7715 відвідувачів онлайн
5 269 21

Коболєв оскаржив штраф Енергетичної митниці ДФС у розмірі 8,3 млрд грн

Коболєв оскаржив штраф Енергетичної митниці ДФС у розмірі 8,3 млрд грн

Глава НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв оскаржив у судовому порядку штраф у сумі понад 8 млрд гривень, накладений на нього Державної фіскальною службою.

Про це РБК-Україна повідомили у прес-службі НАК, передає Цензор.НЕТ.

У прес-службі уточнили, що Коболєв подав два позови відповідні сумам штрафних санкцій – на 7 і 1,3 млрд гривень.

Слухання по одному з позовів заплановані на 11 квітня, дата розгляду другого ще не визначена.

Нагадаємо, ДФС оштрафувала главу НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва на 8,3 млрд гривень за відмову "Нафтогазу" оформляти та оплачувати природний газ, який ВАТ "Газпром" поставляв на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей.

"Реальна причина (штрафу. - Ред.) – відмова "Нафтогазу" оформляти та оплачувати природний газ, який ВАТ "Газпром" контрабандно поставляв на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей. Саме тому ми досі й не можемо надати весь пакет документів, оскільки не платитимемо за газ, який не замовляли і не використали, але на якому наполягає "Газпром", - зазначив Коболєв.

Цей штраф прямо порушує один із пунктів закону про деокупацію Донбасу.

За даними журналістів, постанову про штрафи на суму 8,3 млрд грн Коболєву за відмову "Нафтогазу" оформляти і оплачувати природний газ, який ВАТ "Газпром" поставляв на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, підписав начальник енергетичної митниці ДФС Ігор Піковський, який є бізнес-партнером Юрія Іванющенка по єнакіївській фірмі "Генотест". 

Топ коментарі
+5
Хай оштрафують того митаря,який Коболєву ці штрафи виписав
показати весь коментар
23.03.2018 17:55 Відповісти
+5
Вчера в Харькове SsangYong Kyron врезался в Mitsubishi Pajero. Водители вызвали полицию для оформления ДТП. На место ДТП приехали недоразвитые рукожопые патрульные на Toyota Prius и врезались в SsangYong Kyron

Коболєв оскаржив штраф Енергетичної митниці ДФС у розмірі 8,3 млрд грн - Цензор.НЕТ 574
показати весь коментар
23.03.2018 18:21 Відповісти
+3
пардон!
какие зарплаты - такие и штрафы!
показати весь коментар
23.03.2018 17:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хай оштрафують того митаря,який Коболєву ці штрафи виписав
показати весь коментар
23.03.2018 17:55 Відповісти
пардон!
какие зарплаты - такие и штрафы!
показати весь коментар
23.03.2018 17:56 Відповісти
бідний-бідний нафтохаз, не має з чого податки заплатити
показати весь коментар
23.03.2018 18:07 Відповісти
Шоб тебе ГФС с потолка штрафы начисляла, что она с момента своего образования и так делается.
Я за 19 лет в бухгалтерии такого насмотрелся, что меня уже ничем не удивишь.....
Очень мерзкая кантора, сборище наглых безнаказанных не профессионалов.
показати весь коментар
23.03.2018 18:34 Відповісти
чям ця гнида краща за лікаря-хірурга? чому таку зарплатню має?
показати весь коментар
23.03.2018 18:11 Відповісти
тем, что это пидрошенковый выпердеж... вот и вся разница.
показати весь коментар
23.03.2018 18:17 Відповісти
не така у нього і зп велика. Ось середня зп "керівника початкового рівня": https://jobs.dou.ua/salaries/#period=dec2017&city=Kyiv&title=Technical%20Lead&language=C%23%2F.NET&spec=&exp1=0&exp2=10
А ця людина керує мільярдами. Впевненний це зовсім не просто і вимагає досвіду та знань.
Набагато простіши працювати самому на себе фрілансером за 5-10 тис $ в місяць.
У нас багато курсів на яких можна здобути початкові знання і підти в ІТ. Це того варте
показати весь коментар
23.03.2018 18:55 Відповісти
ти нічим не кращий.Ти,босой,гнидка
показати весь коментар
23.03.2018 21:18 Відповісти
Дайте ему селёдки... (с)
показати весь коментар
23.03.2018 18:14 Відповісти
Странно,я думал ,что это г.
но уже разгребли,и вставили клизму тому, кто закосячил с этим дурацким штрафом...слов,нет
показати весь коментар
23.03.2018 18:15 Відповісти
Думаете гарант не в курсе этого маразма?
показати весь коментар
23.03.2018 18:19 Відповісти
гаранту главноє лєнточкі пєпрєрєзать он там такой популярний становіцца
показати весь коментар
23.03.2018 18:43 Відповісти
ну,да..только он как раз его туда и привёл
показати весь коментар
24.03.2018 15:42 Відповісти
нормальный штраф, а хитровыдрюченный Кобелев брехло вместе с "Нафтогазом"!
показати весь коментар
23.03.2018 18:32 Відповісти
Вчера в Харькове SsangYong Kyron врезался в Mitsubishi Pajero. Водители вызвали полицию для оформления ДТП. На место ДТП приехали недоразвитые рукожопые патрульные на Toyota Prius и врезались в SsangYong Kyron

Коболєв оскаржив штраф Енергетичної митниці ДФС у розмірі 8,3 млрд грн - Цензор.НЕТ 574
показати весь коментар
23.03.2018 18:21 Відповісти
Кобелев брехло , как и его пресс-служба "Нафтагаза"! Пусть суд разбирается.

В сентябре прошлого года ГФС заявляла, что "Нафтогаз" уклоняется от уплаты налогов на сумму почти в 2,8 млрд гривен за 2,4 млрд куб. м газа, поставленного "Газпромом" в октябре-ноябре 2015 года.
НАК подтверждает получение и использование газа, однако заявляет, что не может подписать акт приема-передачи газа, поскольку "Газпром" учел в них 472,3 млн куб. м газа, которые якобы были поставлены российской стороной в период октября-ноября 2015 года на неконтролируемые Украиной территории Донецкой и Луганской областей через пункты пропуска "Прохоровка" и "Платово".
показати весь коментар
23.03.2018 18:30 Відповісти
"я не знаю як тобі це донести, но ти стала просто символом України,хочу сказати,Надя,що ти великий молодець"- Петро Порошенко у телефонній розмові з ув'язненною Н.Савченко , (недалеке минуле)
показати весь коментар
23.03.2018 18:39 Відповісти
***
- спасибо, доктор! за то что вы меня вылечили от мания величия...
так сколько миллионов я вам должен?
показати весь коментар
23.03.2018 18:42 Відповісти
- Спасибо, доктор, что вы вылечили меня от мании величия. Теперь я человек совершенно непревзойденной, фантастической, можно сказать, феноменальной скромности.
показати весь коментар
23.03.2018 19:50 Відповісти
За такую зарплату,которую сам себе назначил,должен превратиться в Аладина и совершать чудеса...