Россошанського, який скоїв наїзд у стані наркотичного сп'яніння. Дядько Россошанського на той момент обіймав посаду голови Вишгородського районного суду.

Читайте також: Дочка Ноздровської про розслідування вбивства матері: "Справу має контролювати народ"

8 січня Нацполіція офіційно заявила про затримання підозрюваного у вбивстві Ірини Ноздровської. 9 січня суд заарештував підозрюваного у вбивстві Ірини Ноздровської Юрія Россошанського на 60 діб без права внесення застави.

Топ коментарі
+35
Покажите лучше камеру, в которой будет сидеть нынешнее правительство.
показати весь коментар
15.01.2018 15:23 Відповісти
+22
Хто би вона не була, але її лишили життя проти її волі та з такою жорстокістю. Вбиство безумовне замовне і затриманий ніби вбивця, вбивцею не являеться. Тому такий і резонанс бо всі це розуміють.
показати весь коментар
15.01.2018 15:35 Відповісти
+15
Шоколадное, забыл хозяев своих?
показати весь коментар
15.01.2018 15:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Покажите лучше камеру, в которой будет сидеть нынешнее правительство.
показати весь коментар
15.01.2018 15:23 Відповісти
а какое у тебя елчин нынешнее правительство?и нафига нам знать о твоем правительстве? Нацполіція покаже оперативне відео останніх хвилин життя правозахисниці Ноздровської - Цензор.НЕТ 117
показати весь коментар
15.01.2018 15:37 Відповісти
Шоколадное, забыл хозяев своих?
показати весь коментар
15.01.2018 15:46 Відповісти
нынешнее правительство у ***** -медвед возглавляет, на нары ему давно пора, а ***** в расход Нацполіція покаже оперативне відео останніх хвилин життя правозахисниці Ноздровської - Цензор.НЕТ 1634 Нацполіція покаже оперативне відео останніх хвилин життя правозахисниці Ноздровської - Цензор.НЕТ 8888
показати весь коментар
16.01.2018 12:34 Відповісти
Гросельмана не трожь, он у нас о народе волнуется
показати весь коментар
15.01.2018 15:43 Відповісти
https://censor.net/user/414584 кацапушка ,а ты как тут? Нацполіція покаже оперативне відео останніх хвилин життя правозахисниці Ноздровської - Цензор.НЕТ 9296 в сад
показати весь коментар
15.01.2018 16:22 Відповісти
Їдь до себе в Азербайджан та сади за грати свій уряд, тобі ж ніхто не заважає Нацполіція покаже оперативне відео останніх хвилин життя правозахисниці Ноздровської - Цензор.НЕТ 8429
показати весь коментар
15.01.2018 22:40 Відповісти
Чому така увага до цього злочину- є багато інших і вже успішно забутих? Що це за активісти на галенвагенах? Чи це правда, що ноздровська працювала на передвиборчий штаб регіоналів? Навіщо було опускатися до рівня участі у токшоу, двічі?!
http://edinstvennaya.ua/leisure/show-movie-serial/3523-sledstvie-vedut-ekstrasensy-16-letnyuyu-devochku-muchayut-nochnye-koshmary-14032016
https://www.youtube.com/watch?v=SvPnUTqDtwc
показати весь коментар
15.01.2018 15:24 Відповісти
она была не лучше, чем терпила (бл*ядина) с Врадиевки...
та тоже, хотела ментов на счетчик поставить да не получилось...
показати весь коментар
15.01.2018 15:37 Відповісти
А було за що "мєнтов на щьотчік ставіть"? І чому ж вони, мєнти, не написали про це заяву, а банально згвалтували і мало не вбили. Захисники закону, мля!
показати весь коментар
15.01.2018 16:55 Відповісти
она сначала согласилась добровольно "отработать" а потом напилась и заартачилась, мол всех посажу...
посмотри ее историю после того как она деньги получила...
и нефик меня спамить, если не знаешь!
показати весь коментар
15.01.2018 17:17 Відповісти
А ти, я так дивлюся, інсайдер. В курсі всієї ситуації зсередини. Вона може бути ким завгодно, ********, курвою, самою гулящою мразотою, поки вона не порушує закон, то її особиста справа.А от до покидьків у погонах є запитання:
- що вони робили з нею поряд без споднього, такі моральні авторитети?
- як вийшло, що вони, у відповідь на протиправні дії проти них самих, перетворилися на вбивць. Напевне тому, що і раніше такими були, був досвід. От тільки у цьому випадку не вийшло по тихому, все сплило на люди.
І нарешті: місце твоє у спамі, там і сидітимеш. Бажаю тобі побільше досвіду спілкування з отакими мєнтами. А потім яке-небудь чмо, на кшталт тебе, буде тебе обливати лайном і доводити, що оті самі мєнти повністю праві, а ти -"бл*діна".
показати весь коментар
16.01.2018 18:17 Відповісти
У Врадіївці вже не раз пропадали молоді дівчата (жінки) яких потім знаходили вбитими і насилуваними. Зрозуміло, що на слід маньяків вийти ніяк не вдавалося. Аж поки одну таки не добили і вона вижила.
Чому ж "*******" мєнти завжди вбивали? А що це якраз були вони нема сумнівів. Бо криша у облвідділі і сам себе не знайдеш як убивцю. А через те вбивали( хоча багато "******" погодилися б і за невеликі гроші віддатися) тому, що з жиру хотілося особливого сексу. Як у сусідньому районі полювання на звірів вже приїлося, то вирішили пополювати на людину (хай і бомжа, але ж людину). Я про справу лозінського.
Я б ніколи б не думав про цю версію вбивств-згвалтувань, коли б не прочитав в Дюма про одного князя з росії, який шлюх для особливого відчуття при оргазмі душив до смерті. Мєнти равлєкалісь подібним чином. Їм якраз потрібна була смерть жертви.
показати весь коментар
16.01.2018 19:24 Відповісти
тот бомж тААк достал лозинского, что у последнего нервы не выдержали...
этот бомж доставал его неоднократно, лозина просил милицию и заявы писал, все бестолку.. т.к. нет у нас такой ответственности...
раньше при плохом совке их хоть изолировали в тюрьмы, они там шили перчатки и не брызгали слюной с туберкулезом на детей..
вроде как и не по людски, но мля, что с ними делать? их все больше и больше....
показати весь коментар
17.01.2018 08:38 Відповісти
Есть такая категория людей, кто-то их называет говноедами, кто-то пи***ми. Так вот та терпила врадиевская была из этой категории. Давала всегда и всем, а тут получив отказ у местного быдла сорвало крышу, мол чем мы хуже на тебе кирпич в лицо. Сильное желание подбить бабла затмило разумные меры раздутия сего движения. Обиженные и обделенные интеллектом селюки, решили воспользоваться случаем и показать, что они не полное говно. Перестарались, бабло ушло как обычно.
ЗЫ преступников никак не оправдываю.
показати весь коментар
15.01.2018 17:21 Відповісти
Это что ещё за "фишка" сегодня на Цензоре-отмазывать отморозков-убийц? Команда из соевой будки?
показати весь коментар
15.01.2018 17:36 Відповісти
По второй ютубовской ссылке - с 28:53. На ИНТЕРЕ! Да еще и в такой низкопробной передаче принимать участие!?
показати весь коментар
16.01.2018 09:23 Відповісти
та не противно...просто чья то диверсионная заготовка пошла не по плану...все уже подготовили,блокаду устроили,распиарили-но не тут то было...
показати весь коментар
15.01.2018 15:39 Відповісти
Просто в неї були друзі. Київські активісти знають, співрацюють, підтримують одне одного. А Ви менше тут патякайте про що не знаєте.
показати весь коментар
15.01.2018 17:05 Відповісти
напоминает Надю .....Савченку. Завели целую страну, а по выходу сепара получили со званием Героя. И заднюю дать как-то не то, и за нее стыдно Нацполіція покаже оперативне відео останніх хвилин життя правозахисниці Ноздровської - Цензор.НЕТ 197
показати весь коментар
15.01.2018 17:22 Відповісти
И по чьему заказу в СМИ постоянно муссируеться Ноздровская? Одна - две статьи было бы достаточно но тут идет массовая ежедневная накачка информацией о раньше никому не известной женщине!! Зачем и кому это надо?
показати весь коментар
15.01.2018 15:31 Відповісти
Неуж то олигархам?
показати весь коментар
15.01.2018 15:46 Відповісти
нікому, крім самої, сильна та незалежна Україна не потрібна. США не виключення. У них свої інтереси.
показати весь коментар
15.01.2018 18:32 Відповісти
кто не согласен тот зрадофил
показати весь коментар
15.01.2018 18:26 Відповісти
В мутной воде из бюджетного корыта хлебать проще
показати весь коментар
15.01.2018 16:22 Відповісти
Тут багато хто запитував чому саме Ноздровську назвали правозахисницею.
Все дуже просто. Жінка, котра загинула мстячись сім'ї людина котра збила машиною її сестру- до речі, водій сидить- це побутове вбивство.
А от якщо її назвати правозахисницею- це чудова можливість попіаритись для політиків. Це справа, з якої можна роздути скандал на весь світ.
показати весь коментар
16.01.2018 15:59 Відповісти
Лолобот, почему маленькими буквами и не подчеркнуто?
показати весь коментар
15.01.2018 15:35 Відповісти
правильно...правозащитники вытаскивают из тюрьмы,а она засадить хотела Нацполіція покаже оперативне відео останніх хвилин життя правозахисниці Ноздровської - Цензор.НЕТ 9521.и кажись засадит,но только ценой своей жизни.бойтесь желаний,они иногда сбываются
показати весь коментар
15.01.2018 15:41 Відповісти
То есть, прокуроры апо-гыговски, априори не могут быть ПРАВОзащитниками? И это при том, что они должны следить за соблюдением законности (права). Браво!
показати весь коментар
15.01.2018 15:51 Відповісти
Не звертайте увагу на ботів - тепер ВСЯ машина пропаганди мінстець буде спрямована на те , аби відволікти увагу від цього вбивства !
показати весь коментар
15.01.2018 16:03 Відповісти
А приведіть хоч один приклад прокурора-правозахисника. І у прокуратури відібрали функції загального нашляду (соблюдение законности) , залишивши підтримку обвинувачення з боку держави. Як правило, правозахисники захищають від свавілля держави. А прокурор діє від імені держави.
показати весь коментар
15.01.2018 18:37 Відповісти
"Юрыст", читай КПК України - там написано, чим повинен займатися прокурор, і чим він з великим старанням не займається на догоду "клієнтурі" і своєму начальству.
показати весь коментар
15.01.2018 19:39 Відповісти
а що то таке "правозахисник"?
показати весь коментар
16.01.2018 08:34 Відповісти
Хто би вона не була, але її лишили життя проти її волі та з такою жорстокістю. Вбиство безумовне замовне і затриманий ніби вбивця, вбивцею не являеться. Тому такий і резонанс бо всі це розуміють.
показати весь коментар
15.01.2018 15:35 Відповісти
ты чтоли убийца, раз так категоричен?
показати весь коментар
15.01.2018 17:24 Відповісти
Сьогодні почув, що Ноздровська була помічником депутата... Тетяни ЧорноволНацполіція покаже оперативне відео останніх хвилин життя правозахисниці Ноздровської - Цензор.НЕТ 8100 Упс, несподіваночка яка. І Чорновол мовчить - нічого сказатиНацполіція покаже оперативне відео останніх хвилин життя правозахисниці Ноздровської - Цензор.НЕТ 9741
показати весь коментар
15.01.2018 15:41 Відповісти
А Чоровол мовчки допомагала родині.
показати весь коментар
15.01.2018 17:06 Відповісти
А хіба не має кому кричати? Одні кричать про зраду, інші -працюють, допомагають.
показати весь коментар
15.01.2018 18:38 Відповісти
Ти, особливо, допомагаєш тим, що грабують і ножиком штрикають горлянки тим, що опираються.
показати весь коментар
15.01.2018 18:55 Відповісти
И никого не заинтересовал заголовок:
оперативное видео последних минут жизни правозащитницы Ноздровской

...простите, это КАК? Если это реконструкция, то оперативным видео она не является. Если же реальная видеозапись, то
а) откуда она взялась?
б) кто убивец?
показати весь коментар
15.01.2018 15:41 Відповісти
Може камери десь біля зупинки або реєстратори автомобілів. Мабуть реєстратори
показати весь коментар
15.01.2018 16:10 Відповісти
Мы все сейчас видим последние минуты воровской шайки,получивших власть на СВЯТОЙ крови ГЕРОЕВ УКРАИНЫ !!!
показати весь коментар
15.01.2018 15:43 Відповісти
Странная история. Есть ощущение что публику обманывают. Смотришь на этого дедуганчика и понимаеш , что не он убил, очень уж возрастной и вялый. Я знаю окрестности Демидова и эту речку, от остановки где они якобы случайно встретились очень далеко, даже крепкий мужчина вряд ли дотащит труп только на машине. А вобще там трасса оживленная невороятно убить и протащить труп незачемеченным ну абсолютно невозможно. Так же как на Хрещатике это было бы незвозможно так и там.
показати весь коментар
15.01.2018 15:44 Відповісти
Вопрос понятньій контрреволюция холуя курченко - сракашвили захлебьівалась и требовалась срочно новая тема - злочинноі владьі, а тут такой случай. В действительности кремлеботам насрать на трагедию им нужен повод нагнетать потому, что Украину победить невозможно иначе, чем изнутри.
показати весь коментар
15.01.2018 15:44 Відповісти
Что там по Шеремету????
показати весь коментар
15.01.2018 15:47 Відповісти
Дебильньіе кремлеботьі которьіе не имеют ни чести ни стьіда ни совести пьітаются исользовать трагедию и горе в своих идиотских пропагандистских целях и лезут на украинские сайтьі под разньіми прокси - хотя скотское их козлиное нутро от єтого не меняется.
показати весь коментар
15.01.2018 15:50 Відповісти
Он як риго-соєві боти з мінстець-ферми лайно заливають. Наче покійна відстоювала тільки інтереси родини (а що їй було робити, коли мусора нічого не робили?), була істеричкою (написала одна потвора) тощо. Але, як кажуть бухгалтери, вибачаюсь за можливий певний цинізм, у сухому залишку два трупи. Одну людину збив на переході наркоман (папаша та дядько якого замазані риго-соєвим лайном по вуха), а другу зарізали та катували відморозки, пов'язані з родиною виродків-россошанських (не виключено, що її могли вбити і силовики, як покійну Окуєву). І ніяка мінстець-потвора не каже про два трупи, а тільки про те, що ЗМІ розхитують соєву будку. Це вже за межею...
показати весь коментар
15.01.2018 15:57 Відповісти
They simply defend their right to kill innocent people without being brougt to justice.
показати весь коментар
15.01.2018 17:59 Відповісти
Нацполіція покаже оперативне відео останніх хвилин життя правозахисниці Ноздровської - Цензор.НЕТ 3370 https://censor.net/user/204761

Он як риго-соєві боти з мінстець-ферми лайно заливають. Наче покійна відстоювала тільки інтереси родини (а що їй було робити, коли мусора нічого не робили?), була істеричкою (написала одна потвора) тощо. Але, як кажуть бухгалтери, вибачаюсь за можливий певний цинізм, у сухому залишку два трупи. Одну людину збив на переході наркоман (папаша та дядько якого замазані риго-соєвим лайном по вуха), а другу зарізали та катували відморозки, пов'язані з родиною виродків-россошанських (не виключено, що її могли вбити і силовики, як покійну Окуєву). І ніяка мінстець-потвора не каже про два трупи, а тільки про те, що ЗМІ розхитують соєву будку. Це вже за межею...
показати весь коментар
15.01.2018 18:51 Відповісти
Перед парламентськими виборами , Ноздровська працювала в штабі партії ,, Відродження " у бувшого депутата від БЮТ , а потім партії ригионів , Яценко ! Її цей же депутат , звинувачував у пропажі великої суми грошей і погрожував їй !
Так що у цієї ,, правозахисниці ", ворогів вистачало , але я засуджую ї вбивство !
показати весь коментар
15.01.2018 16:03 Відповісти
Нацполіція покаже оперативне відео останніх хвилин життя правозахисниці Ноздровської - Цензор.НЕТ 8062
показати весь коментар
15.01.2018 18:30 Відповісти
http://www.pravda.com.ua/articles/2018/01/15/7168426/
показати весь коментар
15.01.2018 16:05 Відповісти
Працювала юристом у антона яценко!
показати весь коментар
15.01.2018 16:07 Відповісти
Ууухх! Шо тут за штинь такий стоїть? Тут всіх просто рве на шматки! Я шось пропустив?
показати весь коментар
15.01.2018 16:08 Відповісти
Is your job making you ill?
показати весь коментар
15.01.2018 17:49 Відповісти
Убит обычный человек который выступил против системы ...убийца также простой человек у которого родственник судья и тут всплыла вся гниль реформированной системы о которой барыга и его свита вещает на всех СМИ об "успешных и масштабных переменах" в стране.Это просто пи#дец!
показати весь коментар
15.01.2018 16:13 Відповісти
лучший коммент
показати весь коментар
15.01.2018 17:49 Відповісти
https://censor.net/user/390281

Убит обычный человек который выступил против системы ...убийца также простой человек у которого родственник судья и тут всплыла вся гниль реформированной системы о которой барыга и его свита вещает на всех СМИ об "успешных и масштабных переменах" в стране.Это просто пи#дец!
показати весь коментар
15.01.2018 23:13 Відповісти
Буквально вчера в Перми в 127 школе зарезали девять человек однако для кремлеботов єто обьічное и не проявляет всю гниль власти РФ. А вот в Украине если кого запор или понос или вообще єто липецк, шеколяд и явно пеця виноват. Кремлеботьі дебильі смените пластинку.
показати весь коментар
15.01.2018 17:00 Відповісти
"Кремлеботьі дебильі смените пластинку."))))

Самокритично.Сидоров-Иванов-Петров)))..похвально...
показати весь коментар
15.01.2018 17:38 Відповісти
Это вы на Эхе не бывали.
показати весь коментар
15.01.2018 20:35 Відповісти
Порошенко доволен, что быстро нашли убийцу, но только один вопрос - это действительно убийца, или вам быстрее дело закрыть, а он или не он - наплевать...
показати весь коментар
15.01.2018 17:19 Відповісти
Нацполіція покаже оперативне відео останніх хвилин життя правозахисниці Ноздровської - Цензор.НЕТ 6481
показати весь коментар
15.01.2018 17:51 Відповісти
Смерть Ноздровської була використана для піару Тимошенко і Саакашвілі.
У охоронців Тимошенко і Саакашвілі є алібі на час вбивства Видатної Правозахисниці?
показати весь коментар
16.01.2018 15:59 Відповісти