11871 відвідувач онлайн

Велика Британія подякувала Україні за рішення видворити російських дипломатів

Як інформує Цензор.НЕТ, про це посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф написала у своєму мікроблозі Twitter.

"Дякуємо Павлу Клімкіну і Петру Порошенку за те, що ви стоїте з Великою Британією перед обличчям неприйнятної поведінки Росії", - написала Гоф.

При цьому вона зробила репост повідомлення в Twitter Клімкіна про рішення України вислати 13 російських дипломатів у координації з друзями і партнерами в демократичному трансатлантичному співтоваристві.

Нагадаємо, розслідування замаху на вбивство Сергія Скрипаля та його доньки Юлії триває. Екс-полковник запасу ГРУ Сергій Скрипаль, який проживав у Великій Британії і був засуджений у 2006 році за шпигунство на користь британських спецслужб, постраждав унаслідок отруєння невідомою речовиною в торговому центрі міста Солсбері.

Зазначимо також, що12 березня прем'єр-міністр Тереза ​​Мей заявила, що уряд Великої Британії дійшов висновку, що відповідальність за отруєння в Солсбері колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки, найімовірніше, лежить на Росії. Вона також повідомила, що постраждалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною "Новачок", яку розроблено в РФ.

У середу, 14 березня, Мей оголосила про рішення Лондона вислати 23 російських дипломатів, які працюють на розвідку: "Це буде найбільше одноразове видворення більш ніж за 30 років. Це (цей захід) відображає факт, що російська держава не вперше діє стосовно нашої країни". 

20 березня 23 співробітники російського посольства в Лондоні, а також їхні сім'ї залишили Велику Британію

 Раніше сьогодні послів Росії викликали в МЗС Латвії, Литви, Естонії.

На саміті ЄС, який завершився 23 березня, країни Євросоюзу виступили на підтримку Великої Британії. Деякі країни, зокрема Польща, розглядають можливість вислання російських дипломатів.

Президент України Петро Порошенко заявив, що Київ у знак солідарності з британськими партнерами і трансатлантичними союзниками і в координації з країнами Європейського Союзу висилає 13 російських дипломатів.

Про вислання російських дипломатів оголосили Сполучені Штати, Канада і 14 європейських держав, в тому числі Німеччина, Франція, Італія, Чехія та інші. У заявах Вашингтона й Оттави співробітники дипмісій, яких висилають, звинувачувалися у зв'язках з російською розвідкою і в "зловживанні дипломатичними повноваженнями". Крім того, США заявили про закриття російського генконсульства в Сіетлі.

Топ коментарі
+36
Пані посол, на початку п'ятого року війни кацапів проти України, після анексії Криму - Вас не дивує, що в Україні ще є кацапські дипломати, кацапське посольство, кацапські консульства?
показати весь коментар
26.03.2018 20:06 Відповісти
+31
Великобритания поблагодарила Украину за решение выдворить российских дипломатов - Цензор.НЕТ 7940
показати весь коментар
26.03.2018 20:07 Відповісти
+29
Отлично....
Украина всегда солидарна с теми кто гнобит паРашу.....
показати весь коментар
26.03.2018 20:06 Відповісти

Завантаження...