Байден: У Волкера недостатньо повноважень для вирішення ситуації на Донбасі

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода, про це колишній віце-президент США Джозеф Байден заявив під час виступу в Раді з міжнародних відносин у Вашингтоні.
"Волкер – авторитетний хлопець, авторитетний. Але Курт, як мені відомо, не володіє повноваженнями чи спроможністю, щоб вийти і сказати: якщо ви це не вирішите, то підете", - сказав Байден.
На його думку, Волкеру не було надано достатньо важелів жорсткішого впливу на керівництво України як в рамках реалізації Мінських домовленостей, так і щодо боротьби з корупцією.
Сам Курт Волкер чи його представники не коментували висловлювання Байдена.
Крім того, Джозеф Байден, який в адміністрації Барака Обами опікувався питаннями України, високо оцінив рішення нинішнього керівництва Білого дому надати Києву летальну зброю. Також він зазначив, що більш слабка політика США щодо України веде до відступу від здійснення нею антикорупційних реформ.
Дальше Украина 2014, опять спустят, кто будет следующий? Латвия? Литва?
Как на меня - банальная отработка маршрута экстренной эвакуации..потому как улетать больше некуда..