9105 відвідувачів онлайн

КААС підтвердив стягнення з "Приватбанку" на користь банку Суркісів 364 млн грн

КААС підтвердив стягнення з "Приватбанку" на користь банку Суркісів 364 млн грн

Київський апеляційний адміністративний суд (КААС) 5 лютого залишив чинним рішення Окружного адміністративного суду Києва від 17 травня 2017 року, яким з "Приватбанку" стягують 364 млн грн.

Справа стосувалася пов'язаності "Акцент-Банку" сім'ї Суркісів із "Приватбанком", екс-власником якого був олігарх Ігор Коломойський, повідомляє прес-служба "Акцент-Банку".

Раніше Окружний адмінсуд Києва у справі №826/20239/16 не визнав "Акцент-Банк" пов'язаним з "Приватбанком" і рішенням від 17 травня присудив сім'ї Суркісів понад 364 млн грн. Крім цього, він ухвалив повернути "Акцент-Банку" понад 5,5 млн грн невиплачених відсотків.

Відповідачі в особі НБУ з такими рішеннями не погодилися й оскаржили постанову ОАС Києва в Київському апеляційному адмінсуді (КААС). Головуючим у справі "Акцент-Банку" в КААС був суддя Михайло Кобаль (не пройшов переатестацію!). Однак за підсумками розгляду, який затягнувся більш ніж на півроку, КААС прийняв сторону "Акцент-банку" і відкинув аргументи НБУ, а також нової адміністрації "Приватбанку".

Таким чином, суд погодився з доказами представника Суркісів про те, що "Акцент-Банк" з "Приватбанком" нібито не мають загальної інфраструктури, а ліцензійні договори, передане в користування програмне забезпечення, укладені між банками договори відступлення прав вимоги, використання однакових типових форм договорів/бланків, "трудова міграція" ще не говорять про наявність ознаки пов'язаності. Не порахував суд такою ознакою і доступ "Приватбанку" до звітності та інформації про клієнтів "Акцент-Банку", мотивуючи це тим, що НБУ не довів, що такий доступ порушував його нормативні акти або використовувався для проведення операцій в інтересах "Приватбанку"

Ще один важливий момент стосується часток Суркіса в статутному капіталі ТРК "Студія 1+1", ТОВ "Гравіс-Кіно", ВАТ "Телекомпанія "ТЕТ", які, на думку суду, не доведені.

Зазначимо, що згідно зі структурою власності "Акцент-Банку", розміщеною на офіційному сайті, остаточними ключовими учасниками ПАТ "Акцент-Банк" є Суркіс Григорій Михайлович, Суркіс Ігор Рахмільович, Суркіс Світлана Григорівна, Суркіс Марина Ігорівна та Алексія Олександру. І.Суркіс як власник істотної участі в "Акцент-Банку" підпадає під ознаки особи, яка має істотну участь у пов'язаній особі "Приватбанку" - ТРК "Студія 1 + 1".

Структура власності ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1" свідчить про те, що власником істотної участі тут є Ігор Суркіс, а Ігор Коломойський - кінцевим бенефіціарним власником.

Топ коментарі
+4
Поздравляю. Опять перемога? Теперь украинский бюджет финансирует всех олигархов и рыгоаналов. Класно Беня с Барыгой грабанули страну на сотни миллиардов, не правда ли?
показати весь коментар
06.02.2018 11:16 Відповісти
+3
Тягнибок твой такой же поц - кремлевский халуй как и барыга шеколадная ...
показати весь коментар
06.02.2018 11:17 Відповісти
+3
В се идет по плану. 160 млрд. грн вывели владельцы из Привата.. 160 млрд. закачали народных денег... И суды в Украине, насквозь коррумпированные всегда будут прнимать сторону Суркиса и Бенциона.
показати весь коментар
06.02.2018 11:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
все идет по плану, жалко хороший банк был.
показати весь коментар
06.02.2018 11:08 Відповісти
А-банк був створений саме для того щоб після банкрутства Приватбанку, забрати на новий банк найцінніше - мережу банкоматів та терміналів, яка складається з сотень тисяч устройств і є найбільш цінним активом Приватбанку. Все решта орендоване, або не має цінності! Саме тому А-банк має такий самий зелений колір як і Приватбанк і банкомати та термінали Приватбанку!!! Все це пограбування тисячоліття - вже вкрадено 160 млрд грн, які виділені на рефінансування Приватбанку, тепер ще буде розграбоване майно! рошен за все це відповість своїми статками!
показати весь коментар
06.02.2018 11:15 Відповісти
суд приняв бабло,по другому не может-коррупция! КААС подтвердил взыскание с "Приватбанка" в пользу банка Суркисов 364 млн грн - Цензор.НЕТ 3834 КААС подтвердил взыскание с "Приватбанка" в пользу банка Суркисов 364 млн грн - Цензор.НЕТ 65
показати весь коментар
06.02.2018 11:17 Відповісти
Акцент-банк, А-банк це фактично віртуальний банк, там не було нічого власного, все працювало на системах Приватбанку!!!! Як це можна визнати Акцент-банк не пов'язаним з Приватбанком! А-банк не мав своїх телекомунікаційних мереж, своїх серверів, своєї бази клієнтів, свого персоналу, це все було Приватбанківське!!!!! Це все дуже просто перевірити, А-банк не купляв обладнання і не оплачував рахунки за телекомунікаційні послуги, тому що він працював на технічній базі Приватбанку!!!!! Судді разом з бандою рошена вкрали у держави 364+5,5 млн грн!!! і за це буде трибунал!!!
показати весь коментар
06.02.2018 11:10 Відповісти
Игорь выше я писал, почему КААС подтвердил взыскание с "Приватбанка" в пользу банка Суркисов 364 млн грн - Цензор.НЕТ 6616
показати весь коментар
06.02.2018 11:19 Відповісти
Ну вот Убер не имеет в своей собственности ни одной машины, но это не мешает ему быть самой большой в мире системе вызова такси. Просто не нужно слушать Гонтареву, которая с потолка решила, что практически все крупные клиенты старого Привата - это связанные лица.
показати весь коментар
06.02.2018 11:31 Відповісти
Банк не може не мати свого майна, свого банкінгу, своєї бази клієнтів, своїх систем обслуговування, своїх спеціалістів які обслуговують роботу банку! Якщо банк не має всього цього то це не банківська установа - це віртуальний банк, частина іншого банку! Жодних грошей Суркісам віддавати не мають, бо вони учасники фальсифікації під назвою А-банк, а фактично акціонери Приватбанку, які довели Приватбанк до банкрутства!
показати весь коментар
06.02.2018 11:38 Відповісти
Глупые эмоции ни о чем. И, кстати, кто, где и когда объявил Приват банкротом?
показати весь коментар
06.02.2018 11:41 Відповісти
Якщо Ви звикли втрачати мільйони доларів без емоцій, то Ви лох зі стажем!
показати весь коментар
06.02.2018 12:08 Відповісти
Эмоциональный лох, Порошенко с Гонтаревой отжали работающий банк. Еще раз - когда Приват был признан банкротом?
показати весь коментар
06.02.2018 12:30 Відповісти
рошен націоналізував банк-банкрут, щоб рятувати його мільярдами гривень і розкрадати їх! Нормальний банк ніхто б не чіпав, на ньому нічого не вкрадеш! А на банку-банкрут вже виділили 160 млрд. грн. які розчинились у повітрі!
показати весь коментар
06.02.2018 13:05 Відповісти
НЕхай Коломойський, Порошенко і Гонтарєва оплачують ! При чому тут Україна і українці ?!


пс. То всьо ВО Свобода винна і Тягнибок ! КААС подтвердил взыскание с "Приватбанка" в пользу банка Суркисов 364 млн грн - Цензор.НЕТ 3755
показати весь коментар
06.02.2018 11:13 Відповісти
Тягнибок твой такой же поц - кремлевский халуй как и барыга шеколадная ...
показати весь коментар
06.02.2018 11:17 Відповісти
Так так.................... У всьому винен Тягнибок ! КААС подтвердил взыскание с "Приватбанка" в пользу банка Суркисов 364 млн грн - Цензор.НЕТ 6267
показати весь коментар
06.02.2018 11:18 Відповісти
ну з "поЦами" зрозуміло - а можна назвати 3-5 не "поців" , і аргументувати ... КААС підтвердив стягнення з "Приватбанку" на користь банку Суркісів 364 млн грн - Цензор.НЕТ 2845
показати весь коментар
06.02.2018 12:43 Відповісти
Класно рехФарматари ї.....б....уть бюджет ! КААС подтвердил взыскание с "Приватбанка" в пользу банка Суркисов 364 млн грн - Цензор.НЕТ 3839
показати весь коментар
06.02.2018 11:14 Відповісти
начался дерибан 7 000 000 000 $ которые банда охметова планирует
получить от китайцев ?
показати весь коментар
06.02.2018 11:14 Відповісти
А за "Приват" заплатит рядовой украинец. Только Суркисы в этом действительно не виноваты.
Есть другие фигуранты
КААС подтвердил взыскание с "Приватбанка" в пользу банка Суркисов 364 млн грн - Цензор.НЕТ 9714
показати весь коментар
06.02.2018 11:14 Відповісти
Да, вот это именно они
показати весь коментар
06.02.2018 11:32 Відповісти
не "заплатит" - уже заплатил ...- все м сегодняшним...., и всем тем , что впереди.... - якщо терпили , та лохи - це пожиттєво...
показати весь коментар
06.02.2018 12:46 Відповісти
полегче на поворотах в определениях. всему свое время. янык тоже думал что он вечен
показати весь коментар
06.02.2018 15:28 Відповісти
та я бы хотел ошибаться КААС підтвердив стягнення з "Приватбанку" на користь банку Суркісів 364 млн грн - Цензор.НЕТ 4523 ..., и сказать , что через 5-10 лет у нас будет так как в Норвегии..., Люксембурге .....- но ты же сам не поверишь , и я знаю что этого не будет ...
показати весь коментар
06.02.2018 15:35 Відповісти
через 10 точно не будет. И через 50 тоже. 20 лет барыги, 70 коммунисты , 300 Романовы, монголы жрен знает сколько. При чем Украина не однородна. Германия 50 лет была разъединена, но без малого 30 лет Восточные земли отличаются от Западных. Да, мы одна страна, но Львов это не Донецк, а Харьков не Одесса
показати весь коментар
06.02.2018 15:49 Відповісти
Ну если росчерком корупиваной судьи пиждеца 300 лямов - то че уж ...
показати весь коментар
06.02.2018 11:15 Відповісти
Поздравляю. Опять перемога? Теперь украинский бюджет финансирует всех олигархов и рыгоаналов. Класно Беня с Барыгой грабанули страну на сотни миллиардов, не правда ли?
показати весь коментар
06.02.2018 11:16 Відповісти
http://intvua.com/news/politics/1517907949-vidbulasya-zustrich-yu-timoshenko-z-amerikanskimi-rozvidnikami.html ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ Ю.ТИМОШЕНКО З АМЕРИКАНСЬКИМИ РОЗВІДНИКАМИ

=============================================
Поїхала Юля на Петра і КО стукачити ! Петро готуй вазилін ! КААС подтвердил взыскание с "Приватбанка" в пользу банка Суркисов 364 млн грн - Цензор.НЕТ 5153
показати весь коментар
06.02.2018 11:17 Відповісти
А откуда ты знаешь? А может она поехала провентилировать вопрос 200 млн долларов ЕСУ, арестованых в США по ее и Лазоренко делу?
показати весь коментар
06.02.2018 11:22 Відповісти
Та ні..... Юляка папочки з докладами на Порошенка і КО повезла ! Це точно, порохобот ! Не довго лишилось твоїм хазяєвам панти ганяти на Банковій ! КААС подтвердил взыскание с "Приватбанка" в пользу банка Суркисов 364 млн грн - Цензор.НЕТ 6146
показати весь коментар
06.02.2018 11:24 Відповісти
Ты может за детей нас тут всех держишь? Зачем спецслужбам США "папочки от юлечки"? У них ""папок", в том числе и на твою "коляску" более чем достаточно.
показати весь коментар
06.02.2018 12:08 Відповісти
Не спорю! Косата теж на гачку!
показати весь коментар
06.02.2018 12:16 Відповісти
Эти деньги США конфисковало по договоренности с Лазаренко. Поэтому он уже давно на свободе, живет на проценты, что набежали с этой суммы.
показати весь коментар
06.02.2018 11:26 Відповісти
===Особливу увагу було приділено питанням боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади, створенню і зміцненню антикорупційних органів та запровадженню парламентсько-громадського контролю за силовими відомствами.===
показати весь коментар
06.02.2018 11:33 Відповісти
Короче кажучи, Поїхала Юля розказувати про "реХФОрми Порошенка і КО ! КААС подтвердил взыскание с "Приватбанка" в пользу банка Суркисов 364 млн грн - Цензор.НЕТ 3623

Фінансовій розвідці США я думаю цікаво послухати ! КААС подтвердил взыскание с "Приватбанка" в пользу банка Суркисов 364 млн грн - Цензор.НЕТ 8892
показати весь коментар
06.02.2018 11:36 Відповісти
В се идет по плану. 160 млрд. грн вывели владельцы из Привата.. 160 млрд. закачали народных денег... И суды в Украине, насквозь коррумпированные всегда будут прнимать сторону Суркиса и Бенциона.
показати весь коментар
06.02.2018 11:17 Відповісти
364 миллиона ето больше чем Барыга выделил на закупку танков Оплот для армии. Видать Суркисы важнее чем армия.
показати весь коментар
06.02.2018 11:18 Відповісти
Побачите як в 2020 році будуть накладені санкції на Порошенка і Гонтарєву ! Сядуть вони, якщо невтечуть до свого хазяїна Путіна в Ростов ! КААС подтвердил взыскание с "Приватбанка" в пользу банка Суркисов 364 млн грн - Цензор.НЕТ 371
показати весь коментар
06.02.2018 11:23 Відповісти
Барыга поставил Европе ультиматум, что если на него или на его команду наложат санкции то он вернет Украину в Таежный союз.
показати весь коментар
06.02.2018 11:27 Відповісти
А хто такий Барига для ЄС шоб ультиматуми ставити?! Корупціонер з віллами в ЄС..... Букашка ! КААС подтвердил взыскание с "Приватбанка" в пользу банка Суркисов 364 млн грн - Цензор.НЕТ 6765
показати весь коментар
06.02.2018 11:32 Відповісти
"вертолет" не взлетит ..., и пАцанов всего разного уже на руках аж замного ... КААС підтвердив стягнення з "Приватбанку" на користь банку Суркісів 364 млн грн - Цензор.НЕТ 7852
показати весь коментар
06.02.2018 12:48 Відповісти
Из-за падения фондовых индексов богатейшие люди мира потеряли $114 млрд за день

Как сообщает Bloomberg со ссылкой на Bloomberg Billionaires Index (BBI), 500 богатейших людей мира потеряли суммарно $114 млрд за день на фоне падения фондовых индексов.
По информации агентства, больше всего средств недосчитался глава инвестиционной компании Berkshire Hathaway Уоррен Баффет - $5,1 млрд. Чуть меньше сократилось состояние основателя Facebook Марка Цукерберга - $3,6 млрд. Основатель Amazon Джефф Безос занял третье место по размеру потерь - $3,3 млрд. Сооснователи Google Ларри Пейдж и Сергей Брин потеряли за день по 2,3 миллиарда долларов, а создатель Microsoft Билл Гейтс недосчитался $2,25 млрд.
показати весь коментар
06.02.2018 11:23 Відповісти
За последние пол года уже *государственный* Приватбанк *проиграл* в самых честных пещерских судах кредиторам более 15 миллиардов грн. Кто мне будет рассказывать сказки что обанкротившийся приватбанк для государства был нужен позарез и что позарез в него нужно было вложить более 150 миллиардов грн. А вы еще верите что Барыга работает на Украину и что его во время Майдана не выдвинул олигархат? запомните момент когда Майдан проиграл, ето когда Барыга вылез на бульдозер.
показати весь коментар
06.02.2018 11:25 Відповісти
А когда Приват обанкротился? При Коломойском он был в прибыли, прошел международный аудит, выполнял все обязательства. А потом потные ручонки одной Лолиты через свою ставленницу из НБУ захотели отжать. Самое интересное, что в Приват влили гораздо больше, чем понадобилось, если б он действительно обанкротился. А вот куда делись эти деньги - ооочень большой вопрос
показати весь коментар
06.02.2018 11:36 Відповісти
да , для бЄни , и его своры он бЫл в прибилях..... КААС підтвердив стягнення з "Приватбанку" на користь банку Суркісів 364 млн грн - Цензор.НЕТ 5181 - сбор бабла под дутіе % был поставлен лихо ...., и автоматически все конвертировалось , и выводилось - схем море ...
показати весь коментар
06.02.2018 12:51 Відповісти
Если 25 лет все выводилось, то как же он возвращал депозиты?
показати весь коментар
06.02.2018 18:01 Відповісти
В США вже ведуться розслідування "мафії під керувництвом Поросенка" ! Скоро побачимо як Штати будуть Поросенка щімити і потрошити ! КААС подтвердил взыскание с "Приватбанка" в пользу банка Суркисов 364 млн грн - Цензор.НЕТ 6114
показати весь коментар
06.02.2018 11:35 Відповісти
так так , надійтесь на вУйка сЄма КААС підтвердив стягнення з "Приватбанку" на користь банку Суркісів 364 млн грн - Цензор.НЕТ 9573
показати весь коментар
06.02.2018 13:42 Відповісти
Ну что .... вот и суркисы прогнули фемиду и получили решение в свою пользу,
а не в пользу нас всех - владельцев Привата.
показати весь коментар
06.02.2018 12:12 Відповісти
Коломойський, то ти ?! КААС підтвердив стягнення з "Приватбанку" на користь банку Суркісів 364 млн грн - Цензор.НЕТ 2933
показати весь коментар
06.02.2018 12:17 Відповісти
Народ, а что вас удивляет, что Суркисы не согласились, что у них тупо забрали деньги?
показати весь коментар
06.02.2018 12:31 Відповісти
КААС підтвердив стягнення з "Приватбанку" на користь банку Суркісів 364 млн грн - Цензор.НЕТ 2658
показати весь коментар
06.02.2018 13:05 Відповісти
суркисам доходы за счёт наш счёт. национализация, *******.
показати весь коментар
06.02.2018 20:18 Відповісти